Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
W Eleven to musi być niezła żałoba...
0
https://x.com/i/status/2011559007073296507
Oficjalnie: Vinicius Junior po wczorajszym kapitalnym spotkaniu gdzie próbował ciągnąć całą drużynę na plecach do awansu był na tyle sfrustrowany po porażce i niemocy kolegów, że zmienił branże!
Źródło - "Real 3:2 Madryt"
16
Dzień dobry :)
1
Mekambe miał zostać grającym trenerem, Hindus grającym asystentem i by hulało:D
8
Wymowne :)
4
Jutro też może będzie jakiś wywiad z Krosem?
1
W końcu ta ich arogancja wychodzi bokiem.
0
@Fc112 nie wiem w czym celna. Ja cieszę się chwilą. Przypomnę tylko, że jak prześcieradła wygrały z nami w lidze to napisali mięśnie i cieszyli się conajmniej jakby rozjechali nas 5-0 lub wygrali mistrzostwo świata ;)
My wygrywamy puchar i jest radość, tym bardziej pokonując odwiecznego rywala, to chyba normalne. No ale problemy z dojrzałością u nich to akurat nic nowego.
1
@Fc112 być może, tylko po co o tym mówić? Frustracja?
1
@Faro no przecież piszę, że trochę racji ma ;) Powiedz to PSG z tamtego sezonu ;)
21
Masz rację Toni. Real Madryt to nie jest przeciwnik najwyższej klasy.
2
Nico walcz tam w tym nowym projekcie o te puchary, walcz! ;)
0
@jacek905 zawsze to oszczędność 20%. Jaki tam jest kontrakt?
8
Może to Jurgena demotywować czy wręcz odwrotnie? Wiem jednak, że Klopp właśnie ceni sobie spokój i krok po kroku budowanie drużyny, wątpię żeby coś się zmieniło. Choć z drugiej strony, może właśnie chciałby się spróbować pod taką presją...
Oby nie, zbyt bardzo Go lubię, żebym miał patrzeć na widok Jurgena u sterów prześcieradeł.
0
@Nazio_87 przecież żartuje Ziomuś:)
0
@Nazio_87 bo gadasz jak potłuczony :D
14
Prorok Arkadius:)
14
Lubię Pana Wojtka, ale nieodpowiedni moment chyba wybrał :D
0
@Nazio_87 potrzebujesz pomocy? ;)
1
@clyde jeszcze Carvajal na asystenta;)
0
@Karol145 co Real może znów przeżywać jak w tamtym sezonie nic nie wygrali :D
5
Vamos!
Błogosławieństwa Bożego Ronald, Bracie!
7
A się szybko zestarzało:)
0
@Criell wczoraj był na meczu przecież.
3
Helguera wyśmiał Arbeloe? ;)
1
@IronSanHybrid od momentu dołączenia Hansiego do Barcy.
24
Miałem iść dziś wcześniej spać to mi tu co rusz coś wyskakuje nowego. I jeszcze ten nabuzowany mściciel prześcieradeł :)
10
@AmigoBlancos trudno o zasięg w jaskini.
3
Jak Arbeloa nie cofnie swych słów to wypier...z klubu.
A co powiedział?
Żebym wypier...z klubu :)
8
Bajla, bajla, bajla:D