GTA
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślałem że to Szpaku nie jest obiektywny.... myliłem sie
0
Akcja ładna
0
Co jak co ale Barca bez Pinto to nie Barca
0
To że Barca nie pobije rekordu Realu nie będzie znaczyło tego że ta drużyna jest słabsza niż Real rok temu tylko to że rok temu Real miał równego sobie przeciwnika i musiał walczyć o lige praktyczne do końca a teraz Barca nie ma tak równego przeciwnika w lidze więc nie pobiće tego rekordu nie będzie oznaczało gorszego sezonu
0
Ale to był taki lekki sarkazm. Też się ciesze z tego powodu
0
Jak podaje Mundo Deportivo Rossel zaprosił Papieża Franciszka na najbliższy mecz na CN.
To oznacza tylko jedno, Barca jest faworyzowana przez Watykan :)
0
Dla tych co mają C+
Podobno mecz będzie można obejrzeć na Armenia TV kanał 402
0
No to może mała powtórka z historii. 2 mecz półfinałowy LM z Realem 90 min. na Cn pewny awans. Wchodzi Abi za Albe
0
Patrząc na ten mecz to niech Real weźmie sobie CdR. Jak Barca ma grać tak jak dziś to jestem spokojny o LM
0
Powiem krótko Jest Pressing. Jest Barca
0
To kogo byście dali? Tello z jednym zwodem? Thiago który traci co drugą piłkę. Song nie byłby zły. Alexis wejdzie tak w 60 minucie. Cesc? który nie umie skleić piłki? Pewnie i tak zagrają na 3-4-3 lub 3-3-4
0
Różnica w nastawieniu jest prosta. Barca w 4 lata 14 trofeów 2 upokorzenia Realu piękna gra. A ci drudzy w ostatnim czasie 3 trofea i szansa na 4. Jak wy byście byli na miejscu Barcy też byście to postrzegali inaczej. Nawet mecz o Puchar Gampera byłby jak finał dla Realu zakładają jaką mieli posuchę kosztem Barcy
0
0
Dopóki Real nie wygra 6 pucharów za 1 sezon to nie uznam że pokonał mit WIELKIEJ BARCY
0
rudi40
Nie to żeby co ale Pep niestety rok temu też przegrał sezon w 3 meczach :(
0
Teraz wszyscy mowią o końcu Barcy ale to niestety jest kumulacja problemów jak brak Tito słabsza forma w lutym i zmotywowany Real. Wierze w remontade z Milanem i w to że jak Tito wróci gra się poprawi
0
Piłkarze przez te lata dali nam tyle radości i satysfakcji więc my teraz dajmy im w zamian wsparcie :)
0
Najbardziej gryzła mnie w oczy słabośc fizyczna Barcy. No dawno nie widziałem Xaviego który w tak prosty sposób daje sobie odbierać piłke. Busi to samo. Leo miał przy sobie zawsze 3 zawodników ale nic nie usprawiedliwia jego debilnego zagrania i straty na 2-0. To co najbardziej mnie boli to to że trzeba spasować nową pare stoperów bo Carles jest dobry ale nie oszukujmy sie już nie to samo. Kilka lat temu do Di Marie skasowałby bez zastanowienia a tera wszyscy widzieli. Trzeba kupić dobrego skrzydłowego który pójdzie na chama i nie będzie myślał o zagraniu do Leo który jest kryty całe 90 minut tylko kiwnie 2 i zrobi przewage. Poza tym sama taktyka zawiodła bo przy 1-0 dla Realu atakować całą 11 na ich połowie wiedząc jakie mają kontry. Ale trudno zdarza sie i im. Przez tyle lat ośmieszali Real do zera że trzeba o tym pamietać więc mogą czasem przegrać. Ja tam cały czas wierze że w LM zrobią remontade. Chociaż jeśli wyjdą onze de gala to NIE ale był 1 moment kiedy się prawie popłakałem to to kiedy przy 3-0 usłyszałem hymn BARCY. Takie mecze pokazują kto jest kibicem a kto sezonowcem
0
Taka mała anegdota. Ostatnio jak Real wyjebał nas z CdR czyli nie tak dawno bo w sezonie 10/11 . Kto wygrał wtedy LM?
0
To KURWA nie jest kwestia Pepa czy nie tylko braku trenera
0
taka mała statystyka od przyjścia Pepa Barca w 1/8 na Cn zawsze strzela minimum 3 bramki
0
Kiedyś muszą w końcu zachować czyste konto i może czas na serie na 3 ch meczy bez straconej bramki
0
TAKI SKŁAD + XAVI ALBA BUSI PUYOL i jazda na następne 3 mecze
0
Czyli Villa out we wtorek ;'(
0
Co ich nie zabije to ich wzmocni. (oby)
0
Do 3 razy sztuka z odpadaniem z autobusami. Czas to zmienić
0
Jedno jest pewne od rewanżu z Chelsea nie było takiego meczu jaki będzie na CN za 3 tyg.
0
Wśród całego gówna dzisiaj był 1 diament. Puyol. Gdyby cała drużyna tak zagrała jak on to by strzelili tego gola na 2-1.
0
Skoro Arsenal mógł prawie odrobić 4-0 z milane prowadząc u siebie 3-0 to na litość boską czemu nie BARCELONA. Kto jak nie ONA ja się pytam KTO?
0