0

Co za kołki, przecież to Rudiger faulował jak już :D

0

@vangoor piękny sedes piąty?

4

@TR3YWAY gdyby babka miała wąsy to by dziadkiem była.
Mógł przyjść i robić liczby w Barcy, droga była otwarta.

6



Ała...

2

@JimMorrisonFCB pochwalam!

0

@Derean fakt, Vinicius "ja tylko chcę grać w piłkę" Junior...

0

@Who_you_mam po prostu, pomyślałem o drugim człowieku :)

3

@Hektor16 to przejściowe. Uwierz, że warto trochę przecierpieć tych nieprzespanych nocy.
Uczestniczyłem we wszystkim i nigdy nie zostawiałem z przeciwnościami żony samej.
Rano, widok tej mordki rekompensuje Ci wszystko :) Mówi Ci to ojciec, który o przyjście swojego pierwszego dziecka na świat walczył 10 lat :)
W dalszym etapie jak już dziecko pójdzie na nogi, mówi pierwsze słowa, później opowiada i rozmawia z Tobą o swoich przeżyciach przedszkolnych, itd.
Nie ma nic piękniejszego :)

0

W ogóle co za idiotyzm z tym meczem ostatniej szansy Xabiego. Chłop ma 4 punkty straty w lidze i dobrą pozycję w LM. Jak można brać pod uwagę teraz jego zwolnienie? Tym bardziej po takim starcie sezonu...

1

@AmigoBlancos i ta miłość do Ojczyzny...

0

@Bobo25 mieszany, mieszany? ;)

1

No cóż...mieliśmy problem bogactwa w środku pola, a teraz gramy tam środkowym obrońcą i Ferminem, który limit dobrych spotkań w sezonie już wykorzystał.
Pedri potrzebuje gościa w środku pola do grania, takiego jak Olmo. Nie wspomnę o mobilnej 9, której potrzebujemy jak tlenu aby ten tercet ofensywny mógł grać szybko i kombinacyjnie.

2

@Krzyniu wszyscy się na nas tak spinają, że później zbierają tego pokłosie w postaci braku zwycięstw w kolejnych meczach :)
A jeśli o Twoją partnerkę chodzi, zapewne sympatyczna kobieta i z całym szacunkiem, jednak Barce pozostawie w rękach Flicka.
Tylko w życiu nie daj się Jej ślepo prowadzić w tematach na których się nie zna ;)

btw...Atletico to do tych lepszych się zalicza?

1

@Toretto no lepsze 3 punkty jednak niż 1, nieprawda? ;)

1

@Toretto powiedz to PSG z tamtego sezonu.

0



Rasowa 9 klasy światowej...

0

@brd42 wciąż i tak więcej niż Lewy.

1

Zapomnieć......

28

Hansi daj tego Szweda.

0

Co ten tercet ofensywny dzisiaj gra to jest niepojęte...

0

Dajcie temu Lewemu jeszcze kontrakt, jasne ;)

0

Pare spotkań w sezonie wyjdzie Ferminowi i to by było na tyle.

0

A jeszcze przed rozpoczęciem sezonu było bogactwo w środku pola...

8

@kubix05 trzeba zawsze wspierać każdego człowieka.

4

@Terapuls zaniżona statystyka chyba.

0

@lajcior zawsze możesz wziąć kalmerke.

0

@A4ron 6-0 i pozamiatane;)

2

Gdybyśmy tylko mieli takie możliwości żeby trafił do nas już zimą Marc Guehi.
Piękne to by było :)

1

@Faro jakimi mózgami...

0

@Faro jeśli już Yamal miałby być ustawiony za plecami 9 to Raphinha raczej jako PS. Raphinha i LS to tylko na papierze, a najczęściej i tak bliżej napastnika gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?