GIGAKOKS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
Wrocław
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarioVeB! O, widzisz @LuisSalvano ?
Znowu to robi.
Vertonghen i Otamendi pozdrawiają swoją drogą z wakatu w Benfice XD
18
@Janiama Kolego ale Barcelona B istnieje już od dawna
1
@LuisSalvano Mnie też się ostatnio uczepił, musimy się trzymać razem i nie odpowiadać na jego prowokacje
0
@gumaz Jak powędrowałem w odwrotnym kierunku. Relacje między stronami raczej pozytywne, bo nie byłem już mile widziany w Cafe Bernabeu, przynajmniej przez najbliższe kilkadziesiąt lat
3
Komentarz usunięty
0
@neeed Todibo to nie powinien z tej Tuluzy odchodzić czy skąd on tam do Barcelony przyszedł. Trochę pograł w 1 składzie i już się w główce pomieszało
3
@Janiama Bez kitu
2
@FC1899Barca Ale biedak, mega mu współczuję
2
@Hubso Zależy co znaczy że da sobie radę. Ja od niego raczej nie oczekuje że z bomby wejdzie do 1 składu, a będzie raczej zawodnikiem do rotacji, szczególnie że jego ostatnie miesiące nie były jakoś bardzo dobre. Tak czy inaczej cieszę się z tego transferu, warunki też raczej spoko
1
@MarioVeB! Albo jak Dembele, dobrze że Chiesa tylko 50 kosztował
5
@mr_robot Jak przychodził do Arsenalu myślałem że za parę lat mega kotem będzie, a tu zdziwko
0
Chiesa w Juve prawie oficjalnie
1
@Patrykl145 Gdyby nie Laurentis byłby już dawno w Juventusie. Nie dziwię mu się że nie chce teraz odchodzić do Valencii czy Romy
24
@Rewolucja123 Fajnie że polubiłeś robienie takich pseudo analiz, ale moja rada na przyszłość - rób to przed, a nie po wypiciu sporej ilości alkoholu
2
@masq Albo jakie spustoszenie robiliby przeciwnicy na lewej
2
@Verema Busquets całkiem nieźle, już 2 asysty mógł mieć
3
@justfootball Szybki 3 ciosy od Juve i po meczu. Napoli już raczej nie odrobi
0
@draxidox Bo jako jedyny nie miał jeszcze piłki
3
@Transu96 Losowa laska > Ester
2
@mokrychlopiec Czemu ustawiłaś sobie nick mokry chłopiec?
1
@derlysy1979 Brighton
1
@MaTt_BarcaFan Oj myślę że nie tylko we Włoszech
2
@HK23 Jedyna słuszna decyzja
1
@Forza_Juve Dla mnie każda inna decyzja niż walkower to będzie wałek straszny. Szkoda że nie przyjechali, chciałem sobie meczyk obejrzeć. De Laurentis to stan umysłu
2
@Teletubis No to czekamy na mecz. Napoli jak zaraz wsiądą w autobus już przebrani to może zdążą na drugą połowę.
2
@Forza_Juve @MarioVeB! Przed chwilą mnie przekonywał że jestem gimbusem i nie będzie walkowera, więc sam się pogubiłem. Z jednej strony cały świat mówi o walkowerze, a z drugiej tak szanowany i lubiany na forum @MarioVeB! chyba by mnie nie okłamał
0
@Encore @MarioVeB! To jest ten walkower czy nie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika