GIGAKOKS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
Wrocław
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Salwik92 Przecież już ogłaszał że Neymar dopiero w przyszłym roku
0
@LuisSalvano Dziwne że tak cicho o Neymarze
0
@Ali094 @dawidor9 No i super, dzięki za pomoc
0
@dv7wisnia @TR3YWAY Dzienks
0
Jak na studiach zaocznych są zajęcia online to trzeba na nich być? W sensie jest na nich sprawdzana jakoś obecność? Dokładnie to Wsb Wrocław
1
@MikusBarca Correct
1
Była cała zlana potem, jak ja gdy mam dług na procent
0
@Hushovt Z Barcelony wypychany zawodnik ma być dla City zmiennikiem jak znalazł?
4
@Masti_Real_Madryt Fani Lil Masti zawsze są tutaj mile widziani
0
@Hushovt Spokojnie zaraz kupią jakiegoś Sancho i będzie git
1
Trochę już cringe te amigosi
0
Myślicie że w ciągu najbliższych powiedzmy 10 lat jest szansa na transfer z Barcelony do Realu lub odwrotnie?
0
@Tasde Fajne czy lipa?
15
Błachowicz widać że swój chłop, o chlaniu przez cały miesiąc powiedział tylko po Polsku XD
3
Thats right baby
0
@KapiFCB Trochę jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jestem biały i młody
1
Dobra co ona gada niech już idzie ludzie na Janka czekajo
0
@Orlik00 Ja też bardzo proszem
0
@myscooter bez kitu dzięki za poprawkę. Nie sądziłem że można się pomylić po tylu latach powtarzania czegoś w kółko
1
Nie wiem jakoś nie mogę spać, trochę mi się chce, ale nie tak żeby zasnąć, dobra elo JD syna diabła
0
@MarioVeB! Neymar miał go pod pachą przynieść, ale coś nie pykło
0
@4drian0 Ja nie ogrywam, ale znam kogoś ze strony kto ogrywa
0
@Prezes_sycylijczyk @APRA Możecie go nie lubić, ale nie kwestionujcie jego wielkości
0
Obiektywnie patrząc pod kątem skillsów, techniki, przekazu to Kizo jest najlepszym raperem w Polsce. Tam niżej widzę niezły ból dolnej części ciała
5
@Tales_Omletu Bez kitu beka z Croucha
0
@Cave Dumbledore to cham bez uczuć
1
@baczmus Na wikipedie też pisałem
1
Startuje na La Rambli z nową serią, będę w niej wymieniał oraz opisywał z pamięci moje ulubione sklepy spożywcze
#1 Żabka
największa sieć niewielkich sklepów spożywczych (typu convenience) działających w Polsce na zasadzie franczyzy, utworzona w 1998 roku[1]. 6000 sklepów prowadzonych jest przez przeszło 4500 franczyzobiorców[2][3].
Centrala spółki Żabka Polska sp. z o.o. prowadzącej sieć mieści się w Poznaniu. Sieć sklepów Żabka obsługiwana jest przez pięć centrów logistycznych, które zlokalizowane są w Plewiskach, Tychach, Nadarzynie, Pruszczu Gdańskim oraz Szałszy[4].