GIGAKOKS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
Wrocław
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessi1994 Jak to co, przelew
1
@Mario96w Selfmade zintował, chociaż G2 wcześniej też się bardzo starało to zrobić
6
1 mapa, a już spore emocje. Koks seria będzie
0
Ale interka XDDD
1
@budel17 Fajnie by było, nie przepadam za Milwaukee i Giannisem
4
Jankos z 2019, Caps odpalony, to mi się podoba
8
Przypominam że za pół godzinki G2 gra z Fnatic w finale LEC. Zapinamy pasy i kibicujemy Capsowi i tym 4 gościom obok, którzy próbują nie przeszkadzać
7
Krzysztof Krawczyk > Elvis Presley, Michael Jackson
Fakt, nie opinia
0
Ale że Najman wygra to się nie spodziewałem. Pokonanie Lwa to pewnie jedno z jego większych osiągnięć w tym sporcie. Mam nadzieję, że szybko ustawią walkę z najlepszym polskim fighterem Donem Kasjo i pokaże on Najmanowi gdzie jego miejsce
0
@pt9 A Casillas był kretem
0
@matirix20 Młodego 2paca czy tego starego?
5
@MESSIah16 Musiał se przyćpać po porażce z GOATem Jamesem Hardenem
0
@Piotr,1985 Bez przesady, wszystko musi się z czasem rozwijać czy ewoluować. Są po prostu lepsi raperzy, słabsi i Ci który tylko się nazywają raperami. Chyba zawsze tak było, po prostu granica między rapem i nierapem się trochę przesunęła
21
@Maniek9444 Wciąż nie mogę uwierzyć jaki to jest debilizm
0
@AnnaMarianna Cooo ty, 182 cm wzrostu, 25cm, dojrzały, zabawny, romantyczny, 150 kg na klatę, 280 na przysiad. Tak bym siebie opisał ^^
2
@AnnaMarianna Mam nadzieję że podczas przyszłych konferencji rozstrzygnie się kto z państwa Szpilka jest głupszy, bo od dłuższego czasu mam dylemat
0
@Transu96 perfekcyjny scenariusz
0
Pierwszy raz jak będę Linkiewicz kibicował chyba
0
@Barca1992 Ja tak samo, pierwsze 2 edycję była spoko, reszta już taka sobie, pojedyncze walki
1
@l0Messini Wolisz Ronaldo czy Messiego?
0
@Daro-GucioFcB A może on nie chce być rezerwowym i obniżać sobie pensje
1
@Barwindg grałem jako woj body zabijałem potwory
1
@Image też nie lubię
1
@PeteR10 @myscooter jak jutro stawiacie?
0
@Napoleon_I No prawdopodobnie tak będzie, ale chciałbym się zdziwić
1
@Dawid66 @dominik127pl Angie nie chce zawalczyć?
0
@Dari0G No tam nie ma przecinka ale tak jakby był wiesz o co chodzi wariacie
2
Ale Caps smurfuje
1
Chciałem być, marynarzem
0
@KamilZ Ale doopa