0

Kurde jaki długi ten mecz aż boję się czy nie będą zmęczeni na milan

0

Roni10
a co z danim?

0

czy jest rzecz w której nie jest najlepszy

0

Jest kilka rekordów które Leo może i pewnie pobije w tym sezonie ale są rekordy takie jak 9 goli w jednym meczu itp które będzie mu bardzo trudno pobić ale znając Leo wszystko jest możliwe

0

mi tam wystarczy każdy wynik który da 3 pkt. i żadnych kontuzji

0

Pewnie dostał propozycje nie do odrzucenia od Mou i jego wspólników :)

0

Jeśli Geri nie zagra to będę spokojny o wynik

0

Toure byl jednym z moich ulbonych zawodnikow za jego zaangarzowanie i ofensywę i tę akcję z Bilbao ale patrząc na Barce z Busquetsem i bez to widac o co chodzi bo jest idealnym uzupelnieniem dla Xaviego i Iniesty jak i dla Puyola i Pique i tym wygrł

0

Kurde jaki piękny tydzień Real stracił 4 pkt i dzisiaj dowiedziałem się że tata zaklepał wyjazd na mecz z Milanem na San Siro czegóż chcieć więcej

0

Dla mnie najgorsza nie jest kontuzja Adriano tylko to że Pique będzie musiał grać

0

A powtarzałem że mistrzostwo nie jest stracone i że będą tracić punkty a należy wspomnieć że w weekend gramy pierwsi więc jak by wygrali to real miał by pełne portki bez ramosa ozila di marii a jeszcze trzeba pamiętać że oni grają z Sevillą Valencią Bilbao Osasuną Atletico i z nami więc liga zaczyna się od nowa
Visca El Barca

0

Kurde w takim tempie jakieś czerwo będzie dla Villa

0

Narodowy odpada tak się jarali tym narodowym że nie spełnika warunków na finał LM jest za mały

0

Juz mniejsza z tym czy to jest prawda czy nie ale zamiast skrzydłowych których już mamy lepiej chyba jest kupić takiego Van Persiego który był by odpowiednim partnerem w ataku dla Leo chociaż nie mam nic do Villi ale gdy Leo się cofa taki super snajper był by dobry chociaż cały czas będę uważał że Samu był najlepszyn napastnikiem dla Barcy

0

jaromat
a jednak z Malagą stracił punkty więc jeszcze straci punkty i to nie tylko z nami

0

Duchu Toma Joad
Przepraszam a my to mieliśmy się po nich przejechać a to oni nas zatrzymali więc w piłce nożnej nic nie jest pewne a po drugie zgadzam się z moimi poprzednikami że nasza wygrana wywrze nieprawdopodobną presje na Realu a wiemy jak stres umie paraliżować a ewentualna strata punktów na El Madrigal można powiedzieć zrówna nas w lidze mając w planach mecze na camp Nou i San Mames . Liga jeszcze nie jest przegrana walczymy do końca

0

Kurde a po 1 połowie mówiłem że Cazorla to Xavim nie będzie przeprasza przyznaje się bez bicia :D

0

No Xavim to ten Cazorla nie zostanie

0

Nie piszcie bo do puki było cicho to grają dobrze :)

0

Danio66
Najlepiej komentowany mecz przez polaka to właśnie on komentował 5-0 z białasami

0

Dla mnie fajny jest Laboga, Orłowski, Laskowski, Ryczel ci od Premier League i Szpaku a reszta jak Kalinowski z nSport to takie dno że aż boli

0

hevre111


najlepszy tego przykład

0

Pelson
Pique stworzył im te szanse reszta musiała tołatać

0

Ja tam się ciesze z Milanu i Chelsea z jednego powodu wreszcie siadając w fotelu przed meczem słysząc hymn poczuję te emocje tą atmosferę tak ulotną dla takich 2 meczów w LM
Visca El Barca

0

Pep mógł powiedzieć że nie chce APOELU a na serio to się ciesze z Milanu bo wreszcie poczuję tą magiczną atmosferę Ligi Mistrzów

0

Dla mnie Milan jest spoko tylko potem chelsea

0

Kurde 1 rzeczą jaką zrobiłem po przeczytaniu tego było odtworzenie gola Abiego na 2-1 na SB aż płakać mi się chciało. Wracaj Abi

0

W sumie to racja nie ważne czy u nas czy tam

0

MD
Żebyśmy tylko grali 1 mecz u nich to spoko

0

seba1b
Xavi wygląda dobrze w takich włosach a ronaldo jak pedałek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?