0

halamadridista
a ty w przedszkolu

0

I dalej boi się Barcy mimo wygranej na CN

0

bulkowski
po raz pierwszy od 13 meczów WoW ależ osągnięcie zdobyć 2 puchary w ciągu 2 lat do 6 Pepa

0

Nie wiem jak wy ale ja bym chętnie zaobaczył na szpicy duet Villa-Eto w pomocy Leo Xaviego Inieste Sergio w obronie daniego Pique Puyol

0

Wiem że może to nie jest zbyt dobre porównanie ale w meczu z Chelsea nikt nie wierzył że ktokolwiek strzeli bramkę na 1-1 a jednak udało się więc moze jeszcze będzie ta 93 min ten ostatni strzał ja przynajmniej wierze w ten ostatni strzał

0

Powiem wam jedno że jestem dumny że kibicuje druzynie takiej jak Barca która umie przegrać z godnością a nie jak real czy chelsea płacze za każdym razem

0

A poza tym lepiej jest przegrać w lidze niz dajmy na to w finale LM

0

Teraz jest okazja by Barca po raz kolejny pokazała swoje mistrzostwo i podniosła się po tym ciosie
A do samego meczu mam takie odczucie że wyszli na mecz by nie stracic aż tak wiele sił bo np wygrali by z realem było bo 1pkt nie mieli by sił na chelsea odpadli by z LM a real by nie stracił już nic w lidze więc wszystko się okaże we wtorek

0

mucha78
tam był pinto

0

Dobra było widać że wszystko jest podporządkowane Chelsea i tyle jak wygrają to wszystko im wybaczymy jak nie to trudno

0

dzień z 20.04 na 21.04 powinien być wymazany z kalendarza Barcy rok temu przegrana w cdr tera w lidze

0

Wierzcie sportowi marce asowi czy mundo to daleko zajdziecie. Pomyślcie dlaczego mówi to teraz na kilka godzin przed GD?

0

Dla mnie może być 1-0 tylko bez żadnych kontuzji i najlepiej z jak największą ilością sił na rewanż

0

reventon
dokładnie o to mi chodzi

0

To zdjęcie powinno być oprawione w złotą antyramę i powieszone w muzeum Barcy

0

Pedro jest wyjątkowy bo jest jednym z niewielu który ma jeszcze jakiś rekord którego Leo nie pobił

0

Ej ludziska za 24 godziny na tym forum będzie albo euforia albo smutek.Ja bym wolał to pierwsze

0

sorry
*nam

0

Nie oszukujmy się że brakuje nam kogoś do strzelania goli po prostu brakuje na DAVIDA VILLI

0

to samo mówił ibra to samo mówił boski mu to samo mówi prawie każdy przeciwnika Barcy na CN a po meczu są wymówki że karne z dupy że za dużo doliczonego czasu gry że nie taki sędzia szkoda lecz nikt nie przyzna że Barca była lepsza

0

Ale trzeba przyznać że na taki mecz jak rewanż z Chelsea czekałem cały rok

0

zrobili by coś na GD

0

ważne by strzelić gola a najlepiej 3 dwa razy messi raz INIEEESTA w 93 min

0

Mnie bardziej niż wynik spodobała się gra Bayernu i zneutralizowanie realu

0

no Messi przynajmniej trafia sam na sam z bramkażem

0

Tak za połowe tej ceny tak .Ale wole Albę bo po 1 jest katalończykiem po 2 jest wychowankiem Barcy po 3 grał w Valenci gdzie gra się w podobnym stylu

0

Kurde co jak co ale bym zobaczył znowu Samu Eto

0

Będę szczęśliwy z każdego awansu i braku kontuzji

0

Leo błagam kontynuuj tą serię jeszcze przynajmniej przez 1 mecz w lidze i 2 w CL

0

Pep kupując Masche kupił stopera w worku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?