0

Powiem wam że kończe kurs na sędziego i przy bramce Alexisa był spalony ale sędzia stojąc na wysokości Pique nie miał szans zobaczyć Alexisa więc nie winiłbym sędziego

0

Widze że znowu napływ marud. Jak Atletico wygrywa źle, jak przegrywa źle. jak Barca wygra tylko 2-0 źle jak przegra tym bardziej źle

0

Nie ma co obrażać Realu . Zagrali dobry mecz Villareal też. Patrząc na grę Realu to i oni i Barca mają swoje zalety ale w jednym są obecnie lepsi. Najzwyczajniej w świecie więcej biegają od Barcy. Reszta to sprawa taktyki.W mojej opinii Barca musi kupić młodego pomocnika który będzie ł w miarę upływu czasu zastępował Xaviego. ŚO to wiadomo, i prawy obrońca zamiast Daniego czyli albo Martin za free albo szukać jakiegoś typu Abiego dla przeciw wagi dla Alby i jakiś defensywny pomocnik z REALNYMI szansami na grę żeby pobudzić Busiego bo atak jest dobry. I to wszystko bo wtedy skład byłby mniej więcej taki : Ter Stegen-Martin-Pique-Bartra/Nowy-Alba-Busi-Iniesta (który ma jeszcze troche grania)- Cesc/Nowy-Neymar-Messi (który itak będzie się cofał)-Alexis/Pedro

0

Ja widze że Leo z bohatera,boga zmienił się w osobę która jest odpowiedzialna za wszystkie porażki a w sumie tylką tą z Valencią, za słabą grę, za wszystko. A przypomną jaka była ekstaza jak strzelał 2 piękne gole z Getafe. Jak to szybko się ludziom zmnienia

0

Alves chyba już zapowiedział że chce odejść więc mimo mojej sympatii do niego cieszę się, Bartra na 100% będzie grał dużo więcej w przyszłym sezonie a Xavi z sezonu na sezon będzie grał coraz mniej. Czyli w lecie pasowałoby kupić środkowego pomocnika za Xaviego, jest Montoya i oczywiście stoper za masche i ewentualnie ktoś na napad i to wszystko

0

Wiadomo jedno, awans nie będzie zależał od ataku Barcy czy od MC tylko od gry w destrukcji CAŁEJ drużyny bo inaczej nie mamy szans

0

Nie oszukujmy się że jesli na miejscu gracza Bilbao był jakikolwiek gracz Realu ,zrobiłby to samo

0

Transfer z którego bym się ucieszył najbardziej......wymiana kibicow z San Mames za to coś co przychodzi na CN

0

Ta strata lidera może podziałać tylko tylko na plus ponieważ wciąż wszystko jest w nogach Barcy mecze z Realem i Atletico i mobilizująco bo ktoś obebrał im lidera więc zobaczymy jak zagrają z Sevillą oby wygrali a w sumie to muszą wygrać jeśli nie chcą maksymalnie utrudnić sobie spray w LaLiga

0

Myślę ze wychowanie Tiago to także męczący sposób na życie

0

Special5
Oby ta forma a właściwie brak zaangażowania w wykonaniu Leo bylo spowodowane MŚ które są dla niego priorytetem i był to element przygotowań chociaż średnio w to wierze

0

Nie można obwiniać Martino za to że większości piłkarzy nie chciało się biegać. Pierwsze 30 minut bajka ładny gol, tylko myślałem ile wygrają i potem cos się posypało nie wiem co ale no nie dało się na to patrzeć ponieważ nikomu nie chciało się biegać jak była kontra to nie było praktycznie nikogo potem w szybkim ataku też nikogo nie było. Bardzo pechowy mecz i błędy Victrora były uwieńczeniem tego juz po tym roznym co minął się z piłką nie wyglądało to dobrze a potem ta bramka na 2-1 to.....bez komentarza. Xavi coś próbował Messi nie miał błysku ale czym był bliżej tym miał więcej obrońców na plecach. Busi masakra niepotrzebne kiwki źle się ustawiał, Alves to raczej bez zmian. Alexis i Perdo czują się najlepiej jak mają miejsce a tu go nie było. Ten mecz był katastrofalny ale może coś się polepszy do meczu z MC i zostaje liczyć że Madryt zgubi punkty

0

Już widzę jak Marca jutro napisze o nagłym konflikcie Taty z Iniestą

0

Jeśli Bartomeu zostanie prezesem klubu to nic się nie zmieni ponieważ jest to członek obecnego zarządu

0

To juz sprzedawaliśmy calą druzynę po porażce z Ajaxem i Bilbao po remisach z Osasuną, Atletico i teraz do kolekcji dochodzi mecz z Levante
Za przeproszeniem Je****cie się w Łeb

0

Czemu mam wrazenie że Alexis ma włączony podświadomy tryb Messi

0

Brawo Polskie Lwy. Mozna z czystym sercem powiedzieć NIC SIĘ NIE SŁAŁO!!!!!!

0

Zakładając że nawet za Guardioli Barca wygrała tylko 2 razy po wymeczonym 2-1 przegrała 2 razy, raz 2-1 i 4-3 w jednym z najlepszych meczów jakie ogldałem i gra zawsze mogła być lepsza a w tym roku spotkały się odradzająca się Barca i stalowe Atletico wiec nie widze powodów żeby lamentować jak dobry261 skoro zremisowaliśmy 0-0 z uczestnikiem LM i druzyną która wygrała z Realem a z nami nie stworzyła dużej ilości sytuacji

0

dawidof60
Obyś doznał przywileju używania rozumu

0

Jedyne z czym mozna sie nie zgodzić do końca to kwestia kto jest jest/był wiekszym talentem Neymar cz Roni a co do tresci artykułu to BRAWA

0

W Katalonii mają jduży problem z Tatą. Patrząc na to jaki komfort miał Pep (patrz: presezon, poparcie prezesa, Johana, legendy jako piłkarz) a na to jaki komfort a raczej jego brak ma Tata to jestem pod ogromnym wrażeniem ponieważ odkrył Bartrę , odkrył na nowo Pedro i Alexisa , wprowadza Roberto, Dongu i Adamę a nie ma prawa wyrzucić nikogo jak Pep mógł ( Ronaldinho Deco) lub kupienia obrońcy za 30 mln a Martino moze liczyć na łaskawość zarządu że kupią jakiegoś piłkarza o ile nie jest za drogi

0

Cesc to obecnie jedyny kandydat do atatku bo na kto ma grać. Dongu, Adama. Jak wróci Messi to wszystko wróci do normy a jedynym zarzutem jest znów brak Bartry i tylko to

0

Wielkie brawa dla Polek które w przeciwieństwie do naszych gwiazdorów w korkach dotarły aż do 1/2 MŚ.Mimo dzielnej postawy odpadły w półfinale MŚ z Serbkami którym też należą się brawa szczgólnie dla bramkarek

0

Ta akcja Neymara z Robrto była prawie genialna z 2 powodów. Po pierwsze nie padł gol a po drugie był spalony. Jak się dokładniej przyjrzeć to liniowy podnosi chorągiewkę

0

Po tym meczu hejterzy Xaviego zamknąć jadaczki. To były 2 różne Barcelony, On mimo wszystko ma kolosalny wpływ na grę zważywszy że nie ma Leo

0

Każda reklama zła. Qatar niedopuszczalne, Intel zły a Kuna Aguero i Luiz to za darmo mają przyjść

0

Co brama Deulofeu

0

Leo wracaj...tęsknie za twoimi akcjami

0

Ten filmik jest wzięty z życia 3/4 osób piszących na tym forum( chodzi mi o osoby które sprzedają cały sklad) hahahaa

0

Eto'o WRÓC. Najlepszy napastnik w historii Barcelony. Jak to by pięknie wyglądało Messi Eto'o i Neymar ale niestety na takiego napastnika przyjdzie nam jeszcze długo poczekać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?