GIGAKOKS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
Wrocław
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo już jakie pary w ćwierćfinałach worldsów?
0
Kiedy jesteś trenerem i najlepszym pomocnikiem w drużynie jednocześnie
1
@Transu96 To były 2 niezależne posiłki spożyte w zbyt krótkim odstępie czasu
5
Nigdy nie jedzcie ziemniaków ze schabowym, a potem nie wypijajcie całego jogurtu. Pozdrawiam z toalety
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Fawrf Oj tak byczku
0
MODER KOCHAM CIĘ
0
@DonAndrzejos Niestety stało się, wykrakałeś
0
Moder fajnie pobiek ale źle podał
1
@MesQueUnClub96 Lałgle
0
@MESSIah16 Byłoby dokładnie tak samo jak teraz
0
@Borneo No ale chyba właśnie powinni najpierw naprawić finanse, a dopiero potem myśleć o transferach
1
Zacząłem ostatnie trochę streamować LoLa, więc jak ktoś byłby chętny to śmiało zapraszam
Macie tutaj krótkiego shota ze strima:
3
@Janiama Znasz może Aviego albo Louisa Villaina?
2
Czy tutaj jest zasięg XDDD
2
To już ta Exposito ładniejsza od Świątek, nie wiem po co to oglądacie
1
@LuisSalvano Mega szacun, piękne słowa
0
@SiSenior To samo, a tak czekałem
1
@kacperek2005letsgo twój nick krzyczy - jestem trollem, myślcie ze jestem dzieckiem, będę was prowokował i udawał że piszę poważnie. Trollowac trzeba umieć
1
Ogarnę krzesła na wieczór, niech ktoś załatwi popcorn
1
@Azi Czyli to nie jest pewność ale tak będzie
0
@LucaBrasi Zobaczymy za rok jak Neymar przyjdzie
1
Ale co mnie zdumiewa @LuisSalvano to Ty naprawdę jesteś zdziwiony że nikt nie przyszedł
1
Ale ty nie martw się mamooo
0
@Rewolucja123 Średnio
0
@LuisSalvano Kocham Cię Roberto
1
@Hubso
0
Komentarz usunięty
1
@sendesara Właśnie nie, ja śledziłem na bieżąco informacje o napastnikach w Juve. Najpierw był Milik, ale od Juve Napoli chciało chorych pieniędzy. Drugi był Dżeko, wszystko było już dogadane, ale Roma najpierw chciała podpisać następcę(Milika), ale się nie dogadali, więc Roma nie puściła Dżeko. Dopiero potem poszli po Moratę. Dżeko nawet nie grał w pierwszym meczu ligowym żeby być gotowym na transfer. Mogę dać linka do takich relacji na żywo ze strony Juve
0
@sendesara Dlaczego Roma pechowo? To chyba Milik się z nimi nie dogadał