0

Brawo Pedro ale licze że z Malagą Alexis jeśli zagra dostanie takie samo podanie od Busiego i strzeli przynajmniej gola

0

Tak samo jak z Brazylią która kiedyś była najwspanialsza dobyła 5 razy MŚ za czasów Pele potem Zico , Ronaldinho i Ronaldo ale teraz patrząc na Hiszpanie, Niemców, Włochy czy nową Argentyną nikt chyba nie myśli że może coś wygrać mimo Munidalu u nich. Tak samo jest z Realem. Kiedyś najwspanialszy klub na świecie wygrywał wszystko ale od czasów Ronaldinho Barcelona stała sie na równi z Realem a od momentu przyjścia Pepa oddaliła się na klase lub więcej co w poprzednim sezonie zaczęło się zmniejszać ale i tak patrząc na gre obu drużyn to Barca jest faworytem do zdobycia tytułów. Jeszcze wracając do trenera dla Realu to najlepszym byłby Del Bosque ponieważ jest doświadczony ma białe serce wygrał z nimi LM ale po tym jak go Perez wyje**ł na zbity pysk to teraz musi trzymać tego pajaca bo nikt inny wg niego nie poradzi sobie

0

Pinto w szatni jest tak samo ważny jak Messi na boisku

0

Oj Barcelona ma naprawde duży spokój przed ważnymi meczami w LM. Nie owijając w bawełne powiem że chciałbym żeby taka forma utrzymała się Realowi do meczu z MU. W sumie to bardziej od porażki Realu cieszy mnie to że Iker siedział na ławce co na stówe coś znaczy. Kapitana bramkarza nie sadza się na ławce bez powodu. Pozostaje się cieszyć tym że kiedy Barca będzie się skupiała na LM to Real będzie miał LM i walkę o 3/ miejce w lidze

0

Szczerze to ja wole Sancheza który strzela jak na lekarstwo ale zostawia serce na boisku wspomaga obronę czasami gra jako obrońca niż ktoś ktos strzela więcej goli niż on ale drybluje i traci na potęgę i nie wraca się

0

Myśle że jeśli nie będzie zachowywał się jak Ronaldinho przez ostatnie 2 sezony w Barcelonie to powinien zostać przynajmniej ze względu na atmosferę jaką robi s szatni

0

Jeśli za Mullera przyszedł Cruyff który zrobił to co zrobił dla Barcy do dobrze się stało

0

Niech Carles trzyma się zdala od Benfici

0

Dobra jak ta Hiszpańskość ma przynosić takie efekty jak reprezentacja to ja biorę to w ciemno

0

Wg mnie ten mecz pokazał że jeśli Alves utrzyma taką formę to niestety mimo całej mojej sympatii dla niego powinniśmy go sprzedać dopóki PSG daje sporą kase ponieważ mamy Adriano który gra jak Dani za najlepszych lat i Montoye który z każdym meczem zbiera coraz więcej doświadczenia. Bardzo prosze zanim mnie zminusujecie to pomyślcie chwile nad tym bo niestety prawda jest bolesna a sam mam do niego wielką prze wielką sympatię za to co zrobił dla Barcy ale z taką formą może grzać ławe

0

Ja bym Beniteza nie winił bo co on ma zrobić jak Torres nie umie trafić do bramki praktycznie sam na sam

0

Oj Benitez szybko poleci. Chelsea przegrywa z West Ham 2-1

0

Jeśli to prawda to dlatego że Pep może chcieć wielkiego wyzwania a stworzenie śilnej drużyny jest takim wyzwaniem

0

Idealny układ to wygrana Atletico z Realem a potem wygrana Bacy z Altetico zakładając wygraną z Bilbao

0

wachaFCB
Jeszcze gorzej się czułem po półfinale z Interem po golu Bojana

0

UEFA mogłaby zrobić Złotą Piłkę dla Leo i następną dla całej Europy bo niestety na razie komukolwiek innemu będzie wygrać ZP z Messim

0

Jakbym widział siebie dokładnie w tym samym momencie tylko że w barze :(

0

Może się powtórze ale chciałbym Eto'o w ataku Barcy

0

Ne wiem jak was ale mnie oprócz liderowania Barcy najbardziej cieszy pozycja Espanyolu

0

JAk dobrze pójdzie to na mecz z Atletico na Vincente i z Betisem możemy przystępować jako mistrzowie a to zaoszczędziłoby wielu stresów

0

chyba szachtar bo u siebie wygrali 2-1 a w LOndynie przegrali 3-2 i 2 gole na wyjezdzie

0

Tak gra Barca bez autobusu. To jest to

0

m_o_z
może powiesz coś o golach strzelonych?

0

Zamiast się smucić koszulkami cieszmy się powrotem Sami Wiecie Kogo do gry

0

Mi też to się nie podoba ale pomyslałem tak
chcemy srodkowego obrońce z prawdziwego zdarzenia?
chcemy
większość chce Neymara?
chce
jest duży dług
jest
więc tym sposobem można szybko i po łebkach dojsć do tego dlaczego Rossel zgadza się na coś takieo. Niestety tradycja tradycją a żyć i wygrywać trofea trzeba

0

Laporta wróć

0

1:05 do 1:08 2 legendy obok siebie piekny widok :)

0

Jeśli urozmaici swoje strzał o coś więcej niż obiegnięcie piłki na 2 metry i strzał w długi róg to może być naprawdę pożyteczny

0

Obrona i bramkarz są zależni od siebie. Wiem to bo sam czasami gram w piłke że jeśli bramkarz wie że obrona nie jest tak szczelna to ma większe ciśnienie bo zdaje sobie sprawe że obrona może nie dać sobie rady a znowu obrona przez nie pweność bramkarza ma wiekszą presje bo wie że jeśli nie oni to bramkarz też nie da rady więc mysle że w momencie powrotu obrony powróci najlepszy VV

0

Dobra może tracimy sporo goli ale ja wole tracic wiecej goli w więcej przy tym strzelać i wygrać lige niż mieć najlepszą obronę w lidze i być na 2 miejscu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?