3

2 godziny i weak and

2

@msmsms Siedzę w aucie, zaraz wracam na chatę z nocki. Miłej pracy

10

@Janiama Przede wszystkim to La Rambla przystępuje do nowego sezonu osłabiona, opuścił nas genialny użytkownik i były piłkarz. Jako potwierdzenie mogę dać linka do pewnej ankiety

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dr_blumental Trochę tego jest do ogarnięcia, ale jak mówisz, po czasie praca wydaje się całkiem przyjemna. Dzięki bardzo

0

@dr_blumental Co trzeba zrobić żeby móc pracować w tym zawodzie? Jakaś szkołę skończyć? Czy wystarczy jakiś kurs aby zdobyć uprawnienia? U mnie w firmie właśnie zwróciłem uwagę, że wydaje się to fajna praca, ale nie jest to produkcja, gdzie nauczysz się 3/4 stanowisk i możesz robić.

5

Nocki to zło, gorsze są już tylko 2 zmiany

0

@kerouac Fabio Coentrao

0

@Rewolucja123 Nie podchodzi pod spam, ale widzę że avatar nieprzypadkowy

6

@robsesh Wystarczy nie mieć kija w tyłku i każdy może się pośmiać z Parisa

0

@sebasek99 Bez przesady, tik Tok to nie jest aplikacji z IQ 12+

0

@patrykzmc2000 na Google jest tryb

25

@Janiama Powiedział że nie odchodzi to nie odchodzi, nie robi że na przykład mówi że odchodzi, a nie odchodzi

0

Bo tylko z moim gangiem lecę w tryb

1

@VIPER2712 Sam będzie sobie winny

7

Brawo Ago Rogue

0

@Dani13 Puig ma iść Puiq zostaje

2

@Bartek22 Busquets dużo nie kosztował, też podobno jest najgorszy i też gra cały czas. Widzę że według trenerów Barcelony przy wyborze składu liczy się wszystko oprócz tego jak ktoś gra.

1

Dziwne że mimo iż Puig od jakichś 3 lat powinien juz grywać w pierwszej drużynie, a od tego sezonu być jej podstawowym zawodnikiem, wciąż balansuje między 1 a 2 drużyna i wciąż jest uznawany wyłącznie za duży talent. Kolejny trener w Barcelonie nie dostrzega co może on dać drużynie w najważniejszych meczach i Puig znów nie może się złapać do kadry. Ale co dziwi najbardziej to fakt, że nie słyszy się o ofertach żadnej drużyny z Manchesteru, Londynu, Madrytu, Turynu czy Monachium. Myślę że cena nie byłaby wysoka jak za zawodnika z umiejętnościami na pierwszy skład Barcelony. Może ten zarząd Barcelony wcale nie jest taki zły, jak widać inne zespoły też zamiast kupić takiego zawodnika po taniości wola przepłacać za jakichś drewniaków.

0

Czy to co się wydarzyło w Rzymie i Liverpoolu to wina Bartomeu?

2

@Coutinho007 Wiele się nie mylisz, mam z nim sporo wspólnego, jesteśmy bardzo podobni

0

@domisiek114 Dzięki

0

Ten serial animowany gwiezdne wojny ma jakiś związek z filmami czy to jakaś inna historia całkiem?

0

@ArdoFCB Trzeba wstać na 7 żeby zdążyć

0

Szkoda że Anakin przeszedł na ciemna stronę

0

@PawkoFCB a najśmieszniejsze że to właśnie w Barcelonie są profesjonaliści, a na Rambli i takich forach są ci z obniżonym IQ, mający się za znawców piłki, bo oglądają 4 mecze tygodniowo od 20 lat popijając tego samego browara

0

@Kacper1432 to już kolejny trener który nie ma go w planach, nie zastanawia cię to?

3

@barcelonaLM Ogromny pech że klub znów zatrudnia jakiegoś amatora, zamiast kogoś z la Rambli, kto naprawdę zna się na piłce.
Chociaż ciężko kogoś takiego znaleźć, bo taki zawodnik jak Puig dopiero ostatnio dostał pierwsze powołanie do młodzieżowej kadry, a amator Enrique, wciąż wystawia Busquetsa w pierwszym składzie

7

@DaPi To by nic nie dało i tak, on był 2 w kulach

1

Krzysztof Krawczyk, Oskar i Steez to 3 najwybitniejszych muzyków na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?