GTA
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
halamadridista
a ty w przedszkolu
0
I dalej boi się Barcy mimo wygranej na CN
0
bulkowski
po raz pierwszy od 13 meczów WoW ależ osągnięcie zdobyć 2 puchary w ciągu 2 lat do 6 Pepa
0
Nie wiem jak wy ale ja bym chętnie zaobaczył na szpicy duet Villa-Eto w pomocy Leo Xaviego Inieste Sergio w obronie daniego Pique Puyol
0
Wiem że może to nie jest zbyt dobre porównanie ale w meczu z Chelsea nikt nie wierzył że ktokolwiek strzeli bramkę na 1-1 a jednak udało się więc moze jeszcze będzie ta 93 min ten ostatni strzał ja przynajmniej wierze w ten ostatni strzał
0
Powiem wam jedno że jestem dumny że kibicuje druzynie takiej jak Barca która umie przegrać z godnością a nie jak real czy chelsea płacze za każdym razem
0
A poza tym lepiej jest przegrać w lidze niz dajmy na to w finale LM
0
Teraz jest okazja by Barca po raz kolejny pokazała swoje mistrzostwo i podniosła się po tym ciosie
A do samego meczu mam takie odczucie że wyszli na mecz by nie stracic aż tak wiele sił bo np wygrali by z realem było bo 1pkt nie mieli by sił na chelsea odpadli by z LM a real by nie stracił już nic w lidze więc wszystko się okaże we wtorek
0
mucha78
tam był pinto
0
Dobra było widać że wszystko jest podporządkowane Chelsea i tyle jak wygrają to wszystko im wybaczymy jak nie to trudno
0
dzień z 20.04 na 21.04 powinien być wymazany z kalendarza Barcy rok temu przegrana w cdr tera w lidze
0
Wierzcie sportowi marce asowi czy mundo to daleko zajdziecie. Pomyślcie dlaczego mówi to teraz na kilka godzin przed GD?
0
Dla mnie może być 1-0 tylko bez żadnych kontuzji i najlepiej z jak największą ilością sił na rewanż
0
reventon
dokładnie o to mi chodzi
0
To zdjęcie powinno być oprawione w złotą antyramę i powieszone w muzeum Barcy
0
Pedro jest wyjątkowy bo jest jednym z niewielu który ma jeszcze jakiś rekord którego Leo nie pobił
0
Ej ludziska za 24 godziny na tym forum będzie albo euforia albo smutek.Ja bym wolał to pierwsze
0
sorry
*nam
0
Nie oszukujmy się że brakuje nam kogoś do strzelania goli po prostu brakuje na DAVIDA VILLI
0
to samo mówił ibra to samo mówił boski mu to samo mówi prawie każdy przeciwnika Barcy na CN a po meczu są wymówki że karne z dupy że za dużo doliczonego czasu gry że nie taki sędzia szkoda lecz nikt nie przyzna że Barca była lepsza
0
Ale trzeba przyznać że na taki mecz jak rewanż z Chelsea czekałem cały rok
0
zrobili by coś na GD
0
ważne by strzelić gola a najlepiej 3 dwa razy messi raz INIEEESTA w 93 min
0
Mnie bardziej niż wynik spodobała się gra Bayernu i zneutralizowanie realu
0
no Messi przynajmniej trafia sam na sam z bramkażem
0
Tak za połowe tej ceny tak .Ale wole Albę bo po 1 jest katalończykiem po 2 jest wychowankiem Barcy po 3 grał w Valenci gdzie gra się w podobnym stylu
0
Kurde co jak co ale bym zobaczył znowu Samu Eto
0
Będę szczęśliwy z każdego awansu i braku kontuzji
0
Leo błagam kontynuuj tą serię jeszcze przynajmniej przez 1 mecz w lidze i 2 w CL
0
Pep kupując Masche kupił stopera w worku