0

Co powiecie o komentowaniu Mielcarskiego?

0

Siebie powinien mianować jako 12 zawodnik Realu Madryt.

1

@Esteban_ o jedną za dużo.

0

@tbas obciął się, a później wypluł przed siebie jak junior.

0

@Lanosss a paradoksalnie ostatnio to właśnie bez Pedriego w meczu z Celtą wskoczył na poziom klasy światowej.

5

@Sysia11 Gabriel Batistusa, uwielbiałem gościa i marzył mi się w jakimś większym klubie. Jeśli już nie Barcelona to jakiś klub Premier League wtedy.

1

Gdyby wczoraj w naszej bramce bronił ten holender, a w bramce Holandii stał Garbara to wygralibyśmy i to nawet więcej niż 1-0? ;)

2

Co za cienki ten nasz bramkarz. Dramat.

0

@tbas Piotr Żyła może ;)

3

Ale tak mnie naszło na wspomnienie z meczu z Celtą i Frenkiego na którego grę przecierałem oczy ze zdumienia. Chłop był praktycznie wszędzie, kontrolował tempo, rzucał i dzielił piłki w końcu jak należy i do tego harował i jeździł na czterech literach niczym Gattusso.

0

@partymaker "jakiś" - słowo klucz ;)

2

@FcPortoFan1999 wiesz, nie takie akcje/prowokacje Pereza zna historia ;)

0

Nie wiem, ale ten smród u śmietankowych mi coś głębiej śmierdzi...
Może tam jakiś Klopp pojawił się na horyzoncie i stąd ta nagonka na Xabiego?

7



Oby nie odszedł. Taki fajny smród tam robi, a może narobić jeszcze więcej ;)

5

@Aragorn33 byłem pewien, że sprowadzenie Xabiego Alonso w końcu da władzę totalną menedżera nad zespołem. Jeśli to prawda co się dzieje to Perez popełnia ogromny wielbłąd. Tym bardziej, że Vinicius to nie jest gracz pokroju Cristiano Ronaldo, ba on nawet nie jest gwiazdą numer jeden w Realu. No ale to już nie nasz problem, a rzekłbym nawet, że wręcz odwrotnie :) Tylko, że tu chodzi o coś więcej...mianowicie o to jakich to pajaców się promuje i pozwala na coraz więcej.

3



Szczerze to myślałem, że w końcu ukrócą te deb...dyskusje i zachowania, a tu proszę.
Ale w sumie to dobrze :)

5



Co tam za smrodek się robi?

7



Poprawia się Marcus w destrukcji :)

6



Robert tu wygląda jakby miał ze 60 lat ;)

7



Tylko przypomnę, że za to zagranie...Cubarsi otrzymał żółtą kartkę ;)

1

I Rashford kolejna asysta :)

2

Nie chce się patrzeć na te niechlujstwa, które my odpieprzamy.

0

@daniel32778 z jednej strony sprzedaje Perez, a z drugiej kluby arabskie dadzą i 300 baniek ;)

0

@Xxxbarca4ever może na nie, ale z już pewnie tak ;)

0

Viniciusa opchną za 200 baniek, Mbappe przesuną na jego ulubioną pozycję, a na 9 sprowadzą Haalanda i tyle go widzieli ;)

1



Żeby w dobie VAR takie cyrki odchodziły to jest istna kompromitacja.

1

@JanuszKorwinMikke próbował przecież i to była właśnie katastrofa. Powinien próbować Rashford.

2

No oczywiście, jeśli miasto i państwo wali na klub grube miliony, daje ulgi podatkowe na jakieś fikcyjne deale i pcha z każdej strony jak może. To wtedy można wydawać miliony, ściągać zawodników bez liczenia się z groszem, dawać im niebagatelne bonusy i kontrakty, a papier i tak wszystko przyjmie i wyprowadzi jak właśnie to jest przedstawiane. Od czasów Franco to trwa i pewnie jeszcze długo trwać będzie, tym bardziej jeśli ośmiesza zbankrutowany klub z Katalonii.

10

Przeczytałem tytuł i wystarczy. Nie chce mi się nawet tego czytać. Jakie oczekiwania? Przemęczyć ten sezon i adios. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie myślałby o przedłużaniu kontraktu z 37 czy 38 latkiem, jeszcze takiego kontraktu. Chwała chłopu za karierę, ale teraz zwyczajnie nie nadąża z niczym, a my potrzebujemy naprawdę klasy światowej 9 jeśli chcemy się liczyć w walce o najwyższe cele.

1

@Tasde a kto powinien się dostać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?