0

Też podzielam opinię że jeśli mamy wygrać LM to nie ważne z kim będziemy grać to i tak wygramy ale jedyne czego bym nie chciały to realu w finale bo na 100% będzie wyglądał jak CdR tylko wynik nie musi być taki sam

0

To może zagra za Pinto w finale Cdr był by spokojniejszy o podania do kolegów niż gdyby stał Pinto

0

.Z Cuencą jest troche tak jak z Villą. Wszyscy na niego narzekają że strzela mało goli a nie widzą pracy jaką wykonuje np. mecze z Realem gra jak 2 lewy obrońca a gdy trzeba strzela gole kosmiczne z tym że Cuenca nie strzela takich goli jak David ale wykonuje taką samą pracę nasza 7-ka a styl Tello jest doskonale opisany w tekście

0

Ja się ciesze z tego że po raz pierwszy od uuff dawna byłem tak spokojny i wyluzowany w trakcie meczu wyjazdowego

0

Ja to już nawet bym się nie cieszył z ligi gdyby jakimś cudem się udało bo wiem że za rok sędziowie na początku każdego meczu wyrzucali jednego losowo wybranego zawodnika Barcy a Real by zaczynał każdy mecz nie z wynik 0-0 tylko 1-0 i jedną zmiane sędziego więc jak to że real wygra ligę ma doprowadzić do normalnego sędziowani to juz wole to

0

RealMadrid
Sam jesteś orgazm

0

messiibra
szkoda że ta 10 jedzie was w każdym meczu

0

tak

0

leo097
Święte slowa w dwumeczu decyduje lepsza gra a w finale fura szczęścia bo przecież wystarczy zamurować bramkę i czekać na 1 stały fragment gry sam chyba pamiętasz fina CdR

0

12 goli

0

Jak to że przegramy lige w tym roku ma oznaczać że za rok sędziowie będą sprawiedliwi to niech ten syf z madrytu ma tą ligę i niech się cieszy bo i tak co to za radocha wygrać ligę ani razu nie wygrywając z nami to jest jak być 4 razy na deskach i wygrać przez skrecz rywala

0

Tzard
W 100% się z tobą zgadzam

0

Już wole obejrzeć mission imposible 3 które jest tak samo wiarygodne jak to że espaniolowi będzie się chciało grać

0

Pedro można ganić za ten sezon ale po rozmowie z CR7 nie można go nie kochać
"CR7:Kim ty jesteś w ogóle mały"
''Pedro:Jestem mistrzem świata a ty frajerze?
''

0

czy ro jest ta akcja
tak to jest ta akcja
tak to jest iniesta
tak to jest ten cud
zawsze jak sobie to przypomnę to ciary mnie przechodzą

0

STOP
Miejmy jaja i przyjmijmy Ligę na klatę nie uda się to nie ale czy to zmieni naszą miłość do Barcy????Nie.Czy mówienie że być może przegraliśmy ligę przez sędziów pomoże w czymś????Nie .Więc jeśli real wygra ligę to im pogratuluje chociaż jeszcze nie czas na gratulacje nie w marcu bo takie płakanie tylko daje im radochy takiej samej jak po półfinale my mieliśmy z Por Que więc miejcie trochę szacunku do Barcy

0

Mam takie wrażenie że jak byśmy jakimś cudem wyrwali ligę to za rok sędziowie będą wraz z pierwszym gwizdkiem dawać czerwo jednemu losowo wybranemu zawodnikowi

0

Do 1 kwietnia jeszcze troszkę zostało

0

Del Bosque błagam tylko niech Xavi nie gra

0

Spoko Pep coś wymyśli już wy się o ot nie martwcie

0

Żeby Masche był o jakieś 10 cm wyższy to był by perfekcyjny ale i tak jest

0

Dobra ale na ten mecz nie można patrzeć przez pryzmat gry tylko wyniku bo na tym stadionie gra się najtrudniej ze wszystkich stadionów na świecie więc nie wiem o co chodzi

0

Gdyby za sam zamiar faulu była kartka to 75% składu realu powinna mieć na samym starcie po 1 żółtej

0

Kurde ten gościu zarabia 10 razy tyle co ja i nie umie musnąć piłki z pół metra trudno się mówi :D

0

Ja myślę że to powinno go interesować bo w końcu chciał by wygrać jakiś puchar czysto sportowo a nie przez fart

0

Pep nie odejdzie za kasę tylko może być tak samo jak był piłkarzem dla tych którzy nie pamiętają. Pep będąc kapitanem Barcy pewnego dnia wszedł do szatni i zobaczył że nie ma tej chemii i tego czegoś więc postanowił odejść nie przez kasę tylko właśnie przez brak zaangażowania w drużynie więc kasa na niego nie działa tylko sam klub może i piłkarz przez brak pracy na treningach a widać że na razie chce im się więc wieże że przedłuży kontrakt

0

Skoro całą robotę odwalają za Victora stoperzy to czemu inne kluby nie mogą mieć takich stoperów praktycznie nic na nich nie wydając he?

0

Nie ważne kiedy odejdzie to i tak powinni postawić mu pomnik przed główną bramą CN a nazwę Camp Nou powinni zmienić na Estadi di Pep Guadiola ;D

0

Po tym sezonie to ja będe czuł się zwycięski jesli Pep zostanie i utrzyma się atmosfera w drużynie bo każdy puchar można wygrać za rok a jak w atmosferze coś się raz rypnie to potem można tylko marzyć o trofeach

0

Dobra nawet jeśli by tfu tfu tfu nie został to nikt nie ma prawa powiedzieć ani jednego złego słowa o Pepie po tym co zrobił z 3 drużyny LL w totalnej rozsypce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?