0

Po pierwsze noszenie żelu na włosach nie jest zabronione jeśli fajnie się w tym wygląda ja Xavi ale jak ma się przylizane brylantyną to co innego

0

A co byście powiedzieli jak by Tito kupił Yaya Toure?

0

I miał by kto pewnie strzelać karne bez zawału serca podczas strzału

0

Jedno jest pewne Kasy nie można szczędzić jeśli chcemy utrzymać się na szczycie

0

Patrząc na kontuzje w tym sezonie i formę niektórych jestem za ponieważ RvP może jest wysoki i rosły ale wie co to znaczy grać na skrzydle nie jak ibra. Po drugie alba jest chyba pewniakiem a t.Silva może być kłopot bo kto miał by grzać ławkę Capitan nie Masche w tej formie nie jedynym jest Pique

0

Jezu na onecie już jest nagonka na Valdesa za ten jeden słabszy tydzień Czy oni nie pamiętają ile meczów nam uratował

0

Skoro wiedząc że Pep odchodzi po tym sezonie wygrywają po 7-0 to niech on tylko siedzi na ławce a tito niech kieruje.Żart

0

daniello
może ty co ?

0

I tak Tito kupi kogo on będzie uważał za lepszego

0

W sumie to jakby się uparł to po KMŚ mógł skończyć

0

Garnitur Barcy będzie z tego samego domu mody jednak będzie się różnił szwami i guzikami

0

Ludzie teraz powinniśmy delektować się każdym meczem

0

Myślę że współczynnik zacieszu Madrytu do naszego smutku jest jak Maniita z jesieni

0

Geble
Ale Tito też będzie miał asystenta więc zobaczymy

0

Powiem tak jak Pep miał się męczyc to dobrze zrobił bo zobaczył analogiczną sytuację jak z Ronaldinho który w sezonie 06-07 grał troche słabiej a w sezonie 07-08 odszedł w wielkiej niesławie i nikt nie wyobrażał sobie Barcy bez niego a jednak..Oczywiście nie porónuje Pepa do Roniego tylko podaje przykład czego Pep chciał uniknąć.
Pozostaje wierzyć że Tito się sprawdzi bo najbardziej obawiałem się że jak Pep odjedzie to Tito razem z nim przyjdzie jakiś obcokrajowiec i ten styl Barcy zniknie

0

Trochę się boję o ich psychikę ale mam takie uczucie że Pep jeszcze wróci/
Tak z innej beczki jak teraz wygrają CdR to pierwszym ważnym meczem będzie GD

0

Ludzie teraz trzeba się cieszyć kazdym meczem z PEPEM na ławce

0

camineiro
ale ty jesteś głupi

0

Sorry ale z innej beczki nie wiecie czy można jeszcze dostać gdzieś jeszcze takie koszulki jak ma Puyol i Pep
http://www.fotka.pl/grupa/814933/Visca_El_Bara_/Blog/autor_12181910_912?strona=58

0

Gdyby odszedł zrobił by błąd bo odszedł by w najgorszym momencie bo gdyby odszedł po triplecie to nikt nie miał by pretensji a teraz strzelił by w głowę tej trochę już zranionej po tym sezonie ale nadal świetnie drużynie

0

Piłkarze na pewno juz wiedzą

0

Chętnie bym zobaczył dwu mecz Barca Bayern

0

Adminho
Czeka na sędziego wraz z Mou

0

osobiście wole Federera ale szacun dal nadala

0

To jest słabszy sezon ale jak na Barce to i tak jest pierwsza trójka śwaitowa więc nie srajcie że odrazu będą przegrywać z każdym przegrywać. A po drugie zobaczcie że po każdym mistrzostwie typu Euro czy MŚ są coraz lepsi

0

Jedno jest pewne nieważne kto awansuje z dzisiejszej pary to wygra bo w chelsea nie ma kto grać

0

Wg mnie przydał by się Ronaldinho z najlepszych lat

0

ELPodaj


jak choćby ta

0

Tym zachowaniem kibice na CN zdefiniowali bycie kibicem PRAWDZIWYM KIBICEM bo śpiewać przy wyniku 6-0 każdy umie a śpiewać po odpadnięciu nie każdy umie. I niech ktoś mi powie że Barca nie ma prawdziwych kibiców

0

Barca przez tyle lat ich nie zawodziła a w najtrudniejszym momencie sezonu to kibice nie zawiedli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?