Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LOPEZ16 rozpowszechniania byle błysku? ;)
1
@Tomaszekkkkk ale Milan, oj tak! Z przyjemnością ich oglądałem, szczególnie w czasie o którym piszesz. To był mój drugi lub trzeci ulubiony klub po Barcelonie. Shevchenko, Crespo, Kaka, który wygryzał ze składu ulubieńca Rui Coste, no i Seedorf :)
14
Ale żeby w swoim życiu mieć dane oglądać takich magicznych zawodników jak Ronaldo, Ronaldinho, Messi, Neymar, Rivaldo, Iniesta, Henry, którzy jeszcze do tego na dłużej lub krócej przywdziewali koszulke ukochanego przeze mnie od dzieciństwa klubu to trzeba być cholernym szczęściarzem! Tak się zastanawiam jeszcze kogo można tu dodać z okresu 1995-2015...może Davids? Rany ale to był zimowy transfer, brakujący element, który zmienił wszystko i przywrócił ścieżkę zwycięstw!
0
@SelloutCrowd a pamiętał jak wyglądał Cancelo z mocniejszymi rywalami? ;)
16
Wołać mnie tu kierownika złotego ;)
0
@Croocers no nie sądzisz chyba, że Cancelo będzie pierwszym wyborem...
2
@wojopancer Cancelo kompletnie nie umiał bronić, a teraz może być już pewnie tylko...gorzej niestety ;)
2
Miałem 11 lat, ryczałem jak bóbr gdy od nas odchodził...
0
@Messibestplayerintheworld jeśli Lewego pensja nie będzie obciążała kasy klubowej to będzie można sobie pozwolić na naprawdę sporo ;)
1
@JimMorrisonFCB aj tam, ja w nim widzę drugiego Eto'o, który też między uszami miał niemały przeciąg;)
2
Tak szczerze to dla mnie najlepszy wybór z tych możliwych do ogarnięcia.
1
Oby nie...
0
@bartulek98 po odejściu SAF'a wydane miliardy funtów, a oni nawet na papierze wyglądają mizernie.
0
@tadzik447 United to drugi klub po Barcelonie, który uwielbiałem oglądać za czasów Fergusona. No i był jeszcze Milan z Shevchenką, którego zawsze chciałem widzieć w barwach blaugrana:)
0
Co to się porobiło po odejściu sir Alexa...
0
Jakaś konkretnie mocna yerba godna polecenia?
2
@severius uśpienie rywala po prostu ;)
16
Do sieci wyciekły treningi indywidualne Joana Garcii!
1
@Andi18 świetną podcinką to skończył na ogromnym spokoju.
0
@kanver_ oj tam też świetnie zabrał obrońcę na plecy i ten spokój przy wyłożeniu piłki do Lewego.
0
@kanver_ dziś się nie dało ;)
1
@Kapitan hawk na połamanie sobie nóg ;)
1
@tbas daj spokój, ja już tam widziałem piłkę w bramce ;)
2
Nie jest możliwe, żeby w najbliższej przyszłości nie przeszedł badań na doping :D
8
Co tu pograł i asystował Fermin to czapki z głów!
6
Obrona główki była FENOMENALNA, ale co ta akcja mi utknęła to nie mam pytań...
6
Co to jest za gość! Właśnie teraz potrzebujemy Daniego zdrowego i w najwyższej formie! Tego właśnie mu życzyłem na cały ten 2026 rok!
3
@PatrychoO sugerujesz, że Żoanek nie wiedział co robi? Niemożliwe! ;)
12
Ten chłop nawet kolegami z drużyny broni!
1
@Laminedependencia Merino często gra na 9 właśnie ;)