Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xavi890 a Atletico zagrało trochę mniej fatalnie, Ferran strzelił tylko jedną bramkę. Chociaż, zaraz...w sumie wszedł dopiero w 67 minucie...
0
W domu czas wrócić na właściwe tory przekonujących zwycięstw w LM!
2
Premier League:
- dramatycznie grające United = 25 punktów
- fenomenalnie grającą Chelsea = 25 punktów
10
Tam w pewnym momencie gracz Celty aż padł ze śmiechu po zagraniu Bellinghama? :D
0
Fan Leo, rozpruwa tam Madryt od środka :)
1
Nieprawdopodobne ile przywdziane prześcieradło potrafi zmienić w człowieku.
0
@Fc112 przecież mówię, że przypadek ;)
0
@JimMorrisonFCB takiej Legii mógłby pomóc. Na Transfermarkt to środkowy napastnik i to bez klubu :)
8
Wczoraj Marta Silva Lapuerta była w loży VIP Santiago Bernabéu. Były prokurator stanowy, który złożył skargę na oszustwo podatkowe przeciwko Messiemu.
Taki, zupełny przypadek :)
2
@JordiAlbion taktyka na urwanie nogi graczom Barcelony, a szczególnie Messiemu.
1
@Stinger_ no i który gra w ostatnim zespole ligi hiszpańskiej.
0
@Derean a ja nie.
0
@D10SLEO to dopiero dobry miesiąc. Wiesz ile galacticosy w Madrycie już nie strzelają?
0
@takisobiektos fatalny jednak to jest cały Liverpool.
0
@D10SLEO przestał strzelać?
0
Chyba załącze sobie na wieczór Etta Eyonga.
7
Ronaldinho i Ronaldo to dwójka największych magików jaką dane mi było dotychczas oglądać.
Po cichu liczę, że Yamalowi może być najbliżej właśnie do Ronaldinho jak wejdzie w swój najlepszy wiek dla piłkarza. Oby takiego bardziej zdyscyplinowanego Ronaldinho ;)
0
@Matheu12 w Dino na kasie?
1
Wzięliby Mo do końca sezonu na wypożyczenie jakby Liverpool opłacał 90% pensji? ;)
8
@626 nigdy za Realem, nigdy.
0
Rudiger ostatnio oazą zdrowia nie jest. Jakby się jeszcze on posypał to dopiero byłby lekki dramat.
0
@RosjaninBut ja życzę im po prostu samych porażek.
0
@Zoker jest po kontuzji więc pełni formy nie ma. Czego nie rozumiesz? Sie uczy to zrozumie;)
2
@KamQiX ja chcę tylko grać w piłkę.
Nie zadawaj mi takich pytań rasisto jeden Ty.
5
Się nie dziwię, że Alonso zabrakło słów i nie miał z czym iść do szatni. Jakie to jest piękne :)
4
Do jakich obrzydliwych ruchów posuwa się ten klub to jest niepojęte.
0
@Corr żeby Real zaczął grać lepiej, a przynajmniej wygrywać to przede wszystkim sędziowie muszą być po ich stronie.
1
@Rupert_Haubica chłop może z Alaves wyszedłby na LO, a tak pies pogrzebany.
1
Ależ czekam na pełnie formy Bernala i jego gre w środku pola na pełnych już obrotach razem z Pedrim. Oby chłopaka kontuzje omijały szerokim łukiem!
0
@sokot ale wcześniej wyłożył idealnie na kontre dla Realu przy wyniku 0:1. Poważnie nie mam pojęcia co chłop chciał tam wytworzyć.