0

Morda trenerzy się odezwali

0

Myślę że Song jako stoper jest pokierowane tym że zbliża się GD a nie wiadomo jak będzie wyglądała sytuacja z Puyolem i Pique więc Tito chce przetestować wszystkie możliwe warianty

0

Impulsywny
Też wole widzieć spektakl ale jeszcze bardziej wole widzieć Puyola lub Xaviego wznoszącego puchary

0

dla mnie mogą wygrać wszystkie mecze 1-0 byle La Liga i LM były nasze

0

Ciekawe czy można gdzieś kupić jego płytę

0

kiper09
Przestań doszukiwać się spiskowej teorii dziejów

0

Powiem tak to CN z zewnątrz wygląda jak kupa betonu i remont by się przydał za remontem przemawia to że nowy stadion nie będzie miał tej atmosfery la manity tripletu z Pepem a nowy stadion to większe zyski

0

BRAWO dla adminów

0

Błagam was admini wyjebcie srealiste z tej strony

0

Powiem tak do Hiszpanii na Euro większość też miała sporo uwag a kto wygrał turniej...... więc poczekajmy przynajmniej do GD z ocenami

0

Oby Pique wrócił na GD bo jak nie to chyba najlepszym rozwiązanie będzie 3 obrońców

0

Pique 2-3 tyg out

0

Trzeba przyznać że Spartak zagrał dużo lepiej niż MC. Obrona była bardzo szczelna linie stały blisko siebie bardzo mało miesca i potrafili wyprowadzać kontry

0

Dobra rozumnie że Messi strzelił te 2 bramki ale to drużyna wypracowała mu te sytuacje tam mógł stać dokładnie kto inny

0

Nie wiem jak wam ale mnie bardzo podabała się linia Messi Villa Pedro Alexis

0

Jak Barca zagra tak agresywnie jak Sevilla i tak kreatywnie jak zawsze to robi to przy tej 8 punktowej przewadze wystarczy zagrać bardzo solidnie w obronie bo Real i tak będzie musiał rzucić się do ataku jeśli chce 3 pkt a to stworzy szanse na szybkie akcje ze strony Messiego czy Iniesty .Te mecze które były teraz i będą o 7.10 niebędą miały jakiegoś wielkiego znaczenia jesli chodzi o psychikę bo GD to mecz w innym świecie

0

Za czasów tego pana z 7 nie lubiłem Realu jako przeciwnika Barcy ale miałem pełen szacunek do tej drużyny

0

O ile samą grą Real zasłużył na zwycięstwo to bramki nie były po jakichś super nie wiadomo jakich akcjach bo gol Marcelo skandal żeby w LM zawodnik miał tyle miejsca na 16 metrze gol Benzemy obrońca mógł go zblokować spokojnie a gol Ronaldo no cóż no comment

0

A poza tym nie wiem czego miałbym się obawiać. Mogę się zacząć obawiać po pierwszych 10 min GD ale na pewno nie teraz. To że wygrali 3-2 to na zdrowie im

0

Bingoo
Przed Realem zawsze trzeba czuć respekt szczególnie po rewanżu SP ale powiedzmy sobie prawdę że Real zagrał dobry mecz na tle City ale napewno nie można się ich bać tylko odczuwać szacunek

0

Madryt może i zasłużył na wygraną ale gol na 3-2 to babol Kompanego. Real wyglądał dobrze na tle MC który nie ma środka pola. Kiedy gra z kimś takim jak Sevilla która była doskonale zorganizowana to miał kłopot a z MC który gubił krycie co chwile to nie można było się niczego innego spodziewać.

0

Villa będzie lepszy na 1 połowę bo jednak imię David Villa bardzie skupia obrońców a Tello byłby lepszy na sytuacje gdy byśmy prowadzili 1-0 i Getafe musiałoby się odkryć

0

Jeśli chce być przegrany to jego sprawa. Ale BTW wspaniały gracz

0

Hiszpania i tak nie puści Katalonii tak jak i Basków bo to są 2 najważniejsze żródła dochodu. Katalonia to turystyka a Baskowie to rolnictwo a bez tych 2 regionów Hiszpania to suche pole a poza tym Liga Katalońska 50 tytułów mistrza Katalonii z rzędu

0

Dobra może i jest dobry nawet bardzo dobry może i nawet jest największą nadzieją przyszłej Barcy ale nie można robić zbytniej spiny ponieważ ma dopiero 17 lat i żeby nie skończył jak Bojan tylko dać mu się rozwinąć

0

Tito już wie kto podniesie puchar LM w maju :)

0

Tak na pewno Messi pokłóci się z Xavim Iniestą i Puyolem a poza tym jest 1 nie zgodność Ronaldo nie wygra ZP. To że Guardiola odejdzie po kilku sezonach było wiadome bo na początku powiedział że nie będzie drugim SAF-em to że Real wygra ligę w końcu musiało się stać

0

Może to nie jest dobre porównanie ze względu na turniej a tu liga ale Hiszpania na Euro też nie czarowała dopiero w finale zagrała swoje

0

Kurde ludzie ogar cała drużyna od przyjścia Pepa gra praktycznie bez przerwy więc po 4 latach mogą być trochę zmęczeni a graćz drużyną tak dobrze grającą w obronie i znającą nasze atuty jest trudno.Jak Barca pokonała Real po golu Ibry też 1-0 to było zle? też nie grali wtedy super a jednak gdyby nie Puyol to by przegrali więc odsyłam was do komentarza adamm13 bo dobrze gada

0

Może sprzedać kogoś jak Ibi + Sanchez a skoro jest kasa na Neymara za 60 baniek to na Falcao za 50 też się znajdzie.Tylko proszę nie minusować mnie za Sancheza bo trzeba przyznać że Kolumbijczyk by się bardziej przydał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?