GIGAKOKS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
Wrocław
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! A co się według ciebie wydarzy Mariuszku? :)
0
@Drozdu7 Napoli nie przyjechało
0
Arthur w pierwszym składzie na Napoli, ciekawe czy będzie transmisja
0
@bixmix Tak znaki
0
@bixmix Napoli nie przyjechało, oprócz tego wszystko standardowo.
0
@TheGoldenEleven Pavard mógłby zagrać
0
@adasko1998 Injury
0
@MarioVeB! Za to twoje śmianie się że kibicuje Juventusowi i kazanie mi iść do szkoły nie było gimbusiarskie XD
1
@MaTt_BarcaFan Półka niżej od tych najlepszych, ale zdarzają mu się mecze bardzo dobre
0
@MarioVeB! Właśnie się do mnie rozpłakałeś że kibicuje innej drużynie niż Barcelona XD
3
Komentarz usunięty
18
@ranger3120 Serie B to jednak coś pięknego
0
@Rust_Cohle Pirlo, Zion, Błachowicz
1
@SelloutCrowd Rosnąca liczba samobójców na terenie kraju
0
Jaja będą straszne jak odwołają ten mecz Juve
1
@Hushovt Potężniejszy od nich jest tylko Tom Bombadil
0
@KarwanLaMasia Przedstawiciel FIGC, Pietro Lo Monaco na antenie Radio Kiss Kiss Napoli: „Mecz Juventusu z Napoli zostanie przełożony. Zwracamy się w kierunku tej drogi: stanowisko Lega Calcio z 2 października mówi samo za siebie. Decyzja ASL jest zgodna z prawem, zasady są jasne”.
16
Powiem wam moi drodzy panowie i Panie szanujmy się, miłujmy i nie obrażajmy bo miłość to piękna rzecz
7
@VenoM Pod publiczkę był komentarz, nie widziałem nawet żadnego meczu Todibo w Schalke. Jestem trochę populista
22
@BoRoWieC Za słaby na Schalke
5
Ale ich Rogue zmiażdżyło
17
@Cyzix Nie każdy bohater nosi pelerynę
5
@BarcaInfo Nie no co ty @LuisSalvano mówi że na Depaya, czy on się kiedyś pomylił?
0
@ronni37 Tego co hodował Harrego jak świnie żeby później umarł
0
@catluck Wiele się nie pomylili, tyle że chciał odejść do City a nie na emeryturę
11
@LuisSalvano Schowa się w odkurzaczach i poczeka na promocję, żaden problem
9
@LuisSalvano United oszuści nie chcą kupić Dembele, mam nadzieję że UEFA zainteresuje się tematem
0
@TheMefju Właśnie sobie przypomniałem o niej po dłuższym czasie i znów nie mogę wyjść z podziwu, świetny album
15
Kilka numerów o czymś Małpy, piękna płytka
1
@Rewolucja123 dobrze ze napisałeś jaka jest liczba mnoga od słowa występ, bo w życiu bym się nie domyślił