GTA
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim mrzeniem jest powrót YAYA TOURE
0
Dla mnie Hummels to opcja najlepsza i najpewniejsza ponieważ ogladając mecze Borussi to chlop zawsze pokazuje ustabilizowaną formę jedyny mankametnt to język tak samo jak u Chygryńskiego ktory też wydawal sie idealny a okazał sie kaprysem Pepa ale nie mozna oszczędzać na obrońcach lub bramkarzu. Można zaoszczędzić w przypadku Barcy na Neymarze bo napadziorów mamy od groma a do tego dochodzą jeszcze pomocnicy a obronców trzeba mnieć z najwyzszej półki i nie bawić się w ryzykowanie z wychowankmi ponieważ żadnen przynajmniej na razie żaden na to nie zasługuje
0
Gran Derbi w sobote 2 marca o 16 LOL
0
Ja bym porównał Barce do boksera za Pepa była jak młody szybki ruchliwy pretendent do tytułu. Powalała swoją świeżością, zaskakiwała taktyką a za Tito jest jak długo letni mistrz wytrawny spokojny pewny swoich umiejętności, któremu można dać 3 proste a on i tak wygra z przeciwnikiem
0
Numer Abiego powinien być zastrzeżony tak samo jak numer Maldiniego w Milanie
0
Dobra trzeba było liczyć się z zadyszką na styczneń/ luty więc skoro jest 16 pkt nad Realem to po co spinać poślady. Jesli forma ma iść jak na początku powoli a potem deklasacja to biore to w ciemno
0
Też bym chciał zobaczyć Ville od początku ale prawda jest bolesna że raczej nie wyjdzie :(
0
Jeśli nie odpierdoli mu sodówa do głowy tak jak niestety Ronaldinho i chłopak będzie pracował a nie osiądzie na laurach to może być w przyszłości trzonem Barcelony
0
Mówicie że Messi zagrał słabo ale porównajmy 2 sytuacje z tego meczu. Pierwsza : Barca gra piłką na połowie Realu gdy nagle Cesc traci i wychodzi 3-3 podanie do Ronaldo na 50 metrze od bramki Pinto i ten zapierdala i kiwa się z 1 obrońcą a ponieważ jest na pełnej szybkość mija go i piłka mu odskakuje
Teraz numer dwa: Barca wychodzi z piłką lub gra w środku pola podaje do Messiego a przy nim 3 obrońców więc Leo musi oddać piłke żeby nie stracić i nie dopuścić do sytuacji numer 1 więc mówienie że Leo zagrał jest bez sensu bo ten nie zawsze kiwnie całą obrone i nie strzeli gola
0
Nie oszukujmy sie. Real zagrał jak zwykle. Grał całą 11 na własnej połowie i czekał na kontry które przychodziły z czym trzeba było się liczyć ponieważ wychodząc 3 na 3 podają do Ronaldo który może wykorzystać swoją szybkość i tyle. No jeszcze czasami stałe fragmenty gry ale tą główkę na 1-1 młodszy bramkarz by złapał. A co do same Barcy zagrali jak na przełom stycznia i lutego przystało. Może i troche bolą nie wykorzystane sytuacje ale już dawno Barca nie stworzyła sobie tylu okazji
0
I tak wiadomo że Pinto zagra
0
O ile na początku sezony David był przydatny jako joker tak teraz 2 połowa meczu z Osą pokazała że jeszcze ze 2 miesiące czyli najważniejsze mecze będzie w formie jak z sezonu 10/11
0
Czyli w 75 % można określić skład na GD Pinto-Alves-Pique-Puyol/Masche-Alba-Busi-Xavi-Cesc-Iniesta-Messi-Pedro
0
Rok temu Barca i Real miały w kwietniu taki sam zapierdol i jakoś nikt nie płakał
0
Najwięksi fachowcy na RM.pl
Barcelona w środę nie wygra.
Barcelona w środę dostanie 4-1
bo jak przewidywałem Real Wygrał mistrza hiszpani i superpuchar hiszpani, mówiłem że nie wygramy w zeszłym sezonie Lm i dwa lata temu że przegramy mistrzosfo.
Real wygra Ligę mistrzów lub Ligę hiszpańska teraz coś z tych 2 rzeczy plus copa de la rey.
A dlaczego czuję poprostu, jak czuje zę real przegra to mówię.
Jeżeli barcelona wygra mistrzosfo hiszpani to real wygra ligę mistrzów, bądz na odwrót bedzie.
4-1 real wygra w srodę bo
1)mam nosa
2)bo real jest w formie
3)bo real chce juz definitywnie rozprawic sie z barceloną
2013.01.27, godz. 14:23, gechu10
Ronaldo w drugiej polowie pokazal klase, w pierwszej słabiej. mocnym punktem jak dla mnie dziś był Contrao. Sergio na początku meczu był niepewny, ale potem pięknie uratowal druzyne wybijając pilke glowka. licze na dobry wynik w srode!
0
CIEKAWE
0
Tomekvip
Także w rewanżu CdR GD w marcu i meczu z MU nie zagra Casillas
0
Wy na pewno wiecie lepiej jaki skład wystawić , jak zawodnicy prezentują sie na treningach . Nie wiem czy niektórzy myślą że Tito specjalnie nie wystawia Villi żeby nie awansować tylk żeby zrobić mu na złość? Skoro nie wychodzi w 1 składzie to znaczy że są do tego powody
0
Uważam że dobrze sie stało że akurat przegrali mecz w niedziele w taki sposób ponieważ ta przegrana była spowodowana tylko brakiem koncentracji a teraz znów będą pamiętali że meczu nie wygrywa sie w 45 min tylko w 90 a jak zagrają przez cały mecz z [ełnym zaangażowaniem to nie boje sie o wynik
0
Dobra grają dobrze ale grając z trampkarzami ( bo na takich mi wyglądają piłkarze Valencii) Barca też by prowadziła 4/5-0. To tak samo jakby wychodzić z obroną na 40 metr od bramki i czekać aż Xavi czy Busi zagrają za linie obrony
0
0
Powiem tak że patrząc na gra to nie widziałem kryzysu chociażby gole ,okazje jedyne co było złego to błędy personalne jak czerwo dla Pique, gol na 1-2 VV powinien to wyjąć, gol na 2-2 to taka typowa mascheranka czyli VV by to wyjął a Masche chciał dobrze a wyszło jak zwykle no i gol na 3-2 to efekt sytuacji na boisku ale błędy personalne mają 1 zaletę można je poprawić z meczu na mecz a mając 15 pkt przewagi nie ma co robić paniki bo w styczniu Barca zawsze zbiera forme na kwiecien/ maj więc poczekajmy na rewanż z Malagą o jak tam sie coś zjebie to można zacząć zastanawiać sie czy nie łapie ich mały kryzys
0
Pokazują na TVP od początku
0
Kolejna rzecz której dowiedziałem sie z rm.pl
dudek890
Do wszystkich kibicow barcy tiki taka jest nudna nie to co gra realu ta jest ciekawa
0
Już teraz puszczają Real Valencia na TVP Sport
0
Gimbus
Bardzo przepraszam za to niedomówienie
0
Gimbus
To ku*a zobacz na drzewko turniejowe
0
Nie. Jeśli Real i Barca przejdą teraz to w półfinale zagrają razem
0
WOW na stronie prześcieradeł mają rajc z tego że '' mają dobre podania''. No tak szczególnie to widać przy ataku pozycyjnym
0
Jedyne co Real potrafi to kontry a Iker miał szczęście bo piłka leciała w niego