GIGAKOKS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
Wrocław
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GIGAKOKS Na taką atencję liczyłem, dzięki Panowie
1
Śmialiście się z @LuisSalvano że cały czas pisze o Neymarze, a teraz nic, tylko Messi i Messi. Zdecydujcie się ludzie, bo wali hipokryzją na kilometr.
0
@LuisSalvano Uwzięli się na Ciebie
1
@lukas992 Polsat Sport
1
@Khajio Może tak być, 3+18 podał przed chwilą Romano. Jeszcze przy rozegraniu 60% spotkań wykupienie staje się obowiązkowe. W każdym razie moje liczby czy twoje, wydaje mi się że spoko transfer dla Juve
0
McKennie wylądował już w Turynie. 3 miliony za wypożyczenie + opcja wykupu za 18
1
@Chinaski @nammah Super chłopaki jesteście, dziękować
0
Football classic shirts to legitna stronka?
8
@DLFCB Jestem ciekaw jaką masz wiedzę na temat zawodników sprzed 100 i więcej lat
0
@dominik127pl Odwaliłeś trochę krzywych akcji
0
@kacper11109 Na boisku w meczu z Cadiz
2
@Danny Gaucho Tak jak kapitanowi przystoi
2
@July_6_BcN Tak się składa że rozmawialiśmy
2
Messi nie odchodzi.
1
@Wilczeq Pamiętam jak dziś
0
@geass przecież to Barcelona i każdy chce tu grać
1
@Khajio Ooo super, dzięki wielkie :)
0
@10SzymonBarca10 To fajny deal może z tego wyjść, dzięki bardzo
0
McKennie z Schalke blisko Juve. Widział go ktoś jak gra?
2
@thebaanqn myślę że jak dorzucą De Bruyne i Guardiole też nie będą narzekać
0
@Tigeros93 już widzę jak City na to idzie
0
@Wossi61FCB Oglądać to mieliśmy okazję tylko duet - Bereszyński Linetty
0
@Toretto szkoda tylko że sporo niedopowiedzeń zostawili, a wątpię żeby był 2 sezon
0
@LuisSalvano Ja myślę że Messi odejdzie chwilę po powrocie Neymara
0
@TR3VOR 00:42 Bartomeu wciąż prezydentem
0
@bartekvisca @Drahenfelst Dziękuję
0
Studiuje ktoś na Wsb we Wrocławiu? Albo ogólnie Wsb? Chciałbym się dowiedzieć o której w soboty się zajęcia zaczynają
0
@ranger3120 nie do mnie chyba :) Ale rozumiem serwery chyba nie domagają
0
Ale jaja proszę państwa
0
@tomFCB Tormund ale bym se taki nowy odcinek z tobą obejrzał