0

Gronek
Też na to liczyłem ale widząc jak grają w lidze to aż mnie oczy bola

0

Tak i mówi to trener drużyny która straciła 41 bramek w lidze

0

Czemu tylko tyle pytań?

0

Ja liczę że przynajmniej Bayern jeśli nie awansuje to przynajmniej niech się namęczą

0

Ależ było by pięknie jak by po tym meczu w lidze już wszystko zależało od nas(zmniejszyli by przewagę go 2 pkt)

0

od sezonu 07/08 nic się nie zmienił

0

Gol na Alianz Arena jest zarezerwowany dla ciebie

0

NightSolider
Dziwisz się. Messi do finansowywuje akcje charytatywne gra z dziećmi a Ronaldo robi dzieci rosyjskim panienką rozbija Ferrari za 500 tys.euro a jedyne co do finansowywuje to sklep Armaniego a i podnieca się po każdym golu jakie on to ma mięśnie jaki jest cudowny

0

Cavailier
Co z tego pokarz mi chociaż jedną taką bramkę z Barca?Ronaldo nie kiwnie 4 obrońców i casillasa więc???

0

MaTi
JA

0

jak to możliwe że przeprowadzając 1 składną akcje zdobywają 4 gole

0

Wszyscy twierdzili przed 10 grudnia że my też gramy piach i spokojnie przegramy więc wyluzujcie Gran Derbi to Gran Derbi a nie zywczajny mecz ligowy

0

Przypominam derby Barcelony na stadionie Espaniolu główka Cesca z 16 metrów 86 mni. gol dla espaniolu więc miejmy nadzieję

0

Najlepsze nawyki od njmlodszych lat

0

I końcowka taka jak w sezonie 08/09 tylko żeby wyniki takie same

0

Messi10
Zgadzam się z tobą tylko ze trzeba pamietać że w tamtym sezonie Real przegrał na CN a my wygralismy 2 razy na SB i raz zremisowalismy w dośc pechowy sposob więc nie można się tym kierować

0

Dobra trzeba wyluzować bo to sa 4 pkt innymi slowy jeśli Barca wygra wszystkie mecze do konca sezonu to jestem pewien że mistrz bedzie nasz. Nie mozna oglądać się na madryt i trzeba grac na takim luzie jak byloby 10 pkt i 0 szans na mistrza. teraz widać jakim Pep jest psychlogiem mowiąc ze nie mamy zadnych szans na mistrza zmienil tym wszystko

0

Victor jest napewno w pierwszej 3 najlepszych bramkarzy

0

bidon
pokazać ci bilety z superpucharu z porto i z meczu z milanem z san siro?

0

WOW pierwsze zdanie Ibry z którym się zgadzam

0

Dla tych co mają dekoder n był komunikat na czas meczów kanał npremium zostaje odblokowany a dla tych co mają Vectrę to szkoda

0

Hej czy z Szachtarem nie graliśmy 1 meczu u siebie

0

Geniusze jak macie Nsport to na czas meczu odblokują ten kanał na ktorym leci mecz

0

Było widać że grali tylko po to by wygrać i się zbytnio nie zmęczyć ale na pewno od plusów należy zaliczyć całą obronę z Pique na czela który zagrał b.dobry mecz na swoim starym poziomie i Thiago który pogra jeszcze ze 2 sezony z Xavim Inisetą i Messi i być może będzie klasowy zastępcą dla Generała

0

może osasuna będzie 2 tym z kim grała wczoraj Borusia(sorry nie pamiętam nazwy klubu)

0

Komin1899
Mecz na San Mames tam mogą straci punkty

0

No tak może 0-0 to kiepski wynik ale rok temu też nie był za korzystny a jednak zdominowali Arsenal i awansowali więc spoko

0

Jak znajdzie się klub który nas zdominuje będzie nas cisnął i zdoła to potwierdzić to w następnym meczu to uznam ich za lepszych ale jak drużyna gra u siebie ma mniej niż połowę strzałów Barcy ma 1,5 sytuacji i gra tylko na Ibrę który się zastawia i stara się coś zrobić no to raczej nie

0

Jak przyjdzie choć część tych co byli na San Siro to nie ma się o co martwić bo nasz sektor gości był o wiele głośniejszy Visca El Barca

0

Kurde we wtorek wyjeżdżam mecz z milanem żeby tylko wygrali.
In Barca We Trust

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?