Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za kołki, przecież to Rudiger faulował jak już :D
0
@vangoor piękny sedes piąty?
4
@TR3YWAY gdyby babka miała wąsy to by dziadkiem była.
Mógł przyjść i robić liczby w Barcy, droga była otwarta.
6
Ała...
2
@JimMorrisonFCB pochwalam!
0
@Derean fakt, Vinicius "ja tylko chcę grać w piłkę" Junior...
0
@Who_you_mam po prostu, pomyślałem o drugim człowieku :)
3
@Hektor16 to przejściowe. Uwierz, że warto trochę przecierpieć tych nieprzespanych nocy.
Uczestniczyłem we wszystkim i nigdy nie zostawiałem z przeciwnościami żony samej.
Rano, widok tej mordki rekompensuje Ci wszystko :) Mówi Ci to ojciec, który o przyjście swojego pierwszego dziecka na świat walczył 10 lat :)
W dalszym etapie jak już dziecko pójdzie na nogi, mówi pierwsze słowa, później opowiada i rozmawia z Tobą o swoich przeżyciach przedszkolnych, itd.
Nie ma nic piękniejszego :)
0
W ogóle co za idiotyzm z tym meczem ostatniej szansy Xabiego. Chłop ma 4 punkty straty w lidze i dobrą pozycję w LM. Jak można brać pod uwagę teraz jego zwolnienie? Tym bardziej po takim starcie sezonu...
1
@AmigoBlancos i ta miłość do Ojczyzny...
0
@Bobo25 mieszany, mieszany? ;)
1
No cóż...mieliśmy problem bogactwa w środku pola, a teraz gramy tam środkowym obrońcą i Ferminem, który limit dobrych spotkań w sezonie już wykorzystał.
Pedri potrzebuje gościa w środku pola do grania, takiego jak Olmo. Nie wspomnę o mobilnej 9, której potrzebujemy jak tlenu aby ten tercet ofensywny mógł grać szybko i kombinacyjnie.
2
@Krzyniu wszyscy się na nas tak spinają, że później zbierają tego pokłosie w postaci braku zwycięstw w kolejnych meczach :)
A jeśli o Twoją partnerkę chodzi, zapewne sympatyczna kobieta i z całym szacunkiem, jednak Barce pozostawie w rękach Flicka.
Tylko w życiu nie daj się Jej ślepo prowadzić w tematach na których się nie zna ;)
btw...Atletico to do tych lepszych się zalicza?
1
@Toretto no lepsze 3 punkty jednak niż 1, nieprawda? ;)
1
@Toretto powiedz to PSG z tamtego sezonu.
0
Rasowa 9 klasy światowej...
0
@brd42 wciąż i tak więcej niż Lewy.
1
Zapomnieć......
28
Hansi daj tego Szweda.
0
Co ten tercet ofensywny dzisiaj gra to jest niepojęte...
0
Dajcie temu Lewemu jeszcze kontrakt, jasne ;)
0
Pare spotkań w sezonie wyjdzie Ferminowi i to by było na tyle.
0
A jeszcze przed rozpoczęciem sezonu było bogactwo w środku pola...
8
@kubix05 trzeba zawsze wspierać każdego człowieka.
4
@Terapuls zaniżona statystyka chyba.
0
@lajcior zawsze możesz wziąć kalmerke.
0
@A4ron 6-0 i pozamiatane;)
2
Gdybyśmy tylko mieli takie możliwości żeby trafił do nas już zimą Marc Guehi.
Piękne to by było :)
1
@Faro jakimi mózgami...
0
@Faro jeśli już Yamal miałby być ustawiony za plecami 9 to Raphinha raczej jako PS. Raphinha i LS to tylko na papierze, a najczęściej i tak bliżej napastnika gra.