0

Neymar będzie Naymarem bo RONALDINHO był tylko JEDEN!!!!!!

0

WY tu gadu gadu a chyba zapominacie że to kolejny mecz BEZ STRACONEJ BRAMKI !!!!!

0

Ludzie nie róbcie paniki. Ma lekką kontuzje ale te 3 tygodnie są dmuchaniem na zimne bo jakby GD było za 2 tyg to też byłby gotowy. Nie róbcie też z Barcy ,,paproków,, kiedy Leo nie gra, jest Ney, Iniesta, Xavi, Cesc, Alexis. To jest Barca i tu się gra o zwycięstwo nawet bez Leo a mam wrażenie że kilka osób o tym zapomniało

0

Czy świat się zawalił przez to że ktoś miał większe posiadanie piłki a wynik by 4-0? NIE

0

Dobrze grają piach ale ''Tata'' jest z nimi dopiero miesiąc. Zakładając że po Tito sfera taktyczna była w rozsypce a Pep po 2 miesiącach pracy zanotował najgorszy start w historii klubu. Atletico jest już gotowe to proszę nie bawcie się we wróżbitów.

0

Zrozumcie 1 obrońca nawet T.Silva nie zmieni tej fatalnegry w obronie jeśli nie zmienimy taktyki gry w obronie. Jeśli Tata poprawi ten aspekt to nawet Pique i Masche mogą stworzyć bardzo dobrą parę stoperów

0

Jeśli Pep chce zrobić z Bayernu drugą Bacelonę to istnieje takie przysłowie :
Kopia nigdy nie przerośnie oryginału

0

Jeśli to prawda to może być ciekawie bo ta drużyna nagle nie przestanie murować bramki tylko będzie utrzymywać przy piłce.Tiki Taka też nie umrze tylko mam nadzieje że zostanie odnowiona do najlepszej postaci. A jeśli do tego dojdzie taktyka której w tym sezonie brakowało to może wyjść fajna mieszanka

0

I co teraz Tito był dobrym trenerem tak? A miesiąc temu wszyscy chcieli go zwolnić.
Animis TIto
Zdrowiej szybko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jak już ktoś napisał lepiej jest sprzedać Ville teraz nawet za 5 mln i oszczędzić 10 mln pensji niż za rok puścić go za free.W obecnej obsadzie ataku nie ma dla niego miejsca chyba że na CdR bo Neymar, Messi grają na 100% i jeśli Alexis utrzyma formę to jest atak. Jest jeszcze Tello i Pedro. Mówi się o Rooneyu którym bym nie pogardził. Abidal mimo tego że jest moim idolem to już wole by grał w Monako niż grzał ławę u nas bo niestety nie wyobrażam go grającego przeciwko Robbenowi. A z Valdesem robią dobrze bo jeśli kupią Ter Stegena i wypożyczą go z powrotem to będzie OK.

0

Wiem że to niedorzeczne ale nawet jeśli dadzą te 56 mln i np. Pedro to nie będę uważał że przepłacili

0

Powiem tak jeśli kiedyś pewien bardzo uśmiechnięty magiczny Brazylijczyk wprowadził Leo do dorosłej piłki to teraz on też może wprowadzić Neymara i ...niech się dzieją cuda

0

Laporta dałby Abiemu jeszcze podwyżkę a nie to co Rossel

0

A czy nie mogą kupić Hummelsa lub Silvy i z pozostałej kasy kupić Neymara?

0

W sumie to ciesze się że odszedł ale fakt faktem że w najgorętszym momencie rywalizacji Rm Mou- Barca Pep czyli Finał CdR to za każdym meczem we mnie ale myślę że nie tylko we mnie budziła się niesportowa chęć wygrania z Realem

0

Może i Qatar jest ble dla niektórych ale hajs się zgadza. Taka prawda

0

Powiem tak, jako ludziom życzę zawodnikom Realu wszystkiego najlepszego, żadnych problemów z kontuzjami ale jako piłkarzom Real życzę im jak najwięcej takich meczów

0

Ronaldinho z 2005 Eto'o z 2008 i Messi z teraz- nawet dzisiejszy Bayern by kwiczał

0

Czy dobrze usłyszałem? Jordi Alba gorszym transferem od Modricia?

0

Mnie najbardziej podoba się opcja z Pedro. Bardzo go lubie ale jeśli ma zajmować miejsce w składzie na rzecz Alexisa który widać że łapie wiatr w żagle to sorki

0

Czemu Song nie zagrał w Monachium

0

A może Tito posadził Messiego na ławce dlatego że nie chce żeby kontuzja się pogorszyła. Jest gotów na 45 minut więc tyle zagra porste

0

W sumie to ten mecz ma jeden plus jeśli odpadną to nikt się nie zdziwi ale jeśli jakimś cudem uda im się w co wierze mimo ich ostatnich wyników to będzie najpiękniejszy wieczór w naszych życiaż

0

Czemu obrona zawsze musi spieprzyć coś co Messi zrobi

0

Jeśli ktoś mu pomoże to możemy awansować jeśli będzie grał sam to mam pewne obawy

0

W sumie to wole żeby Barca nie była w roli faworyta ponieważ patrząc na ostatnie 4 lata to 2 razy nie byli faworytami( Chelsea i Real prze poprzedni mecz w CdR) i awansowali a 2 razy byli takowymi i pamiętamy jak się skończyło

0

iiiiiiiiiiiiii.......5- zeroooo 5-zeroooo Jeffren Jeffren La Manita!!!!!!!!

0

Kluczem do dalszego zdobywania trofeów jest wzmocnienie obrony ponieważ od tego się zaczyna gra pomocy i ataku do którego dojdzie prawdopodobnie Neymar

0

Po tym meczu wiem że z meczu na mecz i sezonu na sezon Messi będzie przejmował role Xaviego ponieważ wczoraj nie był to ten Messi co tylko zajmuje się kiwanie genialnymi akcjami i golami tylko zaczął kierować grą drużyny i w mojej opinii to on jest następnym kapitanem gdy kariery zakończą Xavi i Puyol

0

Zakładając półfinalistów Barca, Real, Bayern,BVB to to 3 pierwsze drużyny są na tym samym poziomie i mają równe szanse na LM a BVB troszeczke słabsza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?