0

@Rudi35 Wszyscy wiedzą że chodzi Ci tylko o te 18+

1

@Khajio Właśnie przed chwilą przeczytałem. Czyli 100% transfer, tyle że płatność odłożona na rok później. No nic, oby się sprawdził

0

@Dembouz1899 No nie wiem, Robert nadal myśli że Neymar przyjdzie

0

@Kortney Z faktami nie ma co dyskutować

0

@AlexDark00 Dlatego podoba mi się ten transfer i mimo że nigdy nie wiedziałem jak gra, a jedynie coś tam słyszałem od innych, to jestem zadowolony.

0

@barteq 4,5mln za wypożyczenie. Oficjalnie było że przy spełnieniu odpowiednich wymogów sportowych opcja wykupu zmieni się w obowiązek, coś koło 18mln. Przed transferem się mówiło że ten wymóg to rozegranie przez niego przynajmniej 60% meczów

1

@Bykunn Nie ma czegoś takiego nigdzie, na filmwebie nawet

1

@szymonbarca10 To co słyszymy, a co rzeczywiście dzieje się w klubie to dwie różne rzeczy

3

@Rewolucja123 Ale przecież ty nie masz kity, więc czemu pytasz o kitę

0

@Rewolucja123 A co ma kita do tego że fryzjer ci doradzał lakier do włosów?

2

@DaPi 12% miałem jak masz jakieś pytania to śmiało pytaj

1

@YoNoEntiendoNada Napisałeś lepiej ode mnie, jak zobaczy to się we mnie nie zakocha :(

1

@YoNoEntiendoNada Usuń proszę szybko zanim zobaczy

1

@AnnaMarianna Trochę poszperałem na stronie i udało mi się odkopać komentarz @Esio napisał fajną relację i mam nadzieję że Ci się spodoba skarbie :)

1

@sawyer00 Pa tera

1

@AnnaMarianna Oj kochana, ale ty musisz być Piękna

9

@Ghotti Bo wszyscy sensowni już w Barcelonie

0

@marcin000019 Albo jak myśleć że Valdes był lepszy od Casillasa, bo Iker grał w Realu XD

0

@equwesta W końcu głos rozsądku.

A może Karpacz?

1

@tristan87 Zostaw go

2

@neeed Joao Mario na wylocie z Interu od lat, a ty go chcesz w Barcelonie?

1

@koziar To szkoda że akurat w półfinale ligi mistrzów przestał mówić

2

@koziar Jeśli zrobił to w meczu z Bayernem to chyba nie ma co się spodziewać innego rozwiązania niż zakończenie kariery

1

@GIGAKOKS Dziękuję wszystkim za rady, spróbuję z nimi pogadać, bo człowiek 20 lat ledwie pół roku w domu bo wirus, a tu już każą coś robić, chora sytuacja, nie wiem jak mam się zachować, nigdy z czymś takim się nie spotkałem

0

Rodzice mi każą iść do pracy, pomocy co robić, przecież nie pójdę

8

@masq Biorąc pod uwagę że Messi sam chce odejść to jest oferta nie do odrzucenia

0

Dla mnie byłaby to opcja jak najbardziej spoko, ale z nimi i o tej porze? Coś tu nie gra, trzeba się dowiedzieć co

11

0

@LuisSalvano Na pewno świetnie będziesz w niej wyglądał

0

@PatrychoO szok i niedowierzanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?