0

@heniek168 mój stary też

0

@vebmroku fest kozak jesteś wariacie

0

@Barca_Big_Moment Idź, jak Barca wygra to flaszka też się przyda

1

@LucaBrasi wielu polskich kibiców Barcelony nie kibicuje nawet Polsce więc pytanie z czapy bez kitu

36

Tik Tok to aplikacja dla podludzi

1

@YoNoEntiendoNada Tu są ludzie którzy w meczu Polska Argentyna, by Argentynie kibicowali więc XD

0

Chcesz zgarniać grube hajsy zajmij się deweloperką

0

@nieprzysiadalnosc Właśnie jest sprawa, chcielibyśmy żebyś poszedł razem z nami. Chętny?

1

@Bobo25 Wiem, że te słowa w żadnym stopniu nie oddają tego co dla mnie zrobiłeś, ale chciałbym żebyś wiedział że to gdzie teraz jestem zawdzięczam tylko Tobie, jesteś naprawdę wspaniałą osoba.

8

Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi.

1

@Lionello mnie rozbraja jak ktoś myśli że Ronaldo się zaoferował Barcelonie

0

@Avada Kedavra Tam mam mature, nauczam innych i tak, jestem idiota. Nie wiem tylko jaki masz z tym problem? Oczywiście nie biorę tego do siebie i nie mam Ci za złe że tak o mnie napisałeś, jakby nie patrzeć masz trochę racji.

@LuisSalvano Dlaczego oznacza moderacje pod tym postem?

0

@kerouac Tego o którym piszesz nie widziałem, ale widziałem kiedyś Enzo Pereza i ni chu chu nie pasuje do twojego opisu

0

@SamuraJack 1. Oskar
2. Sokół
3. Pezet
4. Bonson
5. PRZ

0

Neymar dzisiaj więcej strat i niedokładnych podań niż Griezmann robi kontaktów z piłką

1

@BarcaInfo Krychowiak obok Buffona

2

@Pablit Bernardo jest genialny, ale City go nie puści

0

@Aaron10 zazdro

2

@barteq dokładnie maseczki wyeliminują wirusa i nie będą potrzebne żadne szczepionki

0

@LuisSalvano imo temat rozprawki łatwy nie był, ale to może dlatego że znałem tylko Pana Tadeusza

0

@ForcaMilosz Za Alexisa nikt klauzuli nie wpłacał

0

@pinasmeister Ochraniacze z siatkami, choć te siatki praktycznie nic nie dają. Do tego taśma w kolorze getr z brico za 2 złote. Zakładasz getry, wkładasz deskę do środka i getry owijasz taśmą na wysokości dolnej części ochraniacza i lekko pod. Nawet nie drgną

0

@Encore Ja myślę że Bayer ich pyknie

1

@FCMichalo Ciekawe czy za darmo, pewnie tak

2

@AlexMQUC @MESSIah16 @IronSanHybrid Czyli wycieczka mnie czeka jutro. Dziękuję za pomoc

0

Wie ktoś jak sprawdzić wynik matury jeśli nie mam tego hasła co niby dawali w szkole?

0

@Tasde bo takie same płacze były tutaj jak są tam

0

Dla mnie faul powinien być

0

@jeyx77x 6 to pozycja Busquetsa

1

@Herato ja mam nocki, tamto konto jest służbowe, a tutaj sobie pisze w czasie wolnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?