1

@Ghotti A czemu zamiast niego nie gra Rodri, Saul?

0

@Mario96w Nie pal, to niezdrowe

0

@chavez Ja chce

0

@AnnaMarianna Właśnie akurat, bo prawdziwe wyzwanie dopiero przede mną :) Trzeba zrobić badania i mam nadzieję nie spędzić całego dnia w przychodni :)

4

@Szicek10 Jak widać rasizm działa w dwie strony

0

@TheNekro94 Wystarczy że Panie na chwilę zmienią płeć, to nie jest problem

3

Idę zaraz na rozmowę o pracę, niewyobrażalne żeby ktoś taki jak ja musiał iść do normalnej pracy...

1

@Ghotti De Gea pewnie

1

@SuperPatsonFCB A teraz bierze 30 od Milanu xD

2

@LuisSalvano Ale żeby nauczyciel na lekcji telefon wyciągał to już skandal. Ogarnij się następnym razem i co robi tam ta starsza kobieta?

0

@marcin000019 No odklejony trochę, ale co ja zrobię

0

@gryfiT. Bo Higuain odchodzi, za darmo prawdopodobnie. Negocjacje z Roma szły dość opornie, a pojawiła się okazja w Barcelonie.

0

@marcin000019 Ale nawet ja nie jestem na bordowo granatowej drodze XD

0

@marcin000019 Na to wychodzi

25

Leonardo Bonucci jest kolejnym piłkarzem, który zaczął obserwować na Instagramie Luisa Suareza. Ponadto brat piłkarza, Diego, przestał obserwować profil Barcelony i „polubił” profil klubowy Juventusu.

Prawie jak oficjalka

10

@AnnaMarianna Twój zapach jest najpiękniejszy na świecie skarbie :)

0

@LaRoja Roma prawdopodnie. Już od jakiegoś czasu się o tym mówi

5

@FC1899Barca Chciałbym widzieć jak w wieku 8 lat wjeżdżasz z partyzanta jakiemuś 15 latkowi

0

@Chakalaka Zgadza się

2

Batman to koks.

0

@xBoMBoWiECx Clippers, najbardziej chciałbym Raptors, ale marne szanse, na drugim miejscu kibicuje faworytowi wg mnie czyli LAC

0

@Transu96 Szczegóły

0

@deyna2018 To ja polece Jeszce Flojd/Wiro - Kilka stopni wyżej, kozak płytka

4

@deyna2018 Nie spełnia żadnego z twoich 2 kryteriów, ale nikt w Polsce jak Pro8l3m

0

Nie no akurat 20 milionów za Wijnalduma to nawet spoko

0

@patrykzmc2000 Albo Luis albo Dżeko

0

@Ghotti Ciekawe czy wyrobią się do północy

0

@Suzu Tylko pytanie czy Barca mu wypłaci resztę kontraktu, bo słyszałem że tego oczekuje Suarez. Jeszcze dziś po południu czytałem, że Dżeko wciąż numer 1, sam nie wiem którego bym wolał

0

Skąd nagle takie poruszenie z tym Suarezem

3

@PatrychoO Tak jak z Higuaina :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?