0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarioVeB! O, widzisz @LuisSalvano ?
Znowu to robi.

Vertonghen i Otamendi pozdrawiają swoją drogą z wakatu w Benfice XD

18

@Janiama Kolego ale Barcelona B istnieje już od dawna

1

@LuisSalvano Mnie też się ostatnio uczepił, musimy się trzymać razem i nie odpowiadać na jego prowokacje

0

@gumaz Jak powędrowałem w odwrotnym kierunku. Relacje między stronami raczej pozytywne, bo nie byłem już mile widziany w Cafe Bernabeu, przynajmniej przez najbliższe kilkadziesiąt lat

3

Komentarz usunięty

0

@neeed Todibo to nie powinien z tej Tuluzy odchodzić czy skąd on tam do Barcelony przyszedł. Trochę pograł w 1 składzie i już się w główce pomieszało

3

@Janiama Bez kitu

2

@FC1899Barca Ale biedak, mega mu współczuję

2

@Hubso Zależy co znaczy że da sobie radę. Ja od niego raczej nie oczekuje że z bomby wejdzie do 1 składu, a będzie raczej zawodnikiem do rotacji, szczególnie że jego ostatnie miesiące nie były jakoś bardzo dobre. Tak czy inaczej cieszę się z tego transferu, warunki też raczej spoko

1

@MarioVeB! Albo jak Dembele, dobrze że Chiesa tylko 50 kosztował

5

@mr_robot Jak przychodził do Arsenalu myślałem że za parę lat mega kotem będzie, a tu zdziwko

0

Chiesa w Juve prawie oficjalnie

1

@Patrykl145 Gdyby nie Laurentis byłby już dawno w Juventusie. Nie dziwię mu się że nie chce teraz odchodzić do Valencii czy Romy

24

@Rewolucja123 Fajnie że polubiłeś robienie takich pseudo analiz, ale moja rada na przyszłość - rób to przed, a nie po wypiciu sporej ilości alkoholu

2

@masq Albo jakie spustoszenie robiliby przeciwnicy na lewej

2

@Verema Busquets całkiem nieźle, już 2 asysty mógł mieć

3

@justfootball Szybki 3 ciosy od Juve i po meczu. Napoli już raczej nie odrobi

0

@draxidox Bo jako jedyny nie miał jeszcze piłki

3

@Transu96 Losowa laska > Ester

2

@mokrychlopiec Czemu ustawiłaś sobie nick mokry chłopiec?

1

@derlysy1979 Brighton

1

@MaTt_BarcaFan Oj myślę że nie tylko we Włoszech

2

@HK23 Jedyna słuszna decyzja

1

@Forza_Juve Dla mnie każda inna decyzja niż walkower to będzie wałek straszny. Szkoda że nie przyjechali, chciałem sobie meczyk obejrzeć. De Laurentis to stan umysłu

2

@Teletubis No to czekamy na mecz. Napoli jak zaraz wsiądą w autobus już przebrani to może zdążą na drugą połowę.

2

@Forza_Juve @MarioVeB! Przed chwilą mnie przekonywał że jestem gimbusem i nie będzie walkowera, więc sam się pogubiłem. Z jednej strony cały świat mówi o walkowerze, a z drugiej tak szanowany i lubiany na forum @MarioVeB! chyba by mnie nie okłamał

0

@Encore @MarioVeB! To jest ten walkower czy nie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?