0

@LeoMessi1994 Jak to co, przelew

1

@Mario96w Selfmade zintował, chociaż G2 wcześniej też się bardzo starało to zrobić

6

1 mapa, a już spore emocje. Koks seria będzie

0

Ale interka XDDD

1

@budel17 Fajnie by było, nie przepadam za Milwaukee i Giannisem

4

Jankos z 2019, Caps odpalony, to mi się podoba

8

Przypominam że za pół godzinki G2 gra z Fnatic w finale LEC. Zapinamy pasy i kibicujemy Capsowi i tym 4 gościom obok, którzy próbują nie przeszkadzać

7

Krzysztof Krawczyk > Elvis Presley, Michael Jackson

Fakt, nie opinia

0

Ale że Najman wygra to się nie spodziewałem. Pokonanie Lwa to pewnie jedno z jego większych osiągnięć w tym sporcie. Mam nadzieję, że szybko ustawią walkę z najlepszym polskim fighterem Donem Kasjo i pokaże on Najmanowi gdzie jego miejsce

0

@pt9 A Casillas był kretem

0

@matirix20 Młodego 2paca czy tego starego?

5

@MESSIah16 Musiał se przyćpać po porażce z GOATem Jamesem Hardenem

0

@Piotr,1985 Bez przesady, wszystko musi się z czasem rozwijać czy ewoluować. Są po prostu lepsi raperzy, słabsi i Ci który tylko się nazywają raperami. Chyba zawsze tak było, po prostu granica między rapem i nierapem się trochę przesunęła

21

@Maniek9444 Wciąż nie mogę uwierzyć jaki to jest debilizm

0

@AnnaMarianna Cooo ty, 182 cm wzrostu, 25cm, dojrzały, zabawny, romantyczny, 150 kg na klatę, 280 na przysiad. Tak bym siebie opisał ^^

2

@AnnaMarianna Mam nadzieję że podczas przyszłych konferencji rozstrzygnie się kto z państwa Szpilka jest głupszy, bo od dłuższego czasu mam dylemat

0

@Transu96 perfekcyjny scenariusz

0

Pierwszy raz jak będę Linkiewicz kibicował chyba

0

@Barca1992 Ja tak samo, pierwsze 2 edycję była spoko, reszta już taka sobie, pojedyncze walki

1

@l0Messini Wolisz Ronaldo czy Messiego?

0

@Daro-GucioFcB A może on nie chce być rezerwowym i obniżać sobie pensje

1

@Barwindg grałem jako woj body zabijałem potwory

1

@Image też nie lubię

1

@PeteR10 @myscooter jak jutro stawiacie?

0

@Napoleon_I No prawdopodobnie tak będzie, ale chciałbym się zdziwić

1

@Dawid66 @dominik127pl Angie nie chce zawalczyć?

0

@Dari0G No tam nie ma przecinka ale tak jakby był wiesz o co chodzi wariacie

2

Ale Caps smurfuje

1

Chciałem być, marynarzem

0

@KamilZ Ale doopa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?