2



To są te detale.

0

@Arcybiskup avatar nieprzypadkowy.

0

@Pedri16Future czytałem artykuł, Żebrowscy są na Jamajce właśnie.

9



Wszyscy znamy chamskie zagrywki Carvajala, ale jak można mu na tyle pozwalać?

4

@Eklerek jest osobą wierzącą, która poczuła powołanie.

1

@Gibbon_FCB jak mało potrzeba ;)

1

@Comentateiro wszystko ładnie, pięknie. Tylko czy Yamal nie zarabia jak lider i sam nie pchał się w te kalosze?

0

@Nightraider Ferran jest niesamowity i idealny dla nas, ale w roli zmiennika. To jakie chłop potrafi dać zmiany i zastrzyk energii na podmęczonym rywalu to poezja. Jest dla nas nieoceniony. Potrzebujemy natomiast 9 klasy światowej na już do wyjściowego składu. Nie tylko we wczorajszym spotkaniu było to zauważalne. Jak Mbappe robi ruch do wyjścia na pozycje to za każdym razem jest smród w obronie. Takich konkretów nam brakuje najbardziej na chwilę obecną.

5

Cieszą się, że dalej kradną i tym razem nawet nas udało się im okraść :)

0

@ShawnC tylko z tych kontuzjowanych to kto tak naprawdę może nas wrzucić na wyższy poziom oprócz Raphinhi?

0

W ogóle to co odwalił Fermin jak byliśmy pod ich polem karnym 3 na 2...

1

@Messibestplayerintheworld jeszcze tą Valverde bym pokazał :)

1

No cóż, po takim czasie mogą w końcu na jakiś czas wyjść z jaskiń. Nie dziwię im się zachowania :)

7

Belingham co chłop jest nieoceniony, dwoi się i troi, nawet sędziemu pomaga spotkanie prowadzić. Gość mega irytujący.

33

Carvajal to wyśmiewanie nazywa dojrzałą rozmową z młodszym kolegą z reprezentacji, jaką zapowiadał? Co to jest za iloraz inteligencji to masakra.

6

Nie można wygrać meczu jeśli nie ma się żadnych, ale to absolutnie żadnych konkretów i argumentów pod bramką rywala. Szczególnie jeśli po drugiej stronie jest taka drużyna jak Real Madryt.

0

@Encore będzie dziś na tyle magiczny, że zniknie i tyle go widzieli.

2

A Cash z brameczką dla Aston Villi w spotkaniu z City :)

0

@spiderman1899 kumasz, tylko się przed grupą boisz przyznać albo próbujesz być śmieszny ;)
Ale co mi tam, wyjaśnię.
"Pięknie" to przysłówek opisujący coś o odznaczającym się pięknie, mającego dużą wartość moralną, lub będącego doskonałym w danej dziedzinie.
To tak w skrócie ;)

3

@APTAPT kur...! Z 15 minut pisałem odpowiedź i się skasowało ;)
Daje sobie spokój. Chyba, że dostanę ze 100 zielonych to się poświęcę jeszcze raz :D

0

Różnie mówi się o ostatniej zaczepce Yamala w stronę Realu. Ba! Podkreśla się również ostatnio coraz częściej sposób bycia młodej gwiazdy Barcelony. Nie ukrywam, sam jestem tego częścią i nie podoba mi się to wszystko do końca. Ale tak po głębszych analizach, po tych wszystkich prowokacjach ze strony madryckiego klubu, chociażby wiecznych pretensjach i nagonce płynącej z RM TV, itd. To w końcu ktoś pstryknął im prawdziwym kalibrem w ich zadufany, wysoko postawiony noch!

3

@panczo i w 94 minucie da nam zwycięstwo? Biorę to w ciemno ;)

7

Ale pięknie. Wróciłem właśnie z nocnej adoracji przed Najświętszym Sakramentem:)
Robię drinka. Ktoś, coś? ;)

1



No to żeby było do równego rachunku - dziś trzeba wygrać różnicą pięciu bramek:)

0

Szkoda, że tylko 3 rundy...

1

@Matheu12 po prostu, zapewne to był jeden z łatwiejszych transferów zawodnika (było, nie było) klasy światowej do wykonania w tym trudnym dla nas okresie przejściowym. A, że zarząd chciał pokazać, że nawet już pod nieobecność Alemany'ego działa na rynku transferowym, to zrobił transfer na siłę, licząc na cud i tyle.

0

@tbas no właśnie autor to ma na myśli raczej:)

0

@Romario87 sobota bodajże 13:00 i gładziutkie 3-0 np. :)
Czy to nie wtedy był ten słynny tytuł na notatniku - "spieprzyliście nam święta"? ;)

0

@Popitek12 Enzo Fernandez oddaje Ci koszulki?

1



Różnie można odbierać Yamala, różnie mówić o tym chłopaku. Sam nie pochwalam jego wszystkich zachowań, ale podstawą jest najpierw patrzeć i zauważać swoje zachowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?