0

Czemu znowu Jordi ma tak niską ocenę, tak samo jak za mecz z City gdzie też miał za niską notę

0

Jakby nie patrzeć to najbardziej zadowoli mnie taki skład który wygra to arcyważne spotkanie :D

0

Jordi zasługuje na 8. W obronie grał niemalże perfekcyjnie, przecinał mase podań, kasował akcje City i umiał podłączyć się do ataku w odpowiednim momencie

0

Barcaodzawszenazawsze
To nie byłby cud. To jest możliwe tylko że mordercze dla drużyny ale na pewno nie można myśleć o tym jak o cudzie. Jak Barca zagrałaby 4 razy jak z City to miała by spore szanse na wygraną

0

wiecie co?
popatrzcie na wynik a potem na przebiegnięty dystans
BARCA 112 km
MC 109 km
bieganie,zaangazowanie = zwycięstwo

0

Różnica między La Liga i LM była widoczna na jednym przykładzie. 5 minuta, rajd Aguero odbiór pod własnym polem karnym.....LEO

0

Jeśli chodzi o ligę to prawie wszystko okaże się po GD

0

Ludzie. gdyby największym problemem każdego było to że jego ukochany klub przegrał i ma szanse na wygranie(w różnym stopniu) 3 trofeów to świat byłby szczęśliwy. Jest śwait poza piłką. Wolałbym jeszcze wyższą porazkę ale żeby Don Andres nie doznał takiej tragedii. Na prawdę są rzeczy ważniejsze od piłki

0

Niestety ale kończy się era wielkich Kapitanów i genialnych piłkarzy lojalnych jednemu klubowi. Ludzi z zasadami. Kilka lat temu odszedł Maldini chyba jeden z najlepszych obrońców w historii footbalu. Raul który mimo tego że grał w Realu był jednym z moich ulubionych piłkarzy. Paul Scholes, Giggs(prawie),Nesta, Gattuso i niestety PUYOL moim zdaniem najlepszy stoper w historii razem z ww. Maldinim. Mniej niż więcej grania mają tacy piłkarze jak Iker czy Xavi. Wielka szkoda zostaje coraz mniej takich przykładów do naśladowania. następne pokolenia nie będą wiedziały co to znaczy Kapitan lojalny aż do śmierci

0

Widzę że zaczyna się to samo co przed meczem z MC. Rozjadą nas, nie mamy szans, z taką grą nie ma czego szukać, Messi do d... a co się okazało. Więc szanowni "znafcy" nie sprzedawajcie całego składu i trenera

0

Co Kapitan to Kapitan. Będzie go barkowao

0

Jak tak bardzo frustruje was to że jest TYLKO 2-1 ze słabą Almerią która pokonała Atletico 2-0 to nie oglądajce meczu. Strzelili 2 bramki mogli strzelić więcej a gol o rożnym dla mnie jest wliczony w każdy mecz

0

Real pogromca ogórków, nikt mi nie wmówi że na obecną chwilę Real to druga najlepsza drużyna Europy. Porażka z Barcą, i przegrany dwumecz z Atleti. Więc na obecną chwile nie są najlepsi nawet w swim mieście

0

Jakby Barca grała z takim zaangażowaniem jak Atletico

1

Tata mógłby zrobić spotkanie/kolacje tuż przed GD. Chyba wiadomo jak się skończyło ostatnio. Powtórzenie tego wyniku byłoby bezcenne

0

Nie chce zostać żle zrozumiany ale nie wolbrzymiajcie Realu. Grają dzisiaj dobrze nawet bardzo dobrze ale Schalke to jest klub na poziomie Sevilli jeśli nie gorzej. W tym roku grali tylko z Atletico ktore łapie zadyszkę więc spokojnie. Barca w starciu z najlepszą ofensywą w Europie poradziła sobie na 5+ więc nie mówcie że są obecne od Barcy lepsi bo to jest nie wymierna skala

0

Żadna obrona nawet ta Barcy(mecze z Atletico, MC i Realem) nie zostwai Realowi tyle miejsca. Teraz wychodzi kto ma dośwaidczenie a kto jest "nowy"

0

Ronaldo ładnie.

0

Real po prostu robi swoje. Chyba nikt nie oczekiwał innego scenariusza,tylko szkoda że w taki prosty sposób strzelili te bramki. Szacunek dla Ikera. Dobrze mówią niektórzy, nie grają niczego specjalnego ale są skuteczni i to się liczy w LM. Ale nie ma co się zachwycać tym 2-0 bo w końcu Barca grała z dużo trudniejszym rywalem i też ładnie grała

0

Dostanie bana ale trudno. To się tyczy tych co mieszają z błotem Messiego.....POJEBAŁO WAS. chłop strzela, asystuje, stara się grać nie konwencjonalnie. Rozumiem że pewnie nie graliście nigdy w piłkę nożną ale jakby pograł tak jak wy chcecie nie wytrzymałby 90 meczuw w roku więc zanim coś napiszecie to popatrzcie w statystyki

0

nie to żebym miał coś do treści ale Lekki spam

0

Zrozumcie że w LM nie można grać tak fajnie ofensywnie z 3 napastnikami, 2 bocznymi obrońcami jako skrzydłowi, ze stoperami na połowie rywala, rywala który strzelił najwięcej goli w Europie. Trzeba było zagrać wyrachowanie, dobrze w defensywie, wykorzystać swoje sytuacje i Barca to zrobiła więc nie wiem o czym wy lamentujecie skoro przed meczem City wg. niektórych miało zrobić z Barcą to co Bayern ale chyba coś im nie wyszło

0

Niech no jak jeszcze raz usłyszę że Tata wystawił zły skład....prosiłbym o Bana dla takiego osobnika

0

Powiem tak...każdy skład który wywiezie dobry wynik i awans w rewanżu będzie dobry

0

Jeśli te nowe stroje to prawda to bajka. Najlepsze stroje od sezonu 08/09

0

Wielki piłkarz musi zachowywać jak wielki człowiek

0

Ej czy Ronaldo zagra w finale po tym jak dostał żółtą kartkę ?

0

Godlo
Cristiano daje szanse do podziwiania jego boskości ;D

0

Bez przesady, ktoś tak wyrzeźbiony jak CR7 przewraca się jakby urwało mu nogę po lekkim muśnięciu to błagam was. Pewnie posypią się minusy ale to wyglądało śmiesznie. A sam strzał klasa światowa

0

Przy golu na 1-0 całą winę ponosi Pique. Dał się ograć jakby był pod bramką rywala. Stoper nie może tak grać. Taki Ramos czy Pepe zastawili by mu droge,byłby faul ale nie przeszedłby a za to odpowiedzialny jest ŚO. Reszta meczu OK, tak 7,8/10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?