0

Akurat do Sergio za ten mecz pretensji mieć nie można

0

Jednak tutaj są znafcy na poziomie studia TVP. Chcieliście Cesca w pomocy to macie. Kto ma grać w ataku Pedro? Obrona nie prezentuje się aż tak źle.

0

No tak wystawmy Roberto zamiast Xaviego, Masipa zamiast Pinto Adame zamiast Neymara i wtedy z czystym sercem będzie można powiedzieć Tata masz jaja tylko że nikt tego nie powie po meczu bo wszyscy będą obrażać trenera (który wystawił prawie takim sam skład i wygrał ) jakich to on druzynę wystawił

0

Jedyny minus składu to brak BARTRY!!!!!!

0

Może i Ney strzela mniej ale jak już strzela to dało super puchar i zwycięstwo nad Realem

0

Coraz bardziej podoba mi się Barca pod wodzą Taty ponieważ zaczyna to wyglądać jak gra reprezentacji Hiszpanii za najlepszych lat czyli połączenie Tiki-taki Barcelony z umiejętnością wyprowadzania szybkich kontr i coraz lepszą grą obronną

0

FCBandOL
Duuużo na coś koło 70 a Leo miał ponad 90\

0

Jak tak patrzę na forym rm.pl to zdaje sobie sprawę że najbardziej uśmieję się jak Złotą Piłkę dostanie Ribery a nie Ronaldo i ten bulwers na ich stronie

0

Wszystkie 4 Złote Piłki były zasłużone a bo jeśli popatrzymy od strony czysto piłkarskiej to Messi był najlepszy a kibice Realu lub innych klubów mówiąc że Złota Piłka za 2010 bardziej należała się Snajderowi do wybijają sobie argumenty mówiąc że w tym roku Ronaldo powinien dostać ZP

0

Kur** ale się przestraszyłem jak przeczytałem że ma być nowy stadion... dobrze że dla Barcy B. Camp Nou jest nietykalne

0

Co to byłby za skład Ter Stegen- Alves-Pique-Masche/Bartra-Alba-Sergio-Xavi/Iniesta- Cesc- Leo- Neymar-Kun. Jeśli to prawda że tak bardzo chce przejść do Barcy to wszystko jest możliwe bo z niewolnika nie zrobisz dobrego zawodnika

0

Już dawno nie widziałem markowego gola Adriano. Chyba już najwyższy czas

0

Znajdzcie mi na chwilę obecną solidnego bramkarza który będzie przyjmował z usmiechem na twarzy rolę 2 bramkarza nie rządając przy tym kosmicznej pensji jak niektóry a do tego robił dobrą atmosferę w drużynie ....PINTO

0

Ta połowa pokazuje tylko siłę druzyny która nie weszła dobrze w mecz z rozwścieczonym rywalem traci lidera ataku a mimo wszystko potrafi strzelić 2 gole w zupełnie inny sposób niż zazwyczaj

0

Napisz komentarz...FC Barcelona Line up : Valdés; Alves, Puyol, Bartra, Montoya; Song, Cesc, Xavi; Pedro, Messi , Neymar

0

Ludzie nie wiem jak wy ale ja wole żeby Messi i Barca wygrali Ligę i Ligę Mistrzów a żeby CR7 Złotą Piłke

0

Real gra dobrze ale jakoś się nie martwie o nich bo RSSS gra jak nieprzymiezajac Polska drużyna nq SB. A co do Ronaldo to może strzelać na potęgę a ZP i tak dostanie Ribery

0

Ronaldinho stracił formę w Barcelonie przez swoj tryb życia i to że nie Franck nie miał takiego posłuchu a Leo jest zupełnie inny a spadek formy musiał kiedyś nastąpić a że nastąpił w tym samym czasie co doskonała forma Neya to tylko pożywka dla dziennkiarzy

0

Zobaczcie skoro Barca dobrze sobie radzi "bez" Leo, to jak wróci ten dobry Leo może być tylko lepiej

0

Dobra to jest 3 mecz w ciągu 7 dni. To też są ludzie a taki wynik z Espanyolem przyjąłbym w ciemno. Kolejne zero z tyłu

0

Z Milanem Barca sobie poradzi jestem o tym przekonany a to jest mecz derbowy w którym nie można powtarzam NIE MOŻNA stracić punktów jeśli chcą utrzymać bezpieczną przewagę nad Realem i Atletico

0

Mnie cieszy to że druzyna strzela tyle goli bez aż takiego udziału Leo ponieważ to przypomina sytuację z sezonu 08/09 gdy te gole rozkładały się równomiernie.A jeśli chodzi o gole Leo to przyjdą niech pogra po asystuje i przede wszystkim niech nie łapie kontuzji a gole przyjdą i to dużo

0

Wiele osób pisało że Neymar będzie piłkarzem wybitnym dopiero wtedy jak zacznie przesądzać o losach ważnych meczów z najtrudniejszymi rywalami więc Voilà!!

0

Teraz tak oglądam ten faul Masche na CR7 i gdyby nie to co zrobił Ronaldo w meczu z Juve to może i by podyktował tego karnego

0

Widać było zarys taktyki ponieważ mam takie wrażenie że to cofnięcie się w 2 połowie Barcy było obroną przed atakami co pokazała bramka na 2-1 gdzie wreszcie się odkryli i gol. Ale błagam was nie krytykujcie Leo ponieważ to że wygrali mecz bez najlepszego gracza na świecie to tylko atut a nie wada

0

Odsyłam do 29.11.2010 i sezonu 2009 Barca po efektownej grze wygrywa 5-0 i 2-6

0

Tak jak patrze na Real to myśle że najlepszą taktyką jest oddać im piłkę bo tego nie potrafią

0

Dobra zremisowali a nie przegrali to po pierwsze bo nie wszyscy o tym pamiętają. Zobaczcie że znów na 0 z tyłu bardzo dobrze grali Puyol i Bartra. Dalej są 3 pkt przewagi a Atletico i tak osłabnie . Jak powiedział Sergio rekordy nie wygrywają więc lepiej stracić punkty tu niż na tydzień na CN z Realem., A tak BTW to na rm.pl święto. I ostatnie nie jestem gimbusem czy sezonowcem, widziałem wielu graczy w Barcy i Pedro może grać w meczach o przysłowiową pietruszkę a nie w meczach na ostrzu noża. Więc spokojnie zobaczymy co się wydarzy w przyszłą sobotę. VeB

0

Messi2013Barca
Jest homoseksualistą i dlatego ma żonę i spodziewa się dziecka....pomyślicie zanim coś napiszecie

0

Jak ma odejść to najlepiej z pucharem LM jako bohater karnych. Lepiej jest odjeść jako bohater niż potem żałować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?