0

Wg mnie real może ma większe szanse LL a my na CdR i LM bo jak pokazał mecz na SB w tych meczach nie liczy się przewaga w lidze ani wyniki poprzednich meczów tylko motywacja i psychika ale i tak wierze że wygramy wszystko bo wystarczy 1 remis zwycięsto na CN i jest równo
Visca el Barca

0

Po stracie Villi mam wrażenie że brak nam kogoś jak Samu bo Pedro to skrzydłowy Alexis z całym szacunkiem nie jest goleadorem a właśnie taki Samu mógłby odciążyć Leo który woli grać za napastnikami

0

Ja pi....le już było tak spokojnie bez obwiniania itp a ten znowu. Jeśli ma jakiś problem z nami(a ma) to niech idzie do psychologa a nie na konferencje prasową

0

Wszystkim prawdziwym kibicom naszej kochanej Dumy Katalonii życzę Wesołych Świat fajnego Sylwestra i jeszcze więcej wygranych meczów i trofeów

0

Myślę że Villa doskonale zdawał sobie sprawę z tego że jest w słabej formie i są lepsi od niego na ten moment. Chciałbym aby był to bodziec dla Villi żeby grał w GD na Camp Nou.VeB

0

Myślę że to była sportowa złość bo mało się układało ale myślę nic nie jest na rzeczy bo mógł nie podawać do Alexisa

0

Mam wrażenie że w przewie było tylko 2 ludzi którzy mówili w szatni Barcy czyli Pep przez 2 minuty i Carles przez 10 tak głośno że chyba było go słuchać w szatni Realu.Prawdziwy kapitan z krwi i kości.Niech gra jak najdłużej bo nie wyobrażam sobie Barcy w GD bez El Capitano

0

Podnieść się z 1-0 w 20 sek na terenie Realu to nie jest łatwe tak potrafią tylko mistrzowie

0

Ludzie no dobra V.V zrobił błąd ale wynik to 1-3 dla nas a gdyby nie zrobił błędu i byśmy przegrali to co wolicie?

0

Kurde jeszcze 2h 9 min od wczoraj nie man co ze sobą zrobić

0

Pamiętajcie nieważne co się stanie to nikt nam nie zabierze tych 2 godzin z 29.11.10

0

Kismeth
Niestety futbol tak nie działa.nie wygrywa tek kto gra piękniej tylko tek kto strzeli więcej goli.czulem to po dwumeczu z Interem i po CdR.chciałbym aby tak było ale niestety.Chociaz w przypadku Barcy to w 90 % przypadków działa(piękna gra i zwycięstwo)
VeB

0

Mi wystarczy jedna w doliczonym czasie gry :P

0

Ostatnio jak mieli ,, problemy '' z dojazdem spowodowane pogodą to wygrali 3-0 z Osasuną

0

Dla mnie tylko 3 godziny ponieważ mam rytułał sprzątania przed każdym meczem i na razie przynosi to efekt. A zacząłem od 2-6 VeB

0

Wg mnie najlepsze ustawienie to-4-4-2 ponieważ daje to możliwość opanowania środka pola a zawsze Iniesta lub Cesc mogą zawsze się podłączyć do linii ataku.Jeśli chodzi o obronę to Carles jest pewniakiem bo jest Kapitanem i może zawsze zmotywować naszych a jeśli chodzi o drugiego to nie wiem bo Pique dobrze sobie radzi w powietrzu a to w starciach z Realem jest strach a Masche jest w świetnej formie. Mój skład to
V.V, Dani,Carles, Pique , Abi , Masche , Xavi , Iniesta , Cesc , Messi , Villa

0

sorry Liga Mistrzów

0

Ludzie czy jest sens się sprzeczać nad tym kto wygra złotą piłkę ważne żeby wróciła na Camp Nou tak samo jak La Liga i Liga Misztrzów

0

A ty jesteś takim debilem żeby nie znasz strony rm.pl do której pasujesz poziomem

0

Myślę że na SB może być o tyle łatwiej że Real będzie grał otwarty futbol by nas wysoko pokonać a widać jak gramy gdy rywal nie muruje się przed swoją bramką i jak dobrze będziemy się trzymać w obronie to może być fajny wynik

0

Dla mnie Pep może wystawić samych napastników lub samych obrońców i Leo byle by wygrali

0

Byłem bardzo zadowolony z tego meczu ponieważ po raz pierwszy od długiego czasu Messi mógł tylko chodzić po boisku a inni strzelali gole chociaż Leo też strzelił a gra Villi już trochę bardziej przypominała mi Ville z La Manity

0

Może i Villa jest w słabszej formie (według niektórych) niż wcześniej ale jeśli ma strzelać gole w finale ligi mistrzów bądz takie gole jak w pierwszym meczu o superpuchar to wole go 1000 razy bardziej niż Ibrę który stoi w miejscu

0

Ludzie co się spinacie Gran Derbi to zupełnie inna bajka niż jaki kolwiek mecz i nikt nie jest faworytem . A poza tym to nie wiem czy ktokolwiek z was zwrócił uwagę na grę Carlesa i liczę że on może być tym czynnikiem który zdecyduje na naszą kożyść.
T'estimo Barca

0

Jak jesteście tacy mądrzy to sami strzelcie gola w takim meczu i pod taką presją.widzę że nie trzeba kupować Cavaniego, Neymara czy Aguero wystarczy ze przyjadą do Polski i wybiorą kogoś z was.bo widzę ze mamy tu urodzaj snajperów

0

To podajcie przykłady wypowiedzi Xaviego z którymi przesadził.Bo jakoś nie moge sobie przypomnieć

0

Ja nie wiem czy to jest dobry pomysł z tym sponsorem i napisami na koszulkach ale w moim skromnym przekonaniu najważniejsze jest jak gramy a nie w czym gramy

VISCA EL BARCA

0

Jak dlamnie to szanowny chellenger zapomniał wyjątkowo napisać oceny dla sędziego

0

Może mi ktoś powiedzieć co z Keitą

0

Leo wszystkiego najlepszego,dużo zdrowia,bramek, radości z gry i powodzenia w życiu prywatnym

I jeszcze raz dużo,dużo,dużo zdrówka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?