GTA
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gronek
Też na to liczyłem ale widząc jak grają w lidze to aż mnie oczy bola
0
Tak i mówi to trener drużyny która straciła 41 bramek w lidze
0
Czemu tylko tyle pytań?
0
Ja liczę że przynajmniej Bayern jeśli nie awansuje to przynajmniej niech się namęczą
0
Ależ było by pięknie jak by po tym meczu w lidze już wszystko zależało od nas(zmniejszyli by przewagę go 2 pkt)
0
od sezonu 07/08 nic się nie zmienił
0
Gol na Alianz Arena jest zarezerwowany dla ciebie
0
NightSolider
Dziwisz się. Messi do finansowywuje akcje charytatywne gra z dziećmi a Ronaldo robi dzieci rosyjskim panienką rozbija Ferrari za 500 tys.euro a jedyne co do finansowywuje to sklep Armaniego a i podnieca się po każdym golu jakie on to ma mięśnie jaki jest cudowny
0
Cavailier
Co z tego pokarz mi chociaż jedną taką bramkę z Barca?Ronaldo nie kiwnie 4 obrońców i casillasa więc???
0
MaTi
JA
0
jak to możliwe że przeprowadzając 1 składną akcje zdobywają 4 gole
0
Wszyscy twierdzili przed 10 grudnia że my też gramy piach i spokojnie przegramy więc wyluzujcie Gran Derbi to Gran Derbi a nie zywczajny mecz ligowy
0
Przypominam derby Barcelony na stadionie Espaniolu główka Cesca z 16 metrów 86 mni. gol dla espaniolu więc miejmy nadzieję
0
Najlepsze nawyki od njmlodszych lat
0
I końcowka taka jak w sezonie 08/09 tylko żeby wyniki takie same
0
Messi10
Zgadzam się z tobą tylko ze trzeba pamietać że w tamtym sezonie Real przegrał na CN a my wygralismy 2 razy na SB i raz zremisowalismy w dośc pechowy sposob więc nie można się tym kierować
0
Dobra trzeba wyluzować bo to sa 4 pkt innymi slowy jeśli Barca wygra wszystkie mecze do konca sezonu to jestem pewien że mistrz bedzie nasz. Nie mozna oglądać się na madryt i trzeba grac na takim luzie jak byloby 10 pkt i 0 szans na mistrza. teraz widać jakim Pep jest psychlogiem mowiąc ze nie mamy zadnych szans na mistrza zmienil tym wszystko
0
Victor jest napewno w pierwszej 3 najlepszych bramkarzy
0
bidon
pokazać ci bilety z superpucharu z porto i z meczu z milanem z san siro?
0
WOW pierwsze zdanie Ibry z którym się zgadzam
0
Dla tych co mają dekoder n był komunikat na czas meczów kanał npremium zostaje odblokowany a dla tych co mają Vectrę to szkoda
0
Hej czy z Szachtarem nie graliśmy 1 meczu u siebie
0
Geniusze jak macie Nsport to na czas meczu odblokują ten kanał na ktorym leci mecz
0
Było widać że grali tylko po to by wygrać i się zbytnio nie zmęczyć ale na pewno od plusów należy zaliczyć całą obronę z Pique na czela który zagrał b.dobry mecz na swoim starym poziomie i Thiago który pogra jeszcze ze 2 sezony z Xavim Inisetą i Messi i być może będzie klasowy zastępcą dla Generała
0
może osasuna będzie 2 tym z kim grała wczoraj Borusia(sorry nie pamiętam nazwy klubu)
0
Komin1899
Mecz na San Mames tam mogą straci punkty
0
No tak może 0-0 to kiepski wynik ale rok temu też nie był za korzystny a jednak zdominowali Arsenal i awansowali więc spoko
0
Jak znajdzie się klub który nas zdominuje będzie nas cisnął i zdoła to potwierdzić to w następnym meczu to uznam ich za lepszych ale jak drużyna gra u siebie ma mniej niż połowę strzałów Barcy ma 1,5 sytuacji i gra tylko na Ibrę który się zastawia i stara się coś zrobić no to raczej nie
0
Jak przyjdzie choć część tych co byli na San Siro to nie ma się o co martwić bo nasz sektor gości był o wiele głośniejszy Visca El Barca
0
Kurde we wtorek wyjeżdżam mecz z milanem żeby tylko wygrali.
In Barca We Trust