GIGAKOKS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
Wrocław
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@heniek168 mój stary też
0
@vebmroku fest kozak jesteś wariacie
0
@Barca_Big_Moment Idź, jak Barca wygra to flaszka też się przyda
1
@LucaBrasi wielu polskich kibiców Barcelony nie kibicuje nawet Polsce więc pytanie z czapy bez kitu
36
Tik Tok to aplikacja dla podludzi
1
@YoNoEntiendoNada Tu są ludzie którzy w meczu Polska Argentyna, by Argentynie kibicowali więc XD
0
Chcesz zgarniać grube hajsy zajmij się deweloperką
0
@nieprzysiadalnosc Właśnie jest sprawa, chcielibyśmy żebyś poszedł razem z nami. Chętny?
1
@Bobo25 Wiem, że te słowa w żadnym stopniu nie oddają tego co dla mnie zrobiłeś, ale chciałbym żebyś wiedział że to gdzie teraz jestem zawdzięczam tylko Tobie, jesteś naprawdę wspaniałą osoba.
8
Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi.
1
@Lionello mnie rozbraja jak ktoś myśli że Ronaldo się zaoferował Barcelonie
0
@Avada Kedavra Tam mam mature, nauczam innych i tak, jestem idiota. Nie wiem tylko jaki masz z tym problem? Oczywiście nie biorę tego do siebie i nie mam Ci za złe że tak o mnie napisałeś, jakby nie patrzeć masz trochę racji.
@LuisSalvano Dlaczego oznacza moderacje pod tym postem?
0
@kerouac Tego o którym piszesz nie widziałem, ale widziałem kiedyś Enzo Pereza i ni chu chu nie pasuje do twojego opisu
0
@SamuraJack 1. Oskar
2. Sokół
3. Pezet
4. Bonson
5. PRZ
0
Neymar dzisiaj więcej strat i niedokładnych podań niż Griezmann robi kontaktów z piłką
1
@BarcaInfo Krychowiak obok Buffona
2
@Pablit Bernardo jest genialny, ale City go nie puści
0
@Aaron10 zazdro
2
@barteq dokładnie maseczki wyeliminują wirusa i nie będą potrzebne żadne szczepionki
0
@LuisSalvano imo temat rozprawki łatwy nie był, ale to może dlatego że znałem tylko Pana Tadeusza
0
@ForcaMilosz Za Alexisa nikt klauzuli nie wpłacał
0
@pinasmeister Ochraniacze z siatkami, choć te siatki praktycznie nic nie dają. Do tego taśma w kolorze getr z brico za 2 złote. Zakładasz getry, wkładasz deskę do środka i getry owijasz taśmą na wysokości dolnej części ochraniacza i lekko pod. Nawet nie drgną
0
@Encore Ja myślę że Bayer ich pyknie
1
@FCMichalo Ciekawe czy za darmo, pewnie tak
2
@AlexMQUC @MESSIah16 @IronSanHybrid Czyli wycieczka mnie czeka jutro. Dziękuję za pomoc
0
Wie ktoś jak sprawdzić wynik matury jeśli nie mam tego hasła co niby dawali w szkole?
0
@Tasde bo takie same płacze były tutaj jak są tam
0
Dla mnie faul powinien być
0
@jeyx77x 6 to pozycja Busquetsa
1
@Herato ja mam nocki, tamto konto jest służbowe, a tutaj sobie pisze w czasie wolnym