Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Garcia - E. Garcia, Cubarsi, Christensen, Martin - Casado, Bernal, Olmo - Yamal, Rashford, Raphinha
Tak bym dzisiaj to widział :)
0
@Corr nikt nie mówi, że ma być Messim, bo nim nigdy nie będzie. Poruszone są inne, bardzo ważne aspekty. Czysto piłkarsko Yamal potencjał ma na tyle ogromny aby zostać najlepszym piłkarzem świata. Natomiast rozchodzi się o mentalność i sposób bycia.
3
Maresca:
„Estevão jest dzieckiem w starym stylu...
Nie przesiaduje długo w mediach społecznościowych, nie spędza całych dni z telefonem…”
„Uwielbia być z rodziną. Jest bardzo normalnym, zwyczajnym chłopakiem”
Fabrizio Romano
No i to się ceni, należy cenić we współczesnym świecie. Wróżę chłopakowi ogromny sukces, jeśli będzie pracował i zachowa tożsamość.
2
@Laminedependencia wielki chłop, a mazgaj nie z tej ziemi. Właśnie dlatego nigdy nie wskoczy na ten najwyższy poziom.
0
@Jasialdinho nieważne gdzie, pytanie po prostu czy odnaleźliby się wspólnie na boisku. Ale w sumie, razem grali też Xavi z Iniestą :)
0
@PatrykBarca bo jeden zarówno jak i drugi to chyba typ piłkarza przez którego przechodzi większość piłek...
Zastanawia mnie czy nie wykluczaliby się nawzajem.
0
Myślicie, że taki Pedri mógłby grać razem w środku pola z Vitinhą?
edit: jeśli tak, to kto mógłby być trzecim uzupełnieniem idealnego środka pola?
5
@Eklerek a później się dziwić, że taka reprezentacja nie może nic osiągnąć na poważnych imprezach.
1
@Pawlak1992 goście, którzy biorą się za wyprzedzanie, a nie dają rady;)
0
@Dankho94isback Leo jeździł z obrońcami Chelsea na Stamford Bridge właśnie ;)
10
Yamalowi to póki co bliżej do Balotellego niż do Neymara nawet, bo Leo byłoby tu zbrodnią w ogóle stawiać.
2
Oj tam, najważniejsze to żeby de Jongi i inne Lewandowskie nowe kontrakty dostali ;)
1
Nie powinno tu być karnego?
1
Flick "pomógł" tu jak mógł generalnie. Kounde nadal dramat forma, a tu jeszcze ustawiony obok Araujo. Nie ma Pedriego, a my w środku pola nie stawiamy na żadnego kreatora gry, tu musem jest taki Olmo, nawet jeśli jest w niższej formie. No i Torres, który najlepiej się sprawdza na podmęczonym rywalu i to na 9, a w żadnym wypadku nie na skrzydle...Masakra!
0
@LeszekFCB żaden Juventus nie dałby za niego 60 baniek, bo zwyczajnie ich nie było na to stać. To była tylko głupia zagrywka agentów na która daliśmy się wciągnąć jak dzieci.
1
@Snajper10 okazja to już była i nie wróci.
2
@Stinger_ ten Kraft ma jakąś chorobę wiecznej młodości chyba. Odkąd pamiętam to skacze i skacze i to jeszcze na takim poziomie!
0
@Pedri16Future Zidane ponoć po słowie z reprezentacją Francji.
3
Nie zapomnę tego nigdy!
Cóż to był za wieczór!
Szkoda, że nie zwieńczony awansem...
0
@Fabik87 mam nadzieje, że nie somsiad kochany...
0
@Kgorecki2500 o ja pierdziele i jakie trampki!!! :D
1
@tbas obecnie nie, ale generalnie ma coś ten chłopak w sobie, co pozwala tlić się nadziei.
2
Ten strój Premiera Tuska to poważnie nie jest żaden fake? :O
1
Ciekawe czy jeszcze wróci aby odegrać ważniejszą rolę w Barcelonie...
1
@Frimpong żenujący widok. Oni mają w ogóle choć za grosz jakiegoś wstydu czy bez względu na wszystko tylko kasa się liczy?
2
@norbi77 i niepodyktowanym karnym dla nas.
5
Niby pięknie, stracone punkty ale niedosyt zostaje. Co to są za...
4
@FCB24 u nas 1 mecz z Sevilla wiele zmienił. A tam, gdyby Lewy trafił karnego to jestem przekonany, że wszystko potoczyłoby się zupełnie inaczej.
2
Cóż za piękny poranek! :)
1
@juarez s... nie da to p... nie weźmie.