Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kasy ja zawsze powtarzam, że Flick wie najlepiej i wielokrotnie pokazał, że powinniśmy mieć do niego pełne zaufanie :)
1
Niestety nie mogłem oglądać. Jak zagrał Dro?
25
Kolejny sezon na kosmicznym poziomie i 11 w plebiscycie złotej piłki... :D
0
A jednak Pan Janek miał racje;)
1
Najważniejsze, że wczoraj pośmiane z Realu, co? ;)
1
Jest DRO! Hansi, kocham Cię jeszcze bardziej! ;)
4
@fafera żal P$G? No way! :)
7
Niech ktoś zatrzyma te karuzele śmiechu ;)
0
@BORO_12 skąd wiesz, że właśnie na treningu to sobie wywalczają?
5
Jest te DNA.
0
@BORO_12 mówisz poważnie? :D
0
Plusem kontuzji Rphinhi może być to, że znajdziemy w końcu kogoś efektywniejszego do bicia rzutów wolnych ;)
1
Rany co za płaczki...
2
Co tu sprawdzać niby mieli? Chyba to, że prześcieradła kładły się na materace ;)
1
@zadafcb trudniejszy półfinał niż finał?
0
@misterio wtedy 100 tysięcy to obecne 10 zł :)
2
Ale to jest Uniwersalny Żołnierz!
0
Fati, Gavi, Bernal, tak bardzo szkoda, że w tak młodym wieku Ci chłopacy wyłapali tak poważne kontuzje. Oby do wielkiej piłki wrócił jeszcze Fati, Gavi i Bernal krok po kroku już bez wyłapywania żadnych kontuzji czy nawet urazów. Tymczasem do pierwszej drużyny Dro i jedziemy dalej. Vamos!
0
Na następne spotkanie Dro z powołaniem?
0
Yamal nie wspomniał nic o trenerze?
1
Jeśli już był nominowany to byłby śmiech gdyby nie zgarnął tej nagrody.
1
Rany co za nieelegancki dekolt...
0
Pedri 11?! Rany co za dramat, bagno i trzy metry mułu...
0
@Szmulek Flick go odblokował.
0
Co ten Kounde odwala?
0
@MsBarca to nie pierwszy raz u Raphinhi, kiedy nie potrafi trzymać nerwów na wodzy i chodzi delikatnie mówiąc, nadąsany. To się bierze jednak z Jego charakteru i dzięki temu jest tak świetny w pressingu i zadziorności. Zdecydowanie wole bardziej takiego zawodnika, niż snującego się po boisku we werwy i charyzmy ;)
27
Raphinha niestety pierwszy do zmiany. Zbyt bardzo nagrzany, żeby ryzykować grę w 10 i niepotrzebny smród w trakcie meczu.
0
@Patrykl145 wyrwałeś kiedyś gonga w ogóle w życiu?
Ja Cię proszę, weź się nie mądrzyj...
Sędzia zrobił mega robotę, ratując kawał zdrowia zawodnikowi.
3
Co za występ! :)
20
Podzielam zdanie Ivana w pełni. Ale zwracam jeszcze uwagę na pewny fakt, jak On się utożsamia z Barceloną:)