Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To są te detale.
0
@Arcybiskup avatar nieprzypadkowy.
0
@Pedri16Future czytałem artykuł, Żebrowscy są na Jamajce właśnie.
9
Wszyscy znamy chamskie zagrywki Carvajala, ale jak można mu na tyle pozwalać?
4
@Eklerek jest osobą wierzącą, która poczuła powołanie.
1
@Gibbon_FCB jak mało potrzeba ;)
1
@Comentateiro wszystko ładnie, pięknie. Tylko czy Yamal nie zarabia jak lider i sam nie pchał się w te kalosze?
0
@Nightraider Ferran jest niesamowity i idealny dla nas, ale w roli zmiennika. To jakie chłop potrafi dać zmiany i zastrzyk energii na podmęczonym rywalu to poezja. Jest dla nas nieoceniony. Potrzebujemy natomiast 9 klasy światowej na już do wyjściowego składu. Nie tylko we wczorajszym spotkaniu było to zauważalne. Jak Mbappe robi ruch do wyjścia na pozycje to za każdym razem jest smród w obronie. Takich konkretów nam brakuje najbardziej na chwilę obecną.
5
Cieszą się, że dalej kradną i tym razem nawet nas udało się im okraść :)
0
@ShawnC tylko z tych kontuzjowanych to kto tak naprawdę może nas wrzucić na wyższy poziom oprócz Raphinhi?
0
W ogóle to co odwalił Fermin jak byliśmy pod ich polem karnym 3 na 2...
1
@Messibestplayerintheworld jeszcze tą Valverde bym pokazał :)
1
No cóż, po takim czasie mogą w końcu na jakiś czas wyjść z jaskiń. Nie dziwię im się zachowania :)
7
Belingham co chłop jest nieoceniony, dwoi się i troi, nawet sędziemu pomaga spotkanie prowadzić. Gość mega irytujący.
33
Carvajal to wyśmiewanie nazywa dojrzałą rozmową z młodszym kolegą z reprezentacji, jaką zapowiadał? Co to jest za iloraz inteligencji to masakra.
6
Nie można wygrać meczu jeśli nie ma się żadnych, ale to absolutnie żadnych konkretów i argumentów pod bramką rywala. Szczególnie jeśli po drugiej stronie jest taka drużyna jak Real Madryt.
0
@Encore będzie dziś na tyle magiczny, że zniknie i tyle go widzieli.
2
A Cash z brameczką dla Aston Villi w spotkaniu z City :)
0
@spiderman1899 kumasz, tylko się przed grupą boisz przyznać albo próbujesz być śmieszny ;)
Ale co mi tam, wyjaśnię.
"Pięknie" to przysłówek opisujący coś o odznaczającym się pięknie, mającego dużą wartość moralną, lub będącego doskonałym w danej dziedzinie.
To tak w skrócie ;)
3
@APTAPT kur...! Z 15 minut pisałem odpowiedź i się skasowało ;)
Daje sobie spokój. Chyba, że dostanę ze 100 zielonych to się poświęcę jeszcze raz :D
0
Różnie mówi się o ostatniej zaczepce Yamala w stronę Realu. Ba! Podkreśla się również ostatnio coraz częściej sposób bycia młodej gwiazdy Barcelony. Nie ukrywam, sam jestem tego częścią i nie podoba mi się to wszystko do końca. Ale tak po głębszych analizach, po tych wszystkich prowokacjach ze strony madryckiego klubu, chociażby wiecznych pretensjach i nagonce płynącej z RM TV, itd. To w końcu ktoś pstryknął im prawdziwym kalibrem w ich zadufany, wysoko postawiony noch!
3
@panczo i w 94 minucie da nam zwycięstwo? Biorę to w ciemno ;)
7
Ale pięknie. Wróciłem właśnie z nocnej adoracji przed Najświętszym Sakramentem:)
Robię drinka. Ktoś, coś? ;)
1
No to żeby było do równego rachunku - dziś trzeba wygrać różnicą pięciu bramek:)
0
Szkoda, że tylko 3 rundy...
1
@Matheu12 po prostu, zapewne to był jeden z łatwiejszych transferów zawodnika (było, nie było) klasy światowej do wykonania w tym trudnym dla nas okresie przejściowym. A, że zarząd chciał pokazać, że nawet już pod nieobecność Alemany'ego działa na rynku transferowym, to zrobił transfer na siłę, licząc na cud i tyle.
0
@tbas no właśnie autor to ma na myśli raczej:)
0
@Romario87 sobota bodajże 13:00 i gładziutkie 3-0 np. :)
Czy to nie wtedy był ten słynny tytuł na notatniku - "spieprzyliście nam święta"? ;)
0
@Popitek12 Enzo Fernandez oddaje Ci koszulki?
1
Różnie można odbierać Yamala, różnie mówić o tym chłopaku. Sam nie pochwalam jego wszystkich zachowań, ale podstawą jest najpierw patrzeć i zauważać swoje zachowania.