GIGAKOKS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
Wrocław
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaaVEB @Kuczek No niestety już wcześniej słyszałem że film słabo odwzorowuje rzeczywistość i wielkich oczekiwań nie miałem, ale zawiodłem się i tak.
2
@Kwiatek67 @LuisSalvano W sensie sam film może spoko się oglądać, ale pod względem biografii to jest dramat. Tyle rzeczy nie zgadza się z jego muzyką czy tym co mówili jego znajomi, że w ogóle ciężko to nazwać filmem biograficznym
7
Ale ten film Proceder jest tragiczny
0
Mnie to zastanawia że WSZĘDZIE jest TROCHĘ inna woda
1
@Konias4318 Jeszcze będzie miał czas, mi bardziej szkoda Griezmanna, Dembele i Umtitego bo idą za niego do P$G
1
@Janiama wruci Neymar wruci magia bez niego nie wygramy LM
2
@LuisSalvano Dawaj dzisiaj o tym kuzynie
0
@mikiiki Rocznik 2009 a co?
1
Don Kasjo to totalny koks i najlepsze co spotkało polskie sporty walki
0
@Striker oj byczku dobrze ze przypomniałeś
0
@Bamboleo Wychodzenie to by się dopiero zaczęło
6
@BarcaInfo Wymazany to on został od razu po transferze
0
@Naturopata Ta sama gadka była przed poprzednim sezonem
2
@szkutnik91 Juventus się w życiu nie zgodzi
8
@Grzegorz12366 Pogadaj z nią rano poważnie, bo z tego co mówisz normalna sprawa że chce do koleżanek pojechać, tylko trochę kwas że nie chce powiedzieć z kim jedzie, jakby to było nie wiadomo co
1
@SHIBA ogólnie props za inicjatywę że sami siebie wybijają, szkoda tylko że w takim miejscu
68
@Grzegorz12366 No jakaś krzywa akcja ogólnie
0
@donleo12 pewnie że tak
1
@Colon problem - Szansa na sukces
3
@SHIBA Nie ma problemu wariacie
0
@krefi10 Warto spróbować
2
@jakub1906 Milik ma rok do końca kontraktu, a 50mln za niego to spora cena, nawet gdyby miał dłuższy kontrakt. Paratici nie chce w tym okienku wydawać dużych pieniędzy i wszędzie szuka wymian. Dużo mówiło się o Bernardeschim, ale tam są jakieś problemy z wizerunkiem
0
@Jaca27 Mecz dla koneserów, taktyczny geniusz obu szkoleniowców
1
@kerouac Daj się złapać w swoim łóżku z inną i masz problem
2
@kerouac Cześć nie znam się na telefonach ale też jestem nowy
0
@Roni/VEB Zion z powodów rodzinnych musiał opuścić Orlando, wrócił niedawno
2
@Esteban_ łezka się w oku kręci jak sobie przypominam nasze stare rozmowy
0
Jest jakaś szansa że Zion dzisiaj wystąpi?
12
@Kuracjusz Ale jest 2020 a nie 2018
0
Komentarz usunięty przez użytkownika