GTA
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie to nie kur... widać warszawa ciąż chce żebyśmy przegrywali z Armenią tylko dlatego że duma warszawskich klubików została urażona.To stolica i cały kraj traci a nie Barca
0
ważne że piękna i szybka gra przyjęła zaproszenie na Camo Nou tylko szkoda że skuteczność zlała zaproszenie ważne żeby przyjęła zaproszenie na wyjazdy
Visca El Barca
0
Dla mnie nasza gra nie jest taka zła patrząc na braki w składzie i to że jest to okres zadyszki tylko żeby poprawili skuteczność do będe spokojny
Visca el Barca
0
Ja nie jestem kimś kto zrzuca winę za remis czy porażkę na sędziów ale w tym roku to wydaje się troszkę dziwne bo tak spalony na 2-0 dla Mallorki to są 3 ptk w tył dla realu ręka Higuaina kolejne 2 pkt w tył ręka gracza Espaniolu 2 pkt więcej dla nas spalony z meczu z Getfe 1 pkt wiecej dla nas chociaż to nie uniewinnia naszych od tych wszystkich potknięć to te decyzje wydają się trochę dziwne bo wyszyskte były golami
0
Ale stwarzali sobie okazje gorzej by było gdyby w ogóle ich nie było a skuteczność to zawsze da się szybko poprawić. Zobaczcie bez kogo graliśmy ( Xavi , Iniesta , Pedro , Alexis ) więc wyluzujcie teraz jest ważne co z Busim.Teraz wszyscy co uważali że Masche jest zbędny niech się modli do Pepa i mu dziękuje
0
Ja wam mówię że to wszystko przez tego kota. :)i Busi i te sety Leo i ten gol
Visca el Barca
0
Pep daj temu Messiemu dać przynajmniej 45 minut odpoczynku
0
Ludzie to są tylko 3 remisy i to z kim : 1 z Realem dający awans 2 z Valencią na Mestalla jak to jest zły wynik to ..... a poza tym to jest dwu mecz no i ten 3 z Villarealem to było wpadką ale to był mecz po GD więc nic dziwnego bo z ostatnich 7 meczów po GD wygraliśmy tylko 1 więc wyluzujcie. Może mają maly kryzys lutowy szczególnie Leo ale to jest taki 1 większy kryzys u niego za Guardioli. To jest tylko CZŁOWIEK jak powiedzieli na SK małe kryzysy są pozytywne bo po nich musi przyjść zwyżka formy. Trzeba wierzyć w Tryplet
0
A poza tym to jest dwu mecz więc nie wiem o co chodzi rok temu w ćwierćfinale zremisowaliśmy 0-0 z Bilbao na CN i to też był kryzys?
Dobra może Messi nie trafił karnego ale to nie oznacza straty pkt. lub odpadnięcia z CdR. To jest tylko CZŁOWIEK przez 4 lat zap......dala każdy mecz 90 minut więc dajcie mu spokój. Jak powiedział komentator ze SportKlubu kryzys jest dobry bo musi przyjść zwyżka formy.
0
Ja bym to nazwał małym kryzysikiem lutowym głównie w skuteczności bo gdyby Messi strzeli z Villarealem i teraz to było by mniej słów o krytyce. Są 3 remisy ale 1 z Realem dającym awans, z Villarealem mało kto z was wie że na 7 ostatnie 7 meczów po Gd Barca wygrała 1, teraz też zawiodła skuteczność
0
Oby drugi Eto'o tylko z troszkę łagodniejszym charakterem :)
0
teraz jeszcze niech Pep i Tito podpiszą
0
Czy ktokolwiek z was wierzył w 94 min 6 maja 2009 roku w Londynie na Stamford Bridge że się uda teraz dopiero rozbrzmiał gwizdek na 2 połowę ligi więc jak po tamtych zdarzeniach nie wierzycie to wypad z tej strony
0
Dobra teraz większość wrzuca na Barcę bo straciła kolejne punkty w lidze ale gdyby wygrała LM i CdR to wszyscy sezonowcy znowu by zmienili zdanie. Zróbcie miejsce dla prawdziwych cules bo ja wierzę że Real zremisuje i przegra a na CN będzie wojna o LL
0
Jezu ludzie Real w końcu straci punkty i to nie tylko z nami jestem tego pewien na 100% to nie są bogowie żeby byli nie do pokonania dlatego że istoty najbliższe boskim są w Barcelonie.
VeB
0
Jezu o co się rozchodzi Xavi nie obrażał Realu od kobiet lekkich obyczajów czy jeszcze czegoś gorszego a Lass zachował się ''nie za elegancko'' w porównaniu do graczy Realu to Generał nic nie powiedział
0
To jest czas dla wielkiej drużyny żeby pokazać że ma charakter.Jak to przetrwają to nic ich nie zniszczy
0
Myślę że to GD może nam wyjść na dobre bo po 2 połowie meczu i po tym jak byli rozkojarzeni w następnych klasykach na 100% nie rozlużnią się do ostatniego gwizdka
0
Jak zagramy swoje to białym nawet sędzia nie pomoże
0
Real i ronaldo są tacy świetni w meczach z ostatnią trójką ligową ze kiedy przychodzi do meczu z NAMI na CN czy SB to biegają za piłką że aż kręci im się w głowie lub muszą symulować kontuzje żeby po meczu mieć usprawiedliwienie. Kiedyś na pewno się potkną i to nie tylko z nami.
0
120 minuta Finał w Monachium FC Barcelona - Real Madryt zmęczonego Alexisa zmienia Villa.Xavi wybija ostatni rzut rożny Carles przedłuża do Davida i Goooool.Sędzia kończy mecz opaskę kapitańską dostaję El Guaje i jako pierwszy wznosi puchar.Co wy na to
0
Chyba ich coś boli z tymi domowymi pozostałe dwie nie są złe
0
Kiedy się dowiedziałem że będzie ten dwu mecz to nie przeżywałem tego tak jak zwykle jak np ligę bo uważam że GD straciło swoją atmosferę ale tak na 3-4 godziny przed meczem nie mogę myśleć o niczym innym chociaż mam jutro test z gegry od którego zależy moja ocena to i tak nie mogę się uczyć....
Vamos Barca podbić SB po raz kolejny i pokazać Raalowi gdzie jego miejsce
0
A może Pinto poda do naszego w 22 sekundzie a nie do realowca :)
0
Przestańcie się interesować realem i zacznijcie się interesować Barcą w końcu ta strona to FCBarca.com a nie rm.pl
0
Nie ważne czy będzie amuletem czy talizmanem ważne żeby grał tak do końca świata i o jeden dzień dłużej
0
Mecz bdb.Pep musi zganić trochę drużynę za 2 bramy z tyłu ale trzeba przyznać że Betis wiedział co robić z piłą podczas kontr kolejnym plusem jest to że nasi nie załamali się jak z Sociedatem tylko od razu atakowali i to przyniosło skutek.Czekam na GD będzie ciekawie VEB
0
Poniósł wilk razy kilka ponieśli i wilka
0
Jezu przestańcie robić robić z Realu jakichś bogów kiedyś muszą stracić punkty i to w najmniej oczekiwanym momencie.Trochę wiary w naszych gladiatorów.
VEB
0
Dobra przestańcie srać wolicie żeby wszedł Xavi lub Messi wygrali 2-1 i doznali kontuzje czy przegrać 1-0 i mieć wypoczętych asów na GD ?