0

Moim mrzeniem jest powrót YAYA TOURE

0

Dla mnie Hummels to opcja najlepsza i najpewniejsza ponieważ ogladając mecze Borussi to chlop zawsze pokazuje ustabilizowaną formę jedyny mankametnt to język tak samo jak u Chygryńskiego ktory też wydawal sie idealny a okazał sie kaprysem Pepa ale nie mozna oszczędzać na obrońcach lub bramkarzu. Można zaoszczędzić w przypadku Barcy na Neymarze bo napadziorów mamy od groma a do tego dochodzą jeszcze pomocnicy a obronców trzeba mnieć z najwyzszej półki i nie bawić się w ryzykowanie z wychowankmi ponieważ żadnen przynajmniej na razie żaden na to nie zasługuje

0

Gran Derbi w sobote 2 marca o 16 LOL

0

Ja bym porównał Barce do boksera za Pepa była jak młody szybki ruchliwy pretendent do tytułu. Powalała swoją świeżością, zaskakiwała taktyką a za Tito jest jak długo letni mistrz wytrawny spokojny pewny swoich umiejętności, któremu można dać 3 proste a on i tak wygra z przeciwnikiem

0

Numer Abiego powinien być zastrzeżony tak samo jak numer Maldiniego w Milanie

0

Dobra trzeba było liczyć się z zadyszką na styczneń/ luty więc skoro jest 16 pkt nad Realem to po co spinać poślady. Jesli forma ma iść jak na początku powoli a potem deklasacja to biore to w ciemno

0

Też bym chciał zobaczyć Ville od początku ale prawda jest bolesna że raczej nie wyjdzie :(

0

Jeśli nie odpierdoli mu sodówa do głowy tak jak niestety Ronaldinho i chłopak będzie pracował a nie osiądzie na laurach to może być w przyszłości trzonem Barcelony

0

Mówicie że Messi zagrał słabo ale porównajmy 2 sytuacje z tego meczu. Pierwsza : Barca gra piłką na połowie Realu gdy nagle Cesc traci i wychodzi 3-3 podanie do Ronaldo na 50 metrze od bramki Pinto i ten zapierdala i kiwa się z 1 obrońcą a ponieważ jest na pełnej szybkość mija go i piłka mu odskakuje
Teraz numer dwa: Barca wychodzi z piłką lub gra w środku pola podaje do Messiego a przy nim 3 obrońców więc Leo musi oddać piłke żeby nie stracić i nie dopuścić do sytuacji numer 1 więc mówienie że Leo zagrał jest bez sensu bo ten nie zawsze kiwnie całą obrone i nie strzeli gola

0

Nie oszukujmy sie. Real zagrał jak zwykle. Grał całą 11 na własnej połowie i czekał na kontry które przychodziły z czym trzeba było się liczyć ponieważ wychodząc 3 na 3 podają do Ronaldo który może wykorzystać swoją szybkość i tyle. No jeszcze czasami stałe fragmenty gry ale tą główkę na 1-1 młodszy bramkarz by złapał. A co do same Barcy zagrali jak na przełom stycznia i lutego przystało. Może i troche bolą nie wykorzystane sytuacje ale już dawno Barca nie stworzyła sobie tylu okazji

0

I tak wiadomo że Pinto zagra

0

O ile na początku sezony David był przydatny jako joker tak teraz 2 połowa meczu z Osą pokazała że jeszcze ze 2 miesiące czyli najważniejsze mecze będzie w formie jak z sezonu 10/11

0

Czyli w 75 % można określić skład na GD Pinto-Alves-Pique-Puyol/Masche-Alba-Busi-Xavi-Cesc-Iniesta-Messi-Pedro

0

Rok temu Barca i Real miały w kwietniu taki sam zapierdol i jakoś nikt nie płakał

0

Najwięksi fachowcy na RM.pl
Barcelona w środę nie wygra.
Barcelona w środę dostanie 4-1

bo jak przewidywałem Real Wygrał mistrza hiszpani i superpuchar hiszpani, mówiłem że nie wygramy w zeszłym sezonie Lm i dwa lata temu że przegramy mistrzosfo.

Real wygra Ligę mistrzów lub Ligę hiszpańska teraz coś z tych 2 rzeczy plus copa de la rey.

A dlaczego czuję poprostu, jak czuje zę real przegra to mówię.
Jeżeli barcelona wygra mistrzosfo hiszpani to real wygra ligę mistrzów, bądz na odwrót bedzie.

4-1 real wygra w srodę bo

1)mam nosa
2)bo real jest w formie
3)bo real chce juz definitywnie rozprawic sie z barceloną
2013.01.27, godz. 14:23, gechu10
Ronaldo w drugiej polowie pokazal klase, w pierwszej słabiej. mocnym punktem jak dla mnie dziś był Contrao. Sergio na początku meczu był niepewny, ale potem pięknie uratowal druzyne wybijając pilke glowka. licze na dobry wynik w srode!

0

CIEKAWE

0

Tomekvip
Także w rewanżu CdR GD w marcu i meczu z MU nie zagra Casillas

0

Wy na pewno wiecie lepiej jaki skład wystawić , jak zawodnicy prezentują sie na treningach . Nie wiem czy niektórzy myślą że Tito specjalnie nie wystawia Villi żeby nie awansować tylk żeby zrobić mu na złość? Skoro nie wychodzi w 1 składzie to znaczy że są do tego powody

0

Uważam że dobrze sie stało że akurat przegrali mecz w niedziele w taki sposób ponieważ ta przegrana była spowodowana tylko brakiem koncentracji a teraz znów będą pamiętali że meczu nie wygrywa sie w 45 min tylko w 90 a jak zagrają przez cały mecz z [ełnym zaangażowaniem to nie boje sie o wynik

0

Dobra grają dobrze ale grając z trampkarzami ( bo na takich mi wyglądają piłkarze Valencii) Barca też by prowadziła 4/5-0. To tak samo jakby wychodzić z obroną na 40 metr od bramki i czekać aż Xavi czy Busi zagrają za linie obrony

0

0

Powiem tak że patrząc na gra to nie widziałem kryzysu chociażby gole ,okazje jedyne co było złego to błędy personalne jak czerwo dla Pique, gol na 1-2 VV powinien to wyjąć, gol na 2-2 to taka typowa mascheranka czyli VV by to wyjął a Masche chciał dobrze a wyszło jak zwykle no i gol na 3-2 to efekt sytuacji na boisku ale błędy personalne mają 1 zaletę można je poprawić z meczu na mecz a mając 15 pkt przewagi nie ma co robić paniki bo w styczniu Barca zawsze zbiera forme na kwiecien/ maj więc poczekajmy na rewanż z Malagą o jak tam sie coś zjebie to można zacząć zastanawiać sie czy nie łapie ich mały kryzys

0

Pokazują na TVP od początku

0

Kolejna rzecz której dowiedziałem sie z rm.pl
dudek890
Do wszystkich kibicow barcy tiki taka jest nudna nie to co gra realu ta jest ciekawa

0

Już teraz puszczają Real Valencia na TVP Sport

0

Gimbus
Bardzo przepraszam za to niedomówienie

0

Gimbus
To ku*a zobacz na drzewko turniejowe

0

Nie. Jeśli Real i Barca przejdą teraz to w półfinale zagrają razem

0

WOW na stronie prześcieradeł mają rajc z tego że '' mają dobre podania''. No tak szczególnie to widać przy ataku pozycyjnym

0

Jedyne co Real potrafi to kontry a Iker miał szczęście bo piłka leciała w niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?