0

@xavi890 a Atletico zagrało trochę mniej fatalnie, Ferran strzelił tylko jedną bramkę. Chociaż, zaraz...w sumie wszedł dopiero w 67 minucie...

0



W domu czas wrócić na właściwe tory przekonujących zwycięstw w LM!

2

Premier League:
- dramatycznie grające United = 25 punktów
- fenomenalnie grającą Chelsea = 25 punktów

10



Tam w pewnym momencie gracz Celty aż padł ze śmiechu po zagraniu Bellinghama? :D

0



Fan Leo, rozpruwa tam Madryt od środka :)

1



Nieprawdopodobne ile przywdziane prześcieradło potrafi zmienić w człowieku.

0

@Fc112 przecież mówię, że przypadek ;)

0

@JimMorrisonFCB takiej Legii mógłby pomóc. Na Transfermarkt to środkowy napastnik i to bez klubu :)

8

Wczoraj Marta Silva Lapuerta była w loży VIP Santiago Bernabéu. Były prokurator stanowy, który złożył skargę na oszustwo podatkowe przeciwko Messiemu.

Taki, zupełny przypadek :)

2

@JordiAlbion taktyka na urwanie nogi graczom Barcelony, a szczególnie Messiemu.

1

@Stinger_ no i który gra w ostatnim zespole ligi hiszpańskiej.

0

@Derean a ja nie.

0

@D10SLEO to dopiero dobry miesiąc. Wiesz ile galacticosy w Madrycie już nie strzelają?

0

@takisobiektos fatalny jednak to jest cały Liverpool.

0

@D10SLEO przestał strzelać?

0

Chyba załącze sobie na wieczór Etta Eyonga.

7



Ronaldinho i Ronaldo to dwójka największych magików jaką dane mi było dotychczas oglądać.
Po cichu liczę, że Yamalowi może być najbliżej właśnie do Ronaldinho jak wejdzie w swój najlepszy wiek dla piłkarza. Oby takiego bardziej zdyscyplinowanego Ronaldinho ;)

0

@Matheu12 w Dino na kasie?

1



Wzięliby Mo do końca sezonu na wypożyczenie jakby Liverpool opłacał 90% pensji? ;)

8

@626 nigdy za Realem, nigdy.

0



Rudiger ostatnio oazą zdrowia nie jest. Jakby się jeszcze on posypał to dopiero byłby lekki dramat.

0

@RosjaninBut ja życzę im po prostu samych porażek.

0

@Zoker jest po kontuzji więc pełni formy nie ma. Czego nie rozumiesz? Sie uczy to zrozumie;)

2

@KamQiX ja chcę tylko grać w piłkę.
Nie zadawaj mi takich pytań rasisto jeden Ty.

5



Się nie dziwię, że Alonso zabrakło słów i nie miał z czym iść do szatni. Jakie to jest piękne :)

4



Do jakich obrzydliwych ruchów posuwa się ten klub to jest niepojęte.

0

@Corr żeby Real zaczął grać lepiej, a przynajmniej wygrywać to przede wszystkim sędziowie muszą być po ich stronie.

1

@Rupert_Haubica chłop może z Alaves wyszedłby na LO, a tak pies pogrzebany.

1

Ależ czekam na pełnie formy Bernala i jego gre w środku pola na pełnych już obrotach razem z Pedrim. Oby chłopaka kontuzje omijały szerokim łukiem!

0

@sokot ale wcześniej wyłożył idealnie na kontre dla Realu przy wyniku 0:1. Poważnie nie mam pojęcia co chłop chciał tam wytworzyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?