0

Co to były za czasy że Fabio Canavarro zdobywał ZP. A teraz to nie do pomyślenia żeby ktoś inny niż Messi Ronaldo Iniesta czy Xavi. Mogli by dać ZP za każdą pozycję

0

Mecz był dobry obie strony miały w sumie tyle samo okazji. Dla Realu gol na 1-0 strzał Benzemy i gol na 2-2 a dla Barcy ta genialna akcja ze strzałem Montoi kontra Pedro i karny na Andresie. Patrząc na skład obrony to jest bardziej porażka Realu. Od gola na 1-1 gra ofensywna ruszyła . Jeśli wraz z Masche grałby Puyol to byłoby lepiej ale i tak zagrali w miarę dobrze.

0

Czemu nie pokazują mi się komentarze?

0

W ataku grali najlepiej od początku sezonu Iniesta cudo Xavi cudo Busi cudo Messi Geniusz jego rajdy podania i ten gol z wolnego. Obrona jak na taki skład zagrała przyzwoicie .Przed meczem remis brałem w ciemno. Ale po poprzeczce Montoi i akcji Pedro czuję nie dosyt. Ronaldo zagrał jak wzorowy snajper ale w porównaniu z Messim nie miał dzisiaj szans . Przy takiej sytuacji w lidzie wchodzi kalkulacja i nie ma co iść na żywioł. Dobra gra przyzwoity wynik i kosmiczny Messi.

0

Fajny artykuł tylko z jednym się nie zgadzam 1mecz SP na CN był dobry w wykonaniu Barcy no może to nie była la manita ale zdominowali Real tylko cały obraz zaburza gol VV

0

Jak David ma być tak obrażony na Tito że strzela pięknego gola na 3-2 w 92 min to la mnie może być taki zawsze

0

A może zagrać 3 w obronie. Z Alvesem Mascherano i Albą i Sergim cofającym się do obrony?

0

wszystko jest opisane na stronie n w co oglądać i piłka nożna. jeśli postąpicie tak jak jest opisane to będziecie ją mieli

0

Co z Danim

0

Jak bardzo mi brakowało wślizgów Puyola żaden zawodnik nie interweniuje z taką gracją jak Capitano

0

http://satlive.pl/stream,id-123.htm
POkazuję Barcą w dobrej jakości

0

Ronaldinho
Tylko że 2 tyg temu pokazywali na Npremium

0

Jak wygląda gra ? Bo n ka mi się zje**ła ale chyba nie tylklo mnie

0

Dobra może i Cesc przy aktorzył ale bądzmy szczerzy każdy kto byłby na miejscu Cesca też by wykorzystał głupotę Medela. A jeśli mówią że nie to kłamią taka jest pilka w Hiszpanii Real robi tak samo i każdy inny klub też

0

Nejdro
Sanchez może podmęczyć obrońców a David w 2 połowie wykonczyć

0

Jedyny mankament przed GD to obrona. Jeśli Dani się ogarnie wróci Puyol to może zagrać w parze z Mascherano. A jeśli Dani nie ogarnie się to bym widział tak
Puyol Pique Masche Alba
Busi/Song
Xavi Iniesta
Messi Alexis Pedro
w drugiej połowie Villa i Tello na rozciągniecie obrony.A co do samego meczu to może i nie grają tego co nawet sezon temu ale czy wy na serio liczyliście że zawsze będą wygrywać 5-0 na CN i 2-6 na SB? Widać że drużyna jest mocniejsza mentalnie niż za Pepa przynajmniej w tamtym sezonie. Rok temu przy 2-0 z tak grającą Sevillą mógłby być max remis. A po tym meczu widać że drużyna idzie w dobrym kierunku patrząć na pierwsze 20 min i od 65 do końca. Gra może przyjść z czasem byle na marzec kwiecien i maj grali jak stara dobra Barca. Poza tym pewnie większość sezonowców w 88 min już nie wierzyła w nich ja wierzyłem do końca. Skoro Potrafili wygrać z 2-0 do 3-2 a Real przy 1-0 nie potrafił skleić kilku dobrych akcji to może poczekajmy do GD z osądami kto ma wieksze szanse bo wg mnie są one 50/50. Ostatnie błaga nie piszcie że remis wystarczy bo z takim nastawienie można co najwyżej przegrać. Jeśli komuś chciał się czytać to co napisałem to dzięki

0

NIE ja mam na myśli to że jak Messi nie strzeli gola przez 4 GD z rzędu to od razu gra słabo a mało osób zauważa ile bramek z Realem wypracował właśnie MEssi

0

Jakie 3 GD z rzędu a na CN w SP Hiszpanii. Real nie istniał aż do gola na 3-2

0

Nie chodzi mi o to chodzi o to że Messi nie ma nawet szansy a wyjście 1 na 1 z Casillasem bo częściej gra w pomocy i częsciej wypracowywuje gole kolegom niż sam strzela. Ronaldo ma z tym problemy

0

Dobra może i Ronaldo strzela ostatnio więcej w GD ale wszystko to było z kontr. Te akcje były wypracowane przez zespół a Messi zawsze ma 4 obrońców i kiedy gra w pomocy nie może strzlic tylko to no wypracowywuje gole kolegom

0

Wy sracie ze z taką grą to nic nie ugramy a Real gra jeszcze gorzej

0

Jak ktoś mi powie ze Messi gra słabo to niech popatrzy na Ronaldo

0

W planie Fostera CN wygląda jak Alianz Arena

0

12-0 Casillas po wybiciu piłka odbije się od bramki Rayo go przelobuje

0

Dobra może są nie skuteczni ale stwarzają sytuację bo gdyby nie dochodzili do sytuacji to można byłby się martwaić na prawdę a skuteczność można zawsze poprawić

0

Stelios
Podzielam takie ustawienie ale zagrają tak jak zawsze chyba

0

Chcieliście żeby Messi był liderem druzyny to był jak to ktoś napisał to nie jest przedszkole trzeba czasami krzyknąć

0

Czyli rozumiem że skoro grają słąbo bez pomysłu to mają przestać wygrywać bo skoro w przypadku wygranej tak ich jedziecie to może po przegranej będzie lepiej.......NIE też żle

0

Mecz meczowi nie równy. Jeśli chcecie znać przyczynę słabszej gry wystarczy spojrześ w prawo na listę kontuzjowanych

0

Dobra może i grali słabo ale bez kogo bez Iniesty bez Puyola i Pique i 45 min bez Xaviego ludzie OGAR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?