GIGAKOKS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
Wrocław
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt możesz mieć rację
4
@koziar Władca Pierścieni przynajmniej 7 pozycji za wysoko
0
@Hushovt Oczywiście że filmy, książek nigdy w rękach nawet nie miałem
8
Uniwersum Harrego Pottera > Uniwersum LOTR
Fakt, nie opinia
1
@IronSanHybrid Pychotka, do tego popijam świeżo wyciśniętym sokiem z buraków. Delicje ^^
2
Zerwałem właśnie cukinię i se wcinam. Nie ma nic lepszego niż cukinia z majonezem posypana kukurydzą i płatkami kwiatów
0
@mr_robot Robotaju
6
Pomidorki na działeczce pięknie zakwitły. Świeżo zerwane, właśnie się zajadam
0
Zieliński na ten moment jest dla was podstawowym zawodnikiem reprezentacji?
0
@Bamek94 Albo weźmiesz paczki i se Ronaldo od razu kupisz
0
@tadzik447 To oby nic poważnego, szybkiego powrotu do zdrówka życzę :)
0
@HERORICH2 A która konkretnie byś polecił dla kogoś kto z takich gier grał tylko w NFS Shift?
0
@tadzik447 Co tam się byczku stanęło? :/
0
@MarioVeB! Może jesteś po prostu za stary na internet jak głupie XD ci przeszkadza XD
0
@MarioVeB! Tak sobie tłumacz swój ból tyłka XD
0
@Rudi35 Pewnie że tak
0
@Rust_Cohle Zawsze możemy popisać na priv :)
0
@MarioVeB! Widzę że strasznie cie zabolał mój komentarz że cieszę się że nie wszedł ci kupon skoro do dziś do mnia płaczesz pod połowa postów XD
7
Jeśli kiedyś czuliście się nieszczęśliwi, pomyślcie ze zaraz jadę na nockę
3
Kiedyś nie miałem, a teraz mam. Tych co kiedyś nie mieli pewnie to boli, bo dalej nie mają
2
@clyde Szybko uzależnij się od palenia, a potem papierosek, a najlepiej marlborasek
6
@Messibestplayerintheworld Nie zrozumiałeś, wymieniłeś gry PES, a chodziło o Fifę. Pro Evolution Soccer to co innego niż Fifa. Koledze chodziło o Fife nie o PES
1
@FafitFCB Mógłby mieć problemy z potencjalnymi przeszkodami na drodze
9
@HERORICH2 Adam Małysz
6
Komentarz usunięty
0
@mrboom Nie zapominaj że to Najman
0
@tobiasson92 Imo Moder ma dużo większy potencjał niż Kapustka
1
@tobiasson92 To grać na jednego i z 3 pomocnikami. Krychowiak Klich Zieliński Moder. Milik z indywidualnymi treningami i trybunami w meczach nie ma prawa grać w 1 składzie reprezentacji, a Piątek niech do ekstraklasy wraca
1
Tenis gra dla dzieci
1
@Hushovt I genialnie przykryty Pauleta przez polskiego zabijakę