GTA
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem że to nie realne ale marzy mi się Yaya Toure
0
Ale taka jest prawda. Jak pilkarz Realu powie coś takiego to jest cicho ale jak powie to jakiś piłkarz Barcy to jest oburzenie jak to możliwe.Opanujcie się troche
0
Wg mnie są konieczni Alba i Silva a do nich bardzo bym chciał Falcao
0
Kasabian
Z Ikerem z tego sezonu nie jestem pewien
0
Glebe
Przez 3,5 roku Victor był genialny tyle meczów co nam uratował z Chelsea w sezonie 08/09 z Realem rok pózniej 2 mecz z Realem w SP Hiszpanii tylko ostatnie pół roku miał gorszy okres a na te statystyki nie ma co patrzeć bo najczęściej jest tak że są 2 strzały na mecz i to są 2 strzały sam na sam więc trudno jest oczekiwać że będzie bronił 1 na 1
0
Na finał ME Portugalia Hiszpania zapraszają państwa Pep Guardiola i Jose Mourinho. Mogło by być ciekawie z tym że Pep musiał by komentować z okularami :)
0
Geri uważaj bo jeszcze Ramos ściągnie ci na głowę piłkę z karnych z Bayernem
0
siódemka zobowiązuje Pedro do strzelania goli
0
myślę że barca spokojnie mogłaby zastąpić barcę alusport
0
AFCB to jest książkowy przykład sfrustrowanego kibica realu ślepo zapatrzonego w żelika
0
nowe konto ronaldo
0
Szkoda że tak mało kibiców
0
Oby wyjazdowe rozjaśniły grę
0
Doba ale ta fiesta jeśli będzie to nie dla tego by świętować tylko by pięknie pożegnać Pepa
0
co jak co ale granatowe bluzy czyli chyba wyjazdowe są zajebiste
0
Ludzie nie traktujcie Cdr jako mistrzostwa świata tylko jako najdłuższe 90 min w tym sezonie bo to ostatnie 90 mni z Pepem po prostu delektujcie się tym meczem
0
Właśnie jedyne o co się boję to nie o porażkę bo to może się zdarzyć każdemu tylko o to czy nie pęknie ta atmosfera bo atmosfera bez zwycięstwa istnieje ale zwycięstwa bez atmosfery już nie
0
Ludzie jak wy to chcecie kupić jak to są koszulki na wypadek zwycięstwa w finale a raczej nie dadzą tego przed finałem
0
Nie rozumiem jednego dlaczego Pep miałby być skonfliktowany z Tito co że niby Tito go zdradził z czym z tym że objął drużynę po Pepie to jest śmieszne
Za 40 lat :Xavi Hernandez wybitny piłkarz trener i prezes klubu- fajnie by było
0
Właśnie jedyne o co nie jestem pewny to o nastawienie psychiczne bo o taktykę i przygotowanie fizyczne jestem pewien że będzie niemal że tak samo jak przez ost.4 lata
0
po finale cdR w tamtym roku i przed półfinałami też nie byliśmy faworytami i pamiętamy kto wygrał
0
O tak pamiętając jego rajdy z Bilbao czy Realem i jego grę na środku obrony jestem za
0
W porównaniu z tamtym rokiem jest 1 mała róznica LM którą Barca wygrała a Messi strzelił gola w finale
Tyle w temacie
0
Ta kur** Pepe za Masche jakiś żart
0
Bardzo lubię Laportę i Rossela ale teraz to już sa ich prywatne ambicje a na tym traci największe dobro czyli Barca
P.S
Zakończcie te sory jeśli Barca ma być taka wielka jak teraz
0
Zniesmaczony
popatrz sobie na kontuzje to wiele wyjaśnia
0
może do polski niech przyjadą przy okazji zapoznają się ze stadionami
0
Z wczorajszego meczu pamiętam ja Masche wybił piłkę z bramki a trybuny skandowały Mascherano Mascherano coś pięknego
0
Pamiętacie może jakieś fajne cytaty Pepa Bardzo potrzebuje
0
Suchar dnia Karanka'' Żyjemy teraz w erze Realu''