GIGAKOKS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
Wrocław
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hubso Co z tego że nie walczy, Kasjusz nie potrzebuje walki żeby udowodnić hejterom swoją wyższość
0
@PanZagadka Don Koks
0
Don Kasjo pokaże dziś hejterom gdzie ich miejsce. Nikt w Polsce jak Kasjusz
0
@AnnaMarianna Dostałem bana, ale dla Ciebie jestem już z powrotem
7
@clyde Stop mordowaniu kleszczy one też mają uczucia
0
@NeroTFP Prawda, jak o tym myślę to nie potrafią opisać co czuję, coś pomiędzy tym że jest to trochę śmieszne, trochę żałosne i trochę cringe
0
@NeroTFP Nie poszedł do Benfici bo chciał 10 mln, a teraz do Gremio idzie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SamuraJack Pereira jest chyba wypożyczony z Juve
0
@tristan87 Każdy ma jakiś talent
0
@lukaszbrk Bo postawiłem na Holandię z handi
1
Ani nie wygrali, ani nie przegrali dwiema żeby handicap wszedł, a idź Pan z taką reprezentacja
2
@justfootball Utrzymałby jakaś piłkę z przodu, moim zdaniem tak, dużo by zmienił
1
@IronSanHybrid Bartosz wiem że to widzisz. Jak wyzywales Roberta to byłeś koks, ale teraz to niegorszy kwas od niego odwalasz. Tyle znaczyła ta stronka dla Ciebie że po permie psycha klękła czy jak
1
@GadulkiGembulki Ja się zastanawiam czy nie zacząć kibicować
1
@Drozdu7 Właśnie to mnie śmieszy. Albo Messi kłamał w wywiadzie, w co wątpię, albo jego stary i prawnicy to turbo dzbany
1
@Messibestplayerintheworld A to że Koeman ma niego pomysł wiesz zzz... Gazety?
0
@Pilka_jest_okragla Szkoda że profesjonalni trenerzy i ich sztaby tego nie widzą
2
@Kondziubarca O to że jak Messi mówił że kocha Barcelonę i tak dalej to nie wiedział że będzie musiał w niej grać nawet jak sprawy nie będą szły po ich myśli
0
@TheNekro94 Jak dla Ciebie to taka jasna sprawa to może dołącz do zarządu jakiegoś klubu, a nie się na La Rambli marnujesz
1
Podobno kłopoty z paszportem czy czymś tam i się ma opóźnić o 2 tygodnie około, jeśli dojdzie do skutku w ogóle
0
@arasz1819 Ciekawe czy byłoby Ci tak do śmieci jakbyś się ze mną miejscami zamienił
0
@Napoleon_I Chyba tak zrobię, dzięki
1
@fracek13 W tym problem że już tak zrobiłem. Co jak znowu wypadnie czerwone?
0
@kordyl1010 Może i tak, spróbuję coś uciułać z tego co mi jeszcze zostało
0
@Kuczek Zadłużyłem się w kasynie, musiałem skądś ogarnąć
0
@klopx Do jutra nie ma szans że zdążę, nie wiem nawet gdzie się zakręcić żeby znaleźć chętnych
0
Jestem winny,, Znajomym'' 2,5 tys zł do jutra. Znacie jakieś sposoby na szybką kasę, może jakieś pewniaczki dzisiaj? Policja nie wchodzi w grę
0
@Geble A w czym Lautaro jest taki dobry żeby nie być gościem do rotacji?
0
@dominik127pl Widzę że wciąż nie doszedłeś do siebie po odejściu Angie...