GTA
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piszemy petycję do Rosella żeby do kupił
0
Ktoś pisał o transferach to powiem tylko jedno FALCAO. On z Messim by wygrali ligę w pojedynkę.
0
Wierny
Może nie wiesz ale Dani czuł dyskomfory w lewej nodze a ryzykować Puyola i Daniego na całą resztę sezonu kosztem chyba najmniej ważnego pucharu byłoby głupie
0
W tych czasach to czuję się jak w bajce że Barca walczy do ostatniej sekundy o praktyczne każdy puchar z Realem i wiekszość wygrywa a to że przegra 3 mecze na 4 i trochę lat to w porównaniu z latami przed Frankiem to jest bajka więc dajcie im margines do błędu
0
Dobra jak przyszedł Pep to początek też nie był zbyt ciekawya wiemy jak się skończyło
0
Ten dwu mecz wyglądał tak że na Cn to my ich zgnietliśmy i był pech z Victorem a już mogę powiedzieć wczoraj to Real był lepszy przynajmniej przez te 40 min i te braki kadrowe ale rok temu my wygraliśmy SP i liga wszyscy pamiętamy więc spokojnie
0
erpefcb
Real wyjdzie wysokim pressingiem przez pierwsze kilka minut a jak wtedy nie uda mu się strzelić gola to będą kontry i stałe fragmenty gry tak jak przez cały mecz na CN z tym że teraz Barca odzyskała większość pewności siebie po tych 3 wpadkach w tamtym sezonie więc byłbym dobrej myśli jeśli VV nie zachce się bawić w Leo
0
Dobra może VV zjebał ale czy wy na serio nie widzieliście gry całego zespołu. Barca zagrała znakomity mecz Real miał max 3 kontry Masche czyścił wszystko z Iniestą i Xavim w takiej formie jestem spokojny o LLigę i inne puchary. No i najważniejsze mają cały czas mocną psychę po tym 2-1 z tamtego roku i przy stanie 1-0 tak przykręcili śrubę że Real mógł tylko patrzeć więc WYLUZUJCIE
0
Stelios
NAjlepsze na Sp HIszpanii
0
Ale zobaczcie że przed większością wygranych GD Barca nie była faworytem przed 1 GD Pepa Real faworytem 2-0 dla nas przed 2-6 Real też faworytem wszyscy wiemy 2 GD na Bernabeu Real faworytem 0-2 przed manitą to samo 5-0 przed 1 półfinałem LM Real też faworytem 0-2 przed Sp Hiszpanii to samo 5-4 w dwumeczu przed GD na Bernabeu to samo 1-3 więc WYLUZUJCIE
0
Dobra widzę że po meczu z MU jest jakaś niepewność. Nie pamiętacie jak rok temu Real też był faworytem do SP Hiszpanii i co. Dajcie im odpocząć to jest tylko pre sezon ja wierzę w Tito
0
Fajnie jest obejrzeć mecz Barcy z MU ale jeszcze lepiej obejrzeć mecz z Realem na CN będąc tam osobiście
0
Fernando Torres
Ty patrzysz tylko na bramki bo to się liczy w statystykach. Ale zobacz że wszystkie bramki zdobył z genialnych podań Ozila i Benzemy a na tym poziomie nie jest trudno pokonać samego bramkarza wiec?. A poza tymi 3 strzałami nic powtarzam NIC przez duże N nie pokazał. A Messi zawsze był kryty przez 3 obrońców a mimo to wypracował 3 bramki po jednej z akcji był wolny po faulu na nim i gol Alvesa i dał to genialne podani do Xaviego w ostatnim GD. Więc nie pier**ol że Ronaldo grał lepiej od Messiego. A co do MVP dla Iniesty to wybacz ale po 1 zawsze na prawie zawsze dostaje go zawodnik ze zwycięskiej drużyny a po 2 Andres to był jeden z niewielu graczy ciągnął grę Hiszpanii wygrywał dryblingii z większością graczy. To on podczas troszkę gorszej dyspozycji Xaviego przez mecze aż do finału nadawał tempo ich grze. W samym finale wykonał 75% akcji na 1-0 tym podaniem przez 2 linie. I na litość boską jeśli już oceniasz zawodników Barcelony to do oglądaj ich mecze lub patrz na ich grę a nie na to czy strzelili coś czy nie zanim napiszesz coś.Jak ktoś to doczytał to jest PRO.
0
Nie to nie kur** łaski bez. Espanyol nie będzie nam stawiał warunków
0
Ja mam to szczęście że sierpniu jadę na GD.Tylko żeby nie było że się przechwalam :)
0
Lepiej teraz niż na ligę i superpuchar
0
Więcej takich pięknych dni jak ten. Masche podpisał kontrakt a ja jadę na Gran Derbi w sierpniu :)
0
I gdzie są teraz Ci co po pierwszych meczach Masche w Barcelonie szczególnie po meczu z Herculesem chcieli go sprzedać w zimowym okienku transferowym? Oby więcej takich piłkarzy trafiło na CN
0
Chyba hiszpańska federacja po odpadnięciu Barcy i Realu w Lm po GD poszli po rozum do głowy
0
Seydou Keita- wielki człowiek, bardzo dobry piłkarz tylko brakowało mu tego czegoś.
PAPA KEITA :(
0
Dobra Xavi ma taki charakter i koniec. Jednak potrafi oddzielić klub od reprezentacji co było dokładnie widać w finale. A tak w ogóle to wina boskiego Mu bo nawet jak Real wygrywał z Barcą 4-1 to jakoś był spokój po 2-6 też tylko od samego przyjścia tego bufona zaczęło się psuć ale dopóki jest Del Bosque Puyol Iker i Xavi raczej będzie spokój
0
Ważne by Złota Piłka została w Kataloni
0
GenerałXavi
Tal samo jak nikt nie ufał Pepowi jak przychodził :)
0
Wreszcie jakaś normalna wypowiedz Generała
0
Wiesz to jeszcze zależy od Superpucharu Hiszpanii i 1 GD więc pogadamy w grudniu :)
0
Podczas meczu Hiszpania- Portugalia zapadnie decyzja o ZP jeśli Portugalia to Ronaldo ma ZP a jeśli Hiszpania to prawdopodobnie Messi. Nie zapominajmy że Platini chcę żeby Messi zdobył tą4 ZP
0
siet
zobacz że Ronaldo też jest winien odpadnięcia z LM
Leo w lidze więcej nie mógł zrobić ponieważ nikt inny poza nim nie strzelał
w reprezentacji nie wygra sam meczu na CA wypracował gola na 1-1 z Urugwajem obecnie 2 druzyną na świecie wykorzystał karnego a Ronaldo był raz na 3 miejscu z Portugalią na MŚ tyle że tam inni grali za niego. A co się tyczy GD to on strzelił wszystkie gole po kontrach. Puchar Hiszpanii 1 po kontrze 2 także po kontrze 3 w lidze też w momencie gdy Barca musiała wyjść wysoko dostał podanie sam na sam i strzelił podczas gdy Messi musiał brać na siebie ciężar gry w pomocy mając 3 obrońców. Co nie zmienia faktu że jest niesamowity umie strzelić z dala z karnego kiwnąć kilku obrońców lecz Messi jest po prostu wszechstronniejszy
0
Pamiętam go z meczów Barcy.Zawsze zastanawiałem się czym się zajmuje
0
Ej gdzie można obejrzeć mecz Barca Regal - Real bo na Sport Klubie chyba nie będzie
0
Mam wrażenie że to wszystko wina tej ogromnej presji ale w przyszłym sezonie to na Realu będzie presja i mam nadzieję że te gadania się skończą bo to się staje denerwujące ale jednak tą dziesiątą część mają racji