GTA
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po pierwsze noszenie żelu na włosach nie jest zabronione jeśli fajnie się w tym wygląda ja Xavi ale jak ma się przylizane brylantyną to co innego
0
A co byście powiedzieli jak by Tito kupił Yaya Toure?
0
I miał by kto pewnie strzelać karne bez zawału serca podczas strzału
0
Jedno jest pewne Kasy nie można szczędzić jeśli chcemy utrzymać się na szczycie
0
Patrząc na kontuzje w tym sezonie i formę niektórych jestem za ponieważ RvP może jest wysoki i rosły ale wie co to znaczy grać na skrzydle nie jak ibra. Po drugie alba jest chyba pewniakiem a t.Silva może być kłopot bo kto miał by grzać ławkę Capitan nie Masche w tej formie nie jedynym jest Pique
0
Jezu na onecie już jest nagonka na Valdesa za ten jeden słabszy tydzień Czy oni nie pamiętają ile meczów nam uratował
0
Skoro wiedząc że Pep odchodzi po tym sezonie wygrywają po 7-0 to niech on tylko siedzi na ławce a tito niech kieruje.Żart
0
daniello
może ty co ?
0
I tak Tito kupi kogo on będzie uważał za lepszego
0
W sumie to jakby się uparł to po KMŚ mógł skończyć
0
Garnitur Barcy będzie z tego samego domu mody jednak będzie się różnił szwami i guzikami
0
Ludzie teraz powinniśmy delektować się każdym meczem
0
Myślę że współczynnik zacieszu Madrytu do naszego smutku jest jak Maniita z jesieni
0
Geble
Ale Tito też będzie miał asystenta więc zobaczymy
0
Powiem tak jak Pep miał się męczyc to dobrze zrobił bo zobaczył analogiczną sytuację jak z Ronaldinho który w sezonie 06-07 grał troche słabiej a w sezonie 07-08 odszedł w wielkiej niesławie i nikt nie wyobrażał sobie Barcy bez niego a jednak..Oczywiście nie porónuje Pepa do Roniego tylko podaje przykład czego Pep chciał uniknąć.
Pozostaje wierzyć że Tito się sprawdzi bo najbardziej obawiałem się że jak Pep odjedzie to Tito razem z nim przyjdzie jakiś obcokrajowiec i ten styl Barcy zniknie
0
Trochę się boję o ich psychikę ale mam takie uczucie że Pep jeszcze wróci/
Tak z innej beczki jak teraz wygrają CdR to pierwszym ważnym meczem będzie GD
0
Ludzie teraz trzeba się cieszyć kazdym meczem z PEPEM na ławce
0
camineiro
ale ty jesteś głupi
0
Sorry ale z innej beczki nie wiecie czy można jeszcze dostać gdzieś jeszcze takie koszulki jak ma Puyol i Pep
http://www.fotka.pl/grupa/814933/Visca_El_Bara_/Blog/autor_12181910_912?strona=58
0
Gdyby odszedł zrobił by błąd bo odszedł by w najgorszym momencie bo gdyby odszedł po triplecie to nikt nie miał by pretensji a teraz strzelił by w głowę tej trochę już zranionej po tym sezonie ale nadal świetnie drużynie
0
Piłkarze na pewno juz wiedzą
0
Chętnie bym zobaczył dwu mecz Barca Bayern
0
Adminho
Czeka na sędziego wraz z Mou
0
osobiście wole Federera ale szacun dal nadala
0
To jest słabszy sezon ale jak na Barce to i tak jest pierwsza trójka śwaitowa więc nie srajcie że odrazu będą przegrywać z każdym przegrywać. A po drugie zobaczcie że po każdym mistrzostwie typu Euro czy MŚ są coraz lepsi
0
Jedno jest pewne nieważne kto awansuje z dzisiejszej pary to wygra bo w chelsea nie ma kto grać
0
Wg mnie przydał by się Ronaldinho z najlepszych lat
0
ELPodaj
jak choćby ta
0
Tym zachowaniem kibice na CN zdefiniowali bycie kibicem PRAWDZIWYM KIBICEM bo śpiewać przy wyniku 6-0 każdy umie a śpiewać po odpadnięciu nie każdy umie. I niech ktoś mi powie że Barca nie ma prawdziwych kibiców
0
Barca przez tyle lat ich nie zawodziła a w najtrudniejszym momencie sezonu to kibice nie zawiedli