1

@BarcaaVEB @Kuczek No niestety już wcześniej słyszałem że film słabo odwzorowuje rzeczywistość i wielkich oczekiwań nie miałem, ale zawiodłem się i tak.

2

@Kwiatek67 @LuisSalvano W sensie sam film może spoko się oglądać, ale pod względem biografii to jest dramat. Tyle rzeczy nie zgadza się z jego muzyką czy tym co mówili jego znajomi, że w ogóle ciężko to nazwać filmem biograficznym

7

Ale ten film Proceder jest tragiczny

0

Mnie to zastanawia że WSZĘDZIE jest TROCHĘ inna woda

1

@Konias4318 Jeszcze będzie miał czas, mi bardziej szkoda Griezmanna, Dembele i Umtitego bo idą za niego do P$G

1

@Janiama wruci Neymar wruci magia bez niego nie wygramy LM

2

@LuisSalvano Dawaj dzisiaj o tym kuzynie

0

@mikiiki Rocznik 2009 a co?

1

Don Kasjo to totalny koks i najlepsze co spotkało polskie sporty walki

0

@Striker oj byczku dobrze ze przypomniałeś

0

@Bamboleo Wychodzenie to by się dopiero zaczęło

6

@BarcaInfo Wymazany to on został od razu po transferze

0

@Naturopata Ta sama gadka była przed poprzednim sezonem

2

@szkutnik91 Juventus się w życiu nie zgodzi

8

@Grzegorz12366 Pogadaj z nią rano poważnie, bo z tego co mówisz normalna sprawa że chce do koleżanek pojechać, tylko trochę kwas że nie chce powiedzieć z kim jedzie, jakby to było nie wiadomo co

1

@SHIBA ogólnie props za inicjatywę że sami siebie wybijają, szkoda tylko że w takim miejscu

68

@Grzegorz12366 No jakaś krzywa akcja ogólnie

0

@donleo12 pewnie że tak

1

@Colon problem - Szansa na sukces

3

@SHIBA Nie ma problemu wariacie

0

@krefi10 Warto spróbować

2

@jakub1906 Milik ma rok do końca kontraktu, a 50mln za niego to spora cena, nawet gdyby miał dłuższy kontrakt. Paratici nie chce w tym okienku wydawać dużych pieniędzy i wszędzie szuka wymian. Dużo mówiło się o Bernardeschim, ale tam są jakieś problemy z wizerunkiem

0

@Jaca27 Mecz dla koneserów, taktyczny geniusz obu szkoleniowców

1

@kerouac Daj się złapać w swoim łóżku z inną i masz problem

2

@kerouac Cześć nie znam się na telefonach ale też jestem nowy

0

@Roni/VEB Zion z powodów rodzinnych musiał opuścić Orlando, wrócił niedawno

2

@Esteban_ łezka się w oku kręci jak sobie przypominam nasze stare rozmowy

0

Jest jakaś szansa że Zion dzisiaj wystąpi?

12

@Kuracjusz Ale jest 2020 a nie 2018

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?