GIGAKOKS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
Wrocław
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rudi35 Wszyscy wiedzą że chodzi Ci tylko o te 18+
1
@Khajio Właśnie przed chwilą przeczytałem. Czyli 100% transfer, tyle że płatność odłożona na rok później. No nic, oby się sprawdził
0
@Dembouz1899 No nie wiem, Robert nadal myśli że Neymar przyjdzie
0
@Kortney Z faktami nie ma co dyskutować
0
@AlexDark00 Dlatego podoba mi się ten transfer i mimo że nigdy nie wiedziałem jak gra, a jedynie coś tam słyszałem od innych, to jestem zadowolony.
0
@barteq 4,5mln za wypożyczenie. Oficjalnie było że przy spełnieniu odpowiednich wymogów sportowych opcja wykupu zmieni się w obowiązek, coś koło 18mln. Przed transferem się mówiło że ten wymóg to rozegranie przez niego przynajmniej 60% meczów
1
@Bykunn Nie ma czegoś takiego nigdzie, na filmwebie nawet
1
@szymonbarca10 To co słyszymy, a co rzeczywiście dzieje się w klubie to dwie różne rzeczy
3
@Rewolucja123 Ale przecież ty nie masz kity, więc czemu pytasz o kitę
0
@Rewolucja123 A co ma kita do tego że fryzjer ci doradzał lakier do włosów?
2
@DaPi 12% miałem jak masz jakieś pytania to śmiało pytaj
1
@YoNoEntiendoNada Napisałeś lepiej ode mnie, jak zobaczy to się we mnie nie zakocha :(
1
@YoNoEntiendoNada Usuń proszę szybko zanim zobaczy
1
@AnnaMarianna Trochę poszperałem na stronie i udało mi się odkopać komentarz @Esio napisał fajną relację i mam nadzieję że Ci się spodoba skarbie :)
1
@sawyer00 Pa tera
1
@AnnaMarianna Oj kochana, ale ty musisz być Piękna
9
@Ghotti Bo wszyscy sensowni już w Barcelonie
0
@marcin000019 Albo jak myśleć że Valdes był lepszy od Casillasa, bo Iker grał w Realu XD
0
@equwesta W końcu głos rozsądku.
A może Karpacz?
1
@tristan87 Zostaw go
2
@neeed Joao Mario na wylocie z Interu od lat, a ty go chcesz w Barcelonie?
1
@koziar To szkoda że akurat w półfinale ligi mistrzów przestał mówić
2
@koziar Jeśli zrobił to w meczu z Bayernem to chyba nie ma co się spodziewać innego rozwiązania niż zakończenie kariery
1
@GIGAKOKS Dziękuję wszystkim za rady, spróbuję z nimi pogadać, bo człowiek 20 lat ledwie pół roku w domu bo wirus, a tu już każą coś robić, chora sytuacja, nie wiem jak mam się zachować, nigdy z czymś takim się nie spotkałem
0
Rodzice mi każą iść do pracy, pomocy co robić, przecież nie pójdę
8
@masq Biorąc pod uwagę że Messi sam chce odejść to jest oferta nie do odrzucenia
0
Dla mnie byłaby to opcja jak najbardziej spoko, ale z nimi i o tej porze? Coś tu nie gra, trzeba się dowiedzieć co
11
@Miszcz Textu FCB Shakira?
0
@LuisSalvano Na pewno świetnie będziesz w niej wyglądał
0
@PatrychoO szok i niedowierzanie