7

@Encore Sam Ronaldo machanie rękami robi zamieszania, z Suarez to by wichury tworzyli

0

@cules100pro Juve chyba też nie chce płacić za Suarez, ale mogę się mylić

3

@MarioVeB! O chłopie

6

@MarioVeB! Co to za podróbka wyginam śmiało ciało?

1

@Encore Uważa, że Neymar przyjdzie za rok za 100 milionów, szejk dobrowolnie zgodzi się na jego odejście. Ponadto uważa, że Bartomeu i Messi się nie dogadają

0

@busquets5 Czyli jednak Chelsea

2

@LuisSalvano Dlaczego tylko 100? I co skłoni Neymara do powrotu jeśli Messi odejdzie, a klub wciąż nie będzie w najlepszej kondycji po poprzednim zarządzie?

5

@LuisSalvano Powinni przestać negocjować i skupić się na Neymarze

1

@Adey Moim zdaniem Arthur bardziej pasuje na pozycję Pjanića czy Pirlo z czasów Juve, na której chyba docelowo ma grać, niż trochę wyżej jak to było w Barcelonie. W Hiszpanii za bardzo cofał się po piłkę, przez co raz że dublował pozycję Busquetsa, a dwa że Busquets nie wchodził wtedy na jego miejsce tylko zostawał z tyłu i nie było komu grać do przodu. Z tego też może wynikać niski współczynnik podań do przodu pomocników Barcelony. W dodatku Messi, który też lubił sobie zejść bardzo nisko

1

@kerouac W Juventusie jest podobnie

0

@grzechdaszek Otóż to

4

@Mat_Cat Właśnie się zastanawiałem skąd ta miłość Diego do Atletico

22

@Transu96 W ostatnim czasie ani jedno ani drugie

4

@DaPi Kozacki tekst wariacie, wiszę Ci browara

17

@AnnaMarianna Blask twych oczu jest tak jasny, że widzę tylko białe światło ^^

20

@AnnaMarianna Twój :P

14

@Encore U mnie 4 tydzień leci jak nie jem żadnych warzyw i około 4 kebaby z ostrym sosem tygodniowo. Do tego obowiązkowo %%% na weekend, czasem 2 dni czasem tylko raz. Piwko lub wóda, do wyboru do koloru, raczej nie mieszam, bo 2 tygodnie temu zmieszałem i ciężko było. Czuję się całkiem git, niedzielę są zazwyczaj ciężkie, choć już z tygodnia na tydzień widzę poprawę

0

@cchesterr43 Poduszki, poduszki są najgorsze

0

@barcadreed Ale za co?

0

@BorzyKrzys Pjanić nic nie dawał od 3 lat oprócz może 2 3 meczów po kwarantannie, Costa po kwarantannie był rezerwowym żeby nie doznać kontuzji i zgadnij co się stało

0

Ostatnie treningi Juve opisują także La Gazzetta dello Sport oraz Tuttosport. Według obu źródeł Arthur oraz Kulusevski zaimponowali Pirlo i mogą znaleźć się w wyjściowym składzie na pierwszy mecz sezonu. Z kolei Bernardeschi był przez trenera testowany jako lewy wahadłowy. Federico mógłby stać się nowym Zambrottą.

Bernardeschi pozycja nr 4692

0

@macio_944 To samo co Polacy z Lewandowskim

2

@chavez Ja myślę wyjedzie na stałe do Argentyny, założy gospodarstwo, będzie miał gromadkę dzieci, żonę i będzie hodował świnie, krowy, kury itd

1

@Brosik Ja tam lubię sobie przysiąść na dwójkę, szczególnie gdy wiem że będą to ekstremalne doznania, jak po ostrym sosie na przykład

0

@Triv44 Wiesz co, zmotywowales mnie trzeba w końcu wziąć życie w swoje ręce

0

@masa11 Jestem 100% Polakiem, nie mam nawet żadnych tureckich korzeni, nie potrafię zrobić dobrego kebaba

0

@DaPi W mojej mieścinie chyba nie oferują takich usług, trzeba samemu dymać

1

Żadnego kebaba na pyszne pl w mojej okolicy żeby zamówić człowiek głodny od rana i nic zjeść nie można smutne

1

@masq Overrated dla mnie

0

@FCMichalo Chyba że mu bardzo zależy na klubie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?