0

Masche-skała z Buenos Aires

0

Co wy chcecie od VV. Przy golu na 1-0 był zasłonięty przez 2 graczy Celticu a przy golu na 2-0 nie miał szans. Lepiej popatrzcie na to jak Casillas wpuścił gola na 1-0.

0

wg Kalinowskiego PlayStation to gra w któej gra sie tylko Barcelona

0

Może i Barca gra gorzej niż sezon dwa temu ale i można zobaczyć że chyba wszystkie czołowe zespoły mają spadek formy. Real to nie ta sama druzyna MU gra lepiej niż rok temu ale to jeszcze nie to, o MC to lepiej nie gadać, Bayern trzyma tą formę sprzed roku Chelsea gra w kratke, Borussia to chyba 1 z niewielu zespołów które są na fali wznoszącej no u Barca gra gorzej ale nie można już porównywać gry do tamtych lat bo czasy się zmieniły i trzeba oceniać Tito za to co teraz i starać się nie porównywać do Pepa bo Barca i tak jest najlepszą drużyną na świecie.

0

Na Celtic by nie ryzykował bo mimo wszystko to i tak wyjdziemy z 1 miejsca a w lidze trzeba trzymać te 8 pkt przewagi i trochę poprawić statystyki w obronie

0

Może mi ktoś napisać o co chodzi z miną Ronaldo?

0

Wg mnie nie można mówić że Barca jest w słabszej formie bo w tym roku widać tendencje zniżkową dla większości topowych zespołów. Real to nie ta sama drużyna co rok temu MU gra lepiej niż rok temu ale daleko im do tych meczów jak 2 finały LM z Barcą. MC to w ogóle nic nie gra. Chelsea może zagrać znakomity mecz i może zagrać padake. Dortmund to chyba jedna z nie wielu drużyn na fali wznoszącej. BAyern utrzymuje dobrą formę. Milan i Inter lepiej nie gadać. Juve gra dobrze ale nie wyróznia się ponad Barcę Real i MU i no Szachtar może być czarnym koniem tej LM. A co do Barcy to może i gra słabiej ale w porównianiu do Barcy 6 pucharów a trzeba patrzeć na to co teraz

0

Przepraszam ale VV broni dzisiaj dobrze. Gol na 1-1 w połowie wybronił a to że Adraino minął się z piłką to już nie wina VV

0

Dobra Thiago ma dopiero jakieś 7 godzin życia. Dajcie mu nacieszyć się życiem

0

Jeśli Tito nie przywiąże go do taktyki i da mu sporo swobody to może być ważnym może nawet kluczowym zawodnikiem dla Barcy jeśłi Alexis nie odnajdzie się a Villa ma do końca bliżej niż dalej chociaż chciałbym żeby grał jak najdłużej tak jak Puyol i Xavi to w parze z Messim i tym Fabsem może stworzyć nowe zabójcze Tridente

0

Dobra ale nie oszukujmy się nie będą grali tak samo z 3 ligowcem a Sevillą. Ważne by wygrali 0 kontuzji i mało straconych sił

0

Jesli Argentyna pod wodzą Leo będzie tak grała a Hiszpania utrzyma swój poziom to w finale będzie dylemat komu kibicować

0

mamy kur** prawego obrońce który będzie równorządnym zmiennikiem dla Daniego

0

GOOOL

0

I co Messi teraz jest Bogiem?

0

Teraz gimbusy czepiają się Leo. Ile było takich meczów że był nie widoczny wiekszość go sprzedawała po czy strzelał gola i Bóg. Weżcie ogarnijcie sie

0

Kur** czego wy chcecie? Chcieliście napastnika który wyjdzie na wolne pole do prostopadłej piłki macie. Jeszcze żle?

0

Ten mecz Borussi pokazuje jak ważna jest cała obrona złożona z rasowych obrońców. Mam takie wrażenie że mecz z Realem na CN mógłby wyglądać podobnie gdyby była cała obrona ale to są oczywiście moje domysły. Brawo Lewy i Piszczek

0

W porównaniu do tamtego sezonu widzę 1 róznice rok temu przegrywaliśmy wygrane mecze i nie potrafiliśmy się podnieść teraz mamy druzynę która potrafi wygrać przegrane mecze i walczyć jak druzyna.
@sevs czy Pep miał kiedyś takie problemy z obroną? nie więć to wyjaśnia czemu obrona a w sumie powiększona pomoc gra słabiej

0

Cofnijcie zegary o rok na mecz z Osą na wyjezdzie. Ten sam sędzia gol na 2-0 po spalonym nieuznany nie słusznie gol na 2-2 dla Barcy i wyrzucony Masche. Tyle w temacie

0

Po golu na 4-5 uświadomiłem to sobie że tak będzie do końca nawet gdyby strzelili gola na 6-4 to daje sobie głowę uciąć że zaraz padłby gola na 6-5. Takie mecze poprostu czasami się zdarzają a to że zamiast obrony jest powiększona linia pomocy to już inna sprawa

0

Ale trzeba przyznać że po 1 połowie gra ofensywna prezentowała się najlepiej od początku sezonu a w 2 połowie widać że woleli trzymać piłkę niż strugach bohaterów no poza LEO in plus i Alba in minus

0

Dobra ale czy za Pepa mieliście coś do obrony.NIE bo minimum 3 podstawowych obrońców było a teraz ŻADNEGO. czy wy liczyliscie że ten brak się nie odbije

0

MMMMMEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIII

0

Odpowiedzcie mi na 1 pytanie Czy na Pepa był taki okres że z obrony Alves-Pique-Puyol-Abi kontuzjowani byli wszyscy czterej.NIE. więc może poczekajcie aż ta obrona będzie w komplecie zanim będziecie rzucali pomyjami na Barcę

0

1 primo sami byście nie obronili tego strzału będąc zasłoniętym
2 primo odpierdolcie się od Villi bo gra dobrze stwarza ruch między stoperami
3 primo Cesc i Messi CUDO
4 primo zwróćcie uwagę na środek obrony z PIque i Puyolem będzie lepiej
5 primo może zamiast 2 goli z tyłu zwróćcie uwagę na lepszą grę z przodu
pozdro dla prawdziwych cules VeB

0

....ale Masche nie ma prawa wyjebać takiej piłki na rozny

0

Może i Victor zje**ł

0

Ale przez pewien czas był do póki Rossel nie przyszedł

0

Skoro Cruyff dostał rolę honorowego prezesa Bacy to fajnym pomysłem byłoby zrobienie Abiego honorowym kapitanem Barcy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?