GIGAKOKS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
Wrocław
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@LuisSalvano Dokładnie prawo Webstera i PSG i Ney by nie mieli nic do gadania
1
@FC1899Barca Dziwny fetysz
0
Komentarz usunięty
1
@MarioVeB! A okej to rzeczywiście przejdę się do okulisty.
Chłopie ale to jedna bramka w superpucharze hahahahahahahahaha haha :DDDD
Dobra kończymy to bo Ty jesteś człowiekiem memem hahaha hahaha :D Calma XDDD 105 milionów spłacone XDDD
PS - Wciąż nie odpowiedziałeś na moje pytanie, chcesz numer do mojego okulisty?
0
Komentarz usunięty
0
@lukaszbarca15 No ja też
0
@MarioVeB! A co dał Dembele XDDD W jakim wyimaginowanym świecie ty żyjesz XD Ogarnij kuwetę i odpowiedz na moje pytanie
2
@justfootball I to w różnych językach WOW
0
@MarioVeB! Przed czerwona zrobił więcej dobrego niż Dembele przez cały sezon XD Wciąż nie odpowiedziałeś na moje pytanie :)
0
@MarioVeB! Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. I to trochę nierozsądne pisać coś o Chiese po wczorajszych wyczynach Dembele XDDD
1
@MarioVeB! Orientujesz się może na kiedy przełożyli Juve Napoli?
0
@busquets5 Oczywiście że tak
0
@olejtm Aaa, to nie wiedziałem
3
@NeroTFP Przecież ten Wiewiór zabije Ferrariego
1
Gamrot zasłużona i bezdyskusyjna porażka, Kukuteladze wygrał wszystkie 3 rundy
0
@Hawajczyk nie strzelają bramek, nie mają dobrego uderzenia z dystansu, dobrego dogrania, wrzuty, specjalnej szybkości, siły fizycznej, odbioru, gry głową, nie są waleczni, po prostu prezentują pewien poziom techniczny i to by było na tyle. Xavi i Iniesta z tego co wymieniłeś mieli tylko dogranie i wysoki poziom techniczny. Nie możesz napisać że Pedri czy De Jong tego nie mają
1
@Hawajczyk Kiedyś się na takich mówiło że mają DNA Barcelony, teraz to ciapki
0
@DonMatteo901 Co jest obraźliwego w słowie plaskoziemiec? Uważasz że ziemia jest okrągła?
0
Mordo weź made in Italy a nie aliexpress
0
Co ty gadasz Sergio, na Rambli widzieli że nie było
0
@bixmix No straszna panika
0
Jak postawie raz na Barcelonie to Rudy musi od razu jakiś syf odwalać
4
@Kuczek Co ty Barcelonie sędziowie tylko przeszkadzają zawsze przeciwko, a Real kupuje sędziów i zawsze pod nich sędziują
1
A czy ten cały Sauron był w ogóle wężousty? Bo coś mi się nie wydaje
8
@tristan87 A w życiu
1
Komentarz usunięty
7
@Encore Snape to se nawet płaszczu zgasić nie umiał jak go 12 latka podpaliła XD
7
Jedyną osobą w uniwersum LOTR, która choć trochę może zbliżyć się mocą do Salazara Slytherina jest Tom Bombadil, ale o nim nie wiadomo praktycznie nic. Został dopisany tak o, żeby LOTR za bardzo nie odstawał od Harrego Pottera, co i tak się finalnie nie udało
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
W sumie to trochę śmieszne, że aby zniszczyć Saurona wystarczyło wrzucić pierścionek do wulkanu, a aby pokonać Lorda Voldemorta trzeba było odszukać i zniszczyć 7 horkruksów, a następnie zabić samego Czarnego Pana. Nie wspomnę już o licznych ataków smierciożerców, których jedno zaklęcie było potężniejsze niż Gandalf czy Saruman mogli sobie wyobrazić