GTA
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wg mnie real może ma większe szanse LL a my na CdR i LM bo jak pokazał mecz na SB w tych meczach nie liczy się przewaga w lidze ani wyniki poprzednich meczów tylko motywacja i psychika ale i tak wierze że wygramy wszystko bo wystarczy 1 remis zwycięsto na CN i jest równo
Visca el Barca
0
Po stracie Villi mam wrażenie że brak nam kogoś jak Samu bo Pedro to skrzydłowy Alexis z całym szacunkiem nie jest goleadorem a właśnie taki Samu mógłby odciążyć Leo który woli grać za napastnikami
0
Ja pi....le już było tak spokojnie bez obwiniania itp a ten znowu. Jeśli ma jakiś problem z nami(a ma) to niech idzie do psychologa a nie na konferencje prasową
0
Wszystkim prawdziwym kibicom naszej kochanej Dumy Katalonii życzę Wesołych Świat fajnego Sylwestra i jeszcze więcej wygranych meczów i trofeów
0
Myślę że Villa doskonale zdawał sobie sprawę z tego że jest w słabej formie i są lepsi od niego na ten moment. Chciałbym aby był to bodziec dla Villi żeby grał w GD na Camp Nou.VeB
0
Myślę że to była sportowa złość bo mało się układało ale myślę nic nie jest na rzeczy bo mógł nie podawać do Alexisa
0
Mam wrażenie że w przewie było tylko 2 ludzi którzy mówili w szatni Barcy czyli Pep przez 2 minuty i Carles przez 10 tak głośno że chyba było go słuchać w szatni Realu.Prawdziwy kapitan z krwi i kości.Niech gra jak najdłużej bo nie wyobrażam sobie Barcy w GD bez El Capitano
0
Podnieść się z 1-0 w 20 sek na terenie Realu to nie jest łatwe tak potrafią tylko mistrzowie
0
Ludzie no dobra V.V zrobił błąd ale wynik to 1-3 dla nas a gdyby nie zrobił błędu i byśmy przegrali to co wolicie?
0
Kurde jeszcze 2h 9 min od wczoraj nie man co ze sobą zrobić
0
Pamiętajcie nieważne co się stanie to nikt nam nie zabierze tych 2 godzin z 29.11.10
0
Kismeth
Niestety futbol tak nie działa.nie wygrywa tek kto gra piękniej tylko tek kto strzeli więcej goli.czulem to po dwumeczu z Interem i po CdR.chciałbym aby tak było ale niestety.Chociaz w przypadku Barcy to w 90 % przypadków działa(piękna gra i zwycięstwo)
VeB
0
Mi wystarczy jedna w doliczonym czasie gry :P
0
Ostatnio jak mieli ,, problemy '' z dojazdem spowodowane pogodą to wygrali 3-0 z Osasuną
0
Dla mnie tylko 3 godziny ponieważ mam rytułał sprzątania przed każdym meczem i na razie przynosi to efekt. A zacząłem od 2-6 VeB
0
Wg mnie najlepsze ustawienie to-4-4-2 ponieważ daje to możliwość opanowania środka pola a zawsze Iniesta lub Cesc mogą zawsze się podłączyć do linii ataku.Jeśli chodzi o obronę to Carles jest pewniakiem bo jest Kapitanem i może zawsze zmotywować naszych a jeśli chodzi o drugiego to nie wiem bo Pique dobrze sobie radzi w powietrzu a to w starciach z Realem jest strach a Masche jest w świetnej formie. Mój skład to
V.V, Dani,Carles, Pique , Abi , Masche , Xavi , Iniesta , Cesc , Messi , Villa
0
sorry Liga Mistrzów
0
Ludzie czy jest sens się sprzeczać nad tym kto wygra złotą piłkę ważne żeby wróciła na Camp Nou tak samo jak La Liga i Liga Misztrzów
0
A ty jesteś takim debilem żeby nie znasz strony rm.pl do której pasujesz poziomem
0
Myślę że na SB może być o tyle łatwiej że Real będzie grał otwarty futbol by nas wysoko pokonać a widać jak gramy gdy rywal nie muruje się przed swoją bramką i jak dobrze będziemy się trzymać w obronie to może być fajny wynik
0
Dla mnie Pep może wystawić samych napastników lub samych obrońców i Leo byle by wygrali
0
Byłem bardzo zadowolony z tego meczu ponieważ po raz pierwszy od długiego czasu Messi mógł tylko chodzić po boisku a inni strzelali gole chociaż Leo też strzelił a gra Villi już trochę bardziej przypominała mi Ville z La Manity
0
Może i Villa jest w słabszej formie (według niektórych) niż wcześniej ale jeśli ma strzelać gole w finale ligi mistrzów bądz takie gole jak w pierwszym meczu o superpuchar to wole go 1000 razy bardziej niż Ibrę który stoi w miejscu
0
Ludzie co się spinacie Gran Derbi to zupełnie inna bajka niż jaki kolwiek mecz i nikt nie jest faworytem . A poza tym to nie wiem czy ktokolwiek z was zwrócił uwagę na grę Carlesa i liczę że on może być tym czynnikiem który zdecyduje na naszą kożyść.
T'estimo Barca
0
Jak jesteście tacy mądrzy to sami strzelcie gola w takim meczu i pod taką presją.widzę że nie trzeba kupować Cavaniego, Neymara czy Aguero wystarczy ze przyjadą do Polski i wybiorą kogoś z was.bo widzę ze mamy tu urodzaj snajperów
0
To podajcie przykłady wypowiedzi Xaviego z którymi przesadził.Bo jakoś nie moge sobie przypomnieć
0
Ja nie wiem czy to jest dobry pomysł z tym sponsorem i napisami na koszulkach ale w moim skromnym przekonaniu najważniejsze jest jak gramy a nie w czym gramy
VISCA EL BARCA
0
Jak dlamnie to szanowny chellenger zapomniał wyjątkowo napisać oceny dla sędziego
0
Może mi ktoś powiedzieć co z Keitą
0
Leo wszystkiego najlepszego,dużo zdrowia,bramek, radości z gry i powodzenia w życiu prywatnym
I jeszcze raz dużo,dużo,dużo zdrówka.