GIGAKOKS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
Wrocław
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szkutnik91 posrało ich tam
1
@tristan87 A dobra XD Napisałem zanim obraz się wczytał
0
@BarcaInfo ciekawe komu kibicuje
0
@LuisSalvano No może zareagował a może nie
0
@Chwytliwy Ja uważam, że jeśli przyjdzie ktoś inny niż Pochettino, to zwolnienie Sarriego będzie błędem (nie licząc Kloppa, Guardioli itd). Po tak słabym sezonie zdecydowanie wolę dać szansę Pochettino
0
@mr_robot Bentancur nie odchodzi jak coś
1
@arasz1819 Tak samo jak Real się odrodził po jego odejściu XD
0
@BarcaInfo Jedyna opcja, z której będę zadowolony, jeśli Sarri rzeczywiście odejdzie.
2
@Ojciec5tkidzieci Widzę że kibicom Cracovii od nadmiaru trofeów juz się poprzewracało w główce
3
@emeu Kozackie są
8
@Chwytliwy Ty ale wiesz ze Dybala właśnie wrócił po kontuzji i po kilku minutach gry uraz mu się odnowił czy po prostu gadasz od rzeczy?
1
@szkutnik91 Zgadza się
0
@Kubix93 Rykoszet?
0
Ogląda ktoś Juve? To Bentancur niby faulował?
1
@LuisSalvano Cieszę się i pozdrawiam małżonka
0
@Striker Dziękować
0
W RDR2 historia jest liniowa czy mamy na nią wpływ?
1
@Ramos9248 Don Kasjo
0
@BorzyKrzys Zostawisz do niego jakiś kontakt? Chętnie bym go poznał
0
Neymar: Przeżywam swoje najlepsze chwile w PSG. Powalczymy o zwycięstwo w Lidze Mistrzów, bo nigdy nie byliśmy tak blisko. [Mundo Deportivo]
Czy tylko ja widzę w tych słowach podwaliny pod transfer do Barcelony? Wydaje mi się że Ney jest już po słowie, a nawet dwóch zarówno z szefem P$G, jak i dyrektorem sportowym. Jego celem już od dawna jest powrót do Katalonii i jak widać władze P$G w końcu to zrozumiały. Z niewolnika nie ma pracownika, a Neymar w Paryżu nigdy szczęśliwy nie był, niestety o tym że Barcelona jest jego domem musiał się przekonać na własnej skórze.
Ale też nie będzie tak, że Neymar wróci do Hiszpanii za darmo. Jak dobrze wiemy finanse Dumy Katalonii nie są w najlepszym stanie, dlatego konieczne będą wielkie sprzedaże, lub wymiany zawodników z klubem z Paryża. Jak wiemy Bartomeu i jego szajka nie najlepiej radzą sobie ze sprzedażami, więc pozostaje druga opcja. Moim zdaniem najpoważniejszymi kandydatami do uczestnictwa w wymianie są: Griezmann, Dembele, Coutinho, Umtiti, Rakitić. Jakbym miał obstawiać to powiedziałbym że będzie to trójka zawodników, a dokładnie Griezmann, Dembele i Umtiti. P$G dostaje trzech mocnych zawodników, a na Camp Nou wraca magia i prawdopodobnie Liga Mistrzów. Sytuacja win-win.
27
@DanielOOL Tragedia, ktoś powinien za to odpowiedzieć. Cała kadra do wymiany i za rok powrót do najlepszej ligi świata, ten klub na to zasługuje
0
@Mixtape a w Polsce kto niby rządzi?
3
@Mixtape no bo taka prawda że to chu daje
0
@AlexDark00 sarna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Misanthrope Miejmy nadzieję że troll mimo wszytko
13
@marcin000019 XDDD
28
@Mathew86 Nigdy nie zrozumiem jak MVP może nie być najlepszy na swojej pozycji
0
@matirix20 Film sam w sobie może nie jest najgorszy, ale chodzi o to, że jakby zmienić nazwy płyt i nazwisko głównego bohatera to nikt by się nie zorientował że to biografia Chady
1
@BarcaaVEB Z Pihem to już w ogóle absurd, gość który oprócz Chady powinien być jedna z najważniejszych postaci, został całkowicie pominięty, nie ma o nim nawt żadnej wzmianki