8



W Eleven to musi być niezła żałoba...

0

https://x.com/i/status/2011559007073296507


Oficjalnie: Vinicius Junior po wczorajszym kapitalnym spotkaniu gdzie próbował ciągnąć całą drużynę na plecach do awansu był na tyle sfrustrowany po porażce i niemocy kolegów, że zmienił branże!

Źródło - "Real 3:2 Madryt"

16



Dzień dobry :)

1

Mekambe miał zostać grającym trenerem, Hindus grającym asystentem i by hulało:D

8



Wymowne :)

4

Jutro też może będzie jakiś wywiad z Krosem?

1

W końcu ta ich arogancja wychodzi bokiem.

0

@Fc112 nie wiem w czym celna. Ja cieszę się chwilą. Przypomnę tylko, że jak prześcieradła wygrały z nami w lidze to napisali mięśnie i cieszyli się conajmniej jakby rozjechali nas 5-0 lub wygrali mistrzostwo świata ;)
My wygrywamy puchar i jest radość, tym bardziej pokonując odwiecznego rywala, to chyba normalne. No ale problemy z dojrzałością u nich to akurat nic nowego.

1

@Fc112 być może, tylko po co o tym mówić? Frustracja?

1

@Faro no przecież piszę, że trochę racji ma ;) Powiedz to PSG z tamtego sezonu ;)

21



Masz rację Toni. Real Madryt to nie jest przeciwnik najwyższej klasy.

2

Nico walcz tam w tym nowym projekcie o te puchary, walcz! ;)

0

@jacek905 zawsze to oszczędność 20%. Jaki tam jest kontrakt?

8



Może to Jurgena demotywować czy wręcz odwrotnie? Wiem jednak, że Klopp właśnie ceni sobie spokój i krok po kroku budowanie drużyny, wątpię żeby coś się zmieniło. Choć z drugiej strony, może właśnie chciałby się spróbować pod taką presją...
Oby nie, zbyt bardzo Go lubię, żebym miał patrzeć na widok Jurgena u sterów prześcieradeł.

0

@Nazio_87 przecież żartuje Ziomuś:)

0

@Nazio_87 bo gadasz jak potłuczony :D

14



Prorok Arkadius:)

14



Lubię Pana Wojtka, ale nieodpowiedni moment chyba wybrał :D

0

@Nazio_87 potrzebujesz pomocy? ;)

1

@clyde jeszcze Carvajal na asystenta;)

0

@Karol145 co Real może znów przeżywać jak w tamtym sezonie nic nie wygrali :D

5



Vamos!
Błogosławieństwa Bożego Ronald, Bracie!

7



A się szybko zestarzało:)

0

@Criell wczoraj był na meczu przecież.

3



Helguera wyśmiał Arbeloe? ;)

1

@IronSanHybrid od momentu dołączenia Hansiego do Barcy.

24



Miałem iść dziś wcześniej spać to mi tu co rusz coś wyskakuje nowego. I jeszcze ten nabuzowany mściciel prześcieradeł :)

10

@AmigoBlancos trudno o zasięg w jaskini.

3



Jak Arbeloa nie cofnie swych słów to wypier...z klubu.
A co powiedział?
Żebym wypier...z klubu :)

8



Bajla, bajla, bajla:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?