0

@robsesh ty pewnie myślisz że 2pac i Michael Jackson nie żyją, więc nie ma co z tobą dyskusji nawet zaczynać

0

@Triv44 Kac morderca

0

Bartosz Zmarzlik był dziś fenomenalny, ale jest jedna rzecz która bardzo mnie boli. Mamy jednego z najwybitniejszych sportowców tej dyscypliny, mało jaki Polak dorównuje mu sukcesami, a tutaj zamiast wszyscy oglądać żużel, który jest niezwykle emocjonujący i pasjonujący, oglądacie Harrego Pottera. Bajkę dla dzieci, która oglądaliście już wiele razy. To niby la Rambla i można pisać o wsszytkim, ale no nie, kurde no nie.

1

@tristan87 Nie ale widziałem jak Frodo Baggins był genialny we Władcy pierścieni

6

Grindelwald > Voldemort

0

@LuisSalvano Ooo jesteś w końcu

0

@Hushovt Nie pamiętamy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@kerouac Mi jest szkoda typów którzy wchodzą na kolejną zmianę na produkcję jak ja już kończę

0

@DonMatteo901 Myślałem że Molly to pewniaczek, ale cóż, chyba mam słaby gust :/

5

@masq tak tak tłumacz się

0

@czosnekfcb Ale się ktoś wysilił z wymyśleniem nazwy tego 3

10

Komentarz usunięty

1

@BorzyKrzys Cyrk na kółkach że Art Brut nie wygrał

Chociaż Wilk Chodnikowy też bardzo dobra płyta

0

@Hushovt Ja matematyki nigdy nie lubiłem, ale miałem do niej jakiś talent. Zawsze była ta dwójka na świadectwie

0

@IronSanHybrid A Czesiu Michniewicz czeka

0

A tego Brzęczka to kiedyś wywalą czy najpierw Boniek musi odejść

24

Odkąd skończyłem 12 lat totalnie straciłem chęci do życia, nie chciało mi się chodzić do szkoły, teraz nie chce mi się iść do pracy. Jak wstaje i nie muszę nigdzie iść to albo gram do 1 w nocy albo chleje do odciny. Następnego dnia sprzątam pokój czy tam jak się uda kibel i tak to się kręci. Za 5h kończę szkolenie do pracy i co, już chyba będzie za późno żeby się wycofać, będę musiał coś robić

0

@Bobo25 Kolega w nocy to spał chyba, jak uważa że to dzieci robią syf tutaj

1

@Janiama Siema Maciuś, ciekawe czy mnie pamiętasz :) W rezerwach Legii graliśmy razem w środku pola, pięknie piłeczka chodziła :D Zgadniesz kim jestem?

0

@arasz1819 Dest nie jest Holendrem

0

@Encore Też tak myślę, chociaż są jeszcze Neo i Taz

0

Koniec meczu G2 win

1

@BarcaInfo Grzech na Ukrainę nie postawić

1

@Colon Sett, a mapa była trochę dłuższa

3

Ale we Fnatic musi psycha siadać

0

To jest to G2 o które nic nie robiłem cały rok

0

@Dajnatace To drugie

2

@Volk Higuain był przepłacony, tylko pamiętajmy że był 4 lata młodszy od Suareza teraz, był po sezonie w którym strzelił 36 bramek w lidze i pobił rekord serie A i Napoli nie chciało go sprzedać

0

To niezłe bany Fnatic XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?