Flossita
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
12 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie wierzę, Milik wygrywa!
0
Ale bez przesady, żeby Munir był następcą Messiego...
0
Enrique tak na luzie ubrany, a na mecz i tak wyjdzie w garniturku ;)
0
To dziwne, ale obawiam się, że tak. A jak Real grał z Liverpoolem, to TVP transmitowało :/
0
Jest w Internetach :)
0
Zapytaj Lucho :c
10
A ja dalej nie wierzę w "Luis Suárez" na liście powołanych :D
0
No nie wydaje mi się, drogi prowokatorze :) Neymar zerwał z aktorstwem ;p Chodzi o panią Krychę, tę, co dla Realu gra (w filmach) :)
1
0
0
"Jeśli miałbym zakontraktować jakiegoś zawodnika z Barcelony, to byłyby to Messi" - naprawdę? No co ty nie powiesz :o
0
0
My patrzymy, a Benzyna ma hat-tricka :D A tak serio, to jakoś nie zależy mi strasznie na wygranej Liverpoolu. Odkąd nie mają Suareza grają piach. I jestem ciekawa, czy Ancelotti nie powinien już wyjąć tej gumy...
0
i Pedro wreszcie by trafił :c (być może)
0
A w Bayernie Shakira strzeliła :D
0
Wyczuwam 1-wsze miejsce w grupie :)
0
no, Rafinha, nareszczie widzę Cię na boisku :)
0
A, Messi schodzi.
0
Munir za Pedro? :d a miałam nadzieję, że Pedro się zmęczy...
0
niech się zmęczy, może na GD nie zagra :) jednak Suarez i tak lepszy.
0
nie, my mamy error 503 :D
1
Tak, i miał asystę :)
0
Szczerze, miał mało tego, co mógłby odwalić. Jak dotąd obronił groźniejsze, nie tyka piłki niepotrzebnie :)
0
http://wizzardsport.pw/kanal1.php, http://www.fanaticstv.pl/p/classico-uno.html
0
szkoda, piękna akcja Andresa :c
0
Podpisuję się pod tą prośbą .-.
0
2:0 :) Brawo Iniesta, Blada Twarz :D I Messi także, rzecz jasna.
0
http://www.fanaticstv.pl/p/classico-uno.html polecam :)
0
http://www.fanaticstv.pl/p/classico-uno.html
0
i 1-0 :D Messi i Neymar kolejny raz :D