GTA
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też podzielam opinię że jeśli mamy wygrać LM to nie ważne z kim będziemy grać to i tak wygramy ale jedyne czego bym nie chciały to realu w finale bo na 100% będzie wyglądał jak CdR tylko wynik nie musi być taki sam
0
To może zagra za Pinto w finale Cdr był by spokojniejszy o podania do kolegów niż gdyby stał Pinto
0
.Z Cuencą jest troche tak jak z Villą. Wszyscy na niego narzekają że strzela mało goli a nie widzą pracy jaką wykonuje np. mecze z Realem gra jak 2 lewy obrońca a gdy trzeba strzela gole kosmiczne z tym że Cuenca nie strzela takich goli jak David ale wykonuje taką samą pracę nasza 7-ka a styl Tello jest doskonale opisany w tekście
0
Ja się ciesze z tego że po raz pierwszy od uuff dawna byłem tak spokojny i wyluzowany w trakcie meczu wyjazdowego
0
Ja to już nawet bym się nie cieszył z ligi gdyby jakimś cudem się udało bo wiem że za rok sędziowie na początku każdego meczu wyrzucali jednego losowo wybranego zawodnika Barcy a Real by zaczynał każdy mecz nie z wynik 0-0 tylko 1-0 i jedną zmiane sędziego więc jak to że real wygra ligę ma doprowadzić do normalnego sędziowani to juz wole to
0
RealMadrid
Sam jesteś orgazm
0
messiibra
szkoda że ta 10 jedzie was w każdym meczu
0
tak
0
leo097
Święte slowa w dwumeczu decyduje lepsza gra a w finale fura szczęścia bo przecież wystarczy zamurować bramkę i czekać na 1 stały fragment gry sam chyba pamiętasz fina CdR
0
12 goli
0
Jak to że przegramy lige w tym roku ma oznaczać że za rok sędziowie będą sprawiedliwi to niech ten syf z madrytu ma tą ligę i niech się cieszy bo i tak co to za radocha wygrać ligę ani razu nie wygrywając z nami to jest jak być 4 razy na deskach i wygrać przez skrecz rywala
0
Tzard
W 100% się z tobą zgadzam
0
Już wole obejrzeć mission imposible 3 które jest tak samo wiarygodne jak to że espaniolowi będzie się chciało grać
0
Pedro można ganić za ten sezon ale po rozmowie z CR7 nie można go nie kochać
"CR7:Kim ty jesteś w ogóle mały"
''Pedro:Jestem mistrzem świata a ty frajerze?
''
0
czy ro jest ta akcja
tak to jest ta akcja
tak to jest iniesta
tak to jest ten cud
zawsze jak sobie to przypomnę to ciary mnie przechodzą
0
STOP
Miejmy jaja i przyjmijmy Ligę na klatę nie uda się to nie ale czy to zmieni naszą miłość do Barcy????Nie.Czy mówienie że być może przegraliśmy ligę przez sędziów pomoże w czymś????Nie .Więc jeśli real wygra ligę to im pogratuluje chociaż jeszcze nie czas na gratulacje nie w marcu bo takie płakanie tylko daje im radochy takiej samej jak po półfinale my mieliśmy z Por Que więc miejcie trochę szacunku do Barcy
0
Mam takie wrażenie że jak byśmy jakimś cudem wyrwali ligę to za rok sędziowie będą wraz z pierwszym gwizdkiem dawać czerwo jednemu losowo wybranemu zawodnikowi
0
Do 1 kwietnia jeszcze troszkę zostało
0
Del Bosque błagam tylko niech Xavi nie gra
0
Spoko Pep coś wymyśli już wy się o ot nie martwcie
0
Żeby Masche był o jakieś 10 cm wyższy to był by perfekcyjny ale i tak jest
0
Dobra ale na ten mecz nie można patrzeć przez pryzmat gry tylko wyniku bo na tym stadionie gra się najtrudniej ze wszystkich stadionów na świecie więc nie wiem o co chodzi
0
Gdyby za sam zamiar faulu była kartka to 75% składu realu powinna mieć na samym starcie po 1 żółtej
0
Kurde ten gościu zarabia 10 razy tyle co ja i nie umie musnąć piłki z pół metra trudno się mówi :D
0
Ja myślę że to powinno go interesować bo w końcu chciał by wygrać jakiś puchar czysto sportowo a nie przez fart
0
Pep nie odejdzie za kasę tylko może być tak samo jak był piłkarzem dla tych którzy nie pamiętają. Pep będąc kapitanem Barcy pewnego dnia wszedł do szatni i zobaczył że nie ma tej chemii i tego czegoś więc postanowił odejść nie przez kasę tylko właśnie przez brak zaangażowania w drużynie więc kasa na niego nie działa tylko sam klub może i piłkarz przez brak pracy na treningach a widać że na razie chce im się więc wieże że przedłuży kontrakt
0
Skoro całą robotę odwalają za Victora stoperzy to czemu inne kluby nie mogą mieć takich stoperów praktycznie nic na nich nie wydając he?
0
Nie ważne kiedy odejdzie to i tak powinni postawić mu pomnik przed główną bramą CN a nazwę Camp Nou powinni zmienić na Estadi di Pep Guadiola ;D
0
Po tym sezonie to ja będe czuł się zwycięski jesli Pep zostanie i utrzyma się atmosfera w drużynie bo każdy puchar można wygrać za rok a jak w atmosferze coś się raz rypnie to potem można tylko marzyć o trofeach
0
Dobra nawet jeśli by tfu tfu tfu nie został to nikt nie ma prawa powiedzieć ani jednego złego słowa o Pepie po tym co zrobił z 3 drużyny LL w totalnej rozsypce