0

Ja chętnie bym zobaczył tridente Leo z teraz Roni z najlepszych lat tzn.kiedy chciało mu się grać i Samu

0

Ale przecież piłka to gra zespołowa i meczy wygrywa cała drużyna a nie jeden zawodnik

0

Wszyscy tutaj chwalą Leo i bardzo słusznie ale nie można zapomnieć o naszym bramkarzu który uratował nas od remisu i bardzo ale to bardzo niepotrzebnego stanu przed zawałowego.Wielkie dzięki Victor

0

Jezu niech zrobią ten mecz na narodowym i wszyscy będą happy

0

Gazeta As tak ta sama która jest za realem wydała felieton w którym to zapalony kibic królewskich pisze o błędach sędziów i po zliczeniu wszystkich błędów na kożyść i nie kożyść jednych bądz drugich są 3 pkt dla realu więc to chyba o czymś świadczy jak zapalony kibic realu widzi coś dziwnego w tych wszystkich pomyłkach.No ale mówi się trudno i trzeba grać dalej

0

dobra hala dzieci wypad na swoją stronę.Ten filmik jest dla prawdziwych cule i doskonale ukazuje Pepa
PS
trzeba go obejrzeć

0

Do drogich redaktorów
Wg mnie jest niesprawiedliwe że Leo ma taką samą ocenę jak Adres.Iniesta wyglądał jak by grał 2 mecz po 30 godzinie przerwy fakt że było to spowodowane kontuzją ale fakt jest faktem że zagrał słaby mecz bo było spowodowane kontuzją a Leo zrobił gola na 1-0 strzelił na 3-1 wypracował Pedro sytułacje 1na 1 tylko że on w polu karnym przyjął piłkę na 15 m no i nie można zapomnieć o tej genialnej akcji gdy załozył siatę i prawie przelobował bramkarza a to że miał aż 13 strat ryzyko raz się uda a raz nie więc bardzo proszę o zmianę oceny Leo na wyższą lub Andresa na niższą

0

Regał z fantazy

0

Ta jasne gdy Leo się cofa to wszyscy się skarżą na to że nie strzela bramek znów gdy jest w ataku i strzela gole to wszyscy no przynajmniej niektórzy mówią że jest samolubny więc się zastanówcie co mówicie.A poza tym to gdyby biegał całe 90 min w presingu to nie miał by sił a te swoje rajdy i potem też wszyscy by mówili że nie chce mu się więc opamientajcie się

0

Mnie to dziwi że kiedy Barca wygrywa w świetny sposób to jest góra 1500 komentarzy a jak remisują czy przegrywają to jest ponad 2000?

0

Jeszcze 40 min i zaczynam moje obrzędy przed meczowe

0

oby masche zagrał w obronie z carlesem

0

seba1b
Kto wyszedł zwycięsko z ost dwumeczu ?
Kto wygrał ost mecz w lidze?
Kto chodzi do pierwszej klasy podstawówki
Ty więc idż spać bo ferie ci się konczą

0

Może wygrają ligę ale nie pozbędą się jednego.....kompleksu Barcy.Potwierdzenie moich słów całkiem niedawno całkiem przypadkiem SB na czas finału CdR będzie remontowane tylko dlatego że w tym finale będzie Barca no i sami powiedzcie czy tak się zachowuje wielki klub za jaki real chce być postrzegany.Tym to się zniżyli do poziomu nawet brakuje mi słów żeby to określić
Przegrywać trzeba umieć z klasą ale w tym przypadku powinno być wygrywać trzeba umieć z klasą.
Visca El Barca
Visca wszyscy prawdziwi cule

0

nokaut to był 29.11.10

0

Przepraszam ale jeśli chodzi o karne w trudnych powtarzam trudnych momentach to Ronaldo nie ma głowy a na pewno nie miał 1/2 LM na CN obok bramki i tak samo finał LM w Czecha a Leo 1/4 Copa America trafia i GD na SB co prawda wtedy CR7 też strzelił

0

Za rok wrócą jeszcze silniejsi

0

Criss18
wyjazdy w LM śrenio 4 gole na mecz.tyle w temacie

0

tak patrząc na ten sezon ligowy to dochodzę do wniosku że to nie Real wygrał być może ligę tylko my przegraliśmy przez zaje.... glupie blędy i to mnie strasznie wkurza

0

Ej ale Carles tak naprawdę nie stracił swojej mocy by grał tylko połowę

0

nie licząc Pique to podobała mi się ich próba remuntady w drugiej części

0

czyli teraz znowu ponad 21 mieśięcy bez porażki z nim spoko

0

Załóżmy że liga będzie przegrana ale rozjedziemy Real na CN potem wyeliminujemy ich z LM i wznieszemy 2 puchary to ligę mogę im darować bo czuję coś że za rok będą mieli jeszcze większy głód pokazania białasom kto jest królem w Hiszpanii

0

zioom31
Tello?

0

Ej przynajmniej Seydu jest szczęśliwy

0

Ej niektórzy zapomnieli już jakich radość nam dostarczyli he la manita 2-6 stamford mam dalej wymieniać? to że przegrają ligę czy jakieś trofeum to nie oznacza że trzeba ich mieszać z błotem może trzeba pomyśleć że mamy doczynienia z ludzmi a nie robotami i trzeba mieć do nich szacunek nawet za ten mecz sorki za 2 połowę bo wyglądali dużo lepiej niż z Villarealem czy Getafe a poza tym każde zdobyte trofeum przez tych słabych pilkarzy prowadzonych przez słabego trenera będzie jeszcze lepiej smakowało każdemu CULE

0

Ludzie Pep nie spiepszył z pomocą czy atakiem czy nawet z obroną ale tylko w 75% bo Pique to jakiś żart a nie stoper Barcy nawet jak zaczęli grać w 3 w obronie z Masche to wyglądalo lepiej niż z naszą 3

0

Może to dziwne ale byłem mniej wściekły niż po meczu z Villarealem w 2 połowie zagrali całkiem niezle nie licząc Pique który powinien zagrać w Barcelonie B ale zrozumiałem że Pep lekko zlekceważył LL na rzecz CL i myślę że dobrze robi bo może jak nie wygrają ligi to wyzwoli w nich głód za rok bo na CL zawsze widze u nich ten głód

0

Nie wiem jak was ale mnie oświeciło Pep odpuszcza LL na rzecz pucharów smutne ale prawdziwe

0

Wg mnie najlepszym zawodnikiem na kapitana po odejściu Carlesa jest Masche jest to jedyny zawodnik z porównywalną charyzmą co nasz El Capitano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?