1

@Kasy ja zawsze powtarzam, że Flick wie najlepiej i wielokrotnie pokazał, że powinniśmy mieć do niego pełne zaufanie :)

1



Niestety nie mogłem oglądać. Jak zagrał Dro?

25



Kolejny sezon na kosmicznym poziomie i 11 w plebiscycie złotej piłki... :D

0

A jednak Pan Janek miał racje;)

1

Najważniejsze, że wczoraj pośmiane z Realu, co? ;)

1



Jest DRO! Hansi, kocham Cię jeszcze bardziej! ;)

4

@fafera żal P$G? No way! :)

7



Niech ktoś zatrzyma te karuzele śmiechu ;)

0

@BORO_12 skąd wiesz, że właśnie na treningu to sobie wywalczają?

5



Jest te DNA.

0

@BORO_12 mówisz poważnie? :D

0

Plusem kontuzji Rphinhi może być to, że znajdziemy w końcu kogoś efektywniejszego do bicia rzutów wolnych ;)

1



Rany co za płaczki...

2



Co tu sprawdzać niby mieli? Chyba to, że prześcieradła kładły się na materace ;)

1

@zadafcb trudniejszy półfinał niż finał?

0

@misterio wtedy 100 tysięcy to obecne 10 zł :)

2

Ale to jest Uniwersalny Żołnierz!

0

Fati, Gavi, Bernal, tak bardzo szkoda, że w tak młodym wieku Ci chłopacy wyłapali tak poważne kontuzje. Oby do wielkiej piłki wrócił jeszcze Fati, Gavi i Bernal krok po kroku już bez wyłapywania żadnych kontuzji czy nawet urazów. Tymczasem do pierwszej drużyny Dro i jedziemy dalej. Vamos!

0

Na następne spotkanie Dro z powołaniem?

0

Yamal nie wspomniał nic o trenerze?

1

Jeśli już był nominowany to byłby śmiech gdyby nie zgarnął tej nagrody.

1

Rany co za nieelegancki dekolt...

0

Pedri 11?! Rany co za dramat, bagno i trzy metry mułu...

0

@Szmulek Flick go odblokował.

0

Co ten Kounde odwala?

0

@MsBarca to nie pierwszy raz u Raphinhi, kiedy nie potrafi trzymać nerwów na wodzy i chodzi delikatnie mówiąc, nadąsany. To się bierze jednak z Jego charakteru i dzięki temu jest tak świetny w pressingu i zadziorności. Zdecydowanie wole bardziej takiego zawodnika, niż snującego się po boisku we werwy i charyzmy ;)

27

Raphinha niestety pierwszy do zmiany. Zbyt bardzo nagrzany, żeby ryzykować grę w 10 i niepotrzebny smród w trakcie meczu.

0

@Patrykl145 wyrwałeś kiedyś gonga w ogóle w życiu?
Ja Cię proszę, weź się nie mądrzyj...
Sędzia zrobił mega robotę, ratując kawał zdrowia zawodnikowi.

3



Co za występ! :)

20



Podzielam zdanie Ivana w pełni. Ale zwracam jeszcze uwagę na pewny fakt, jak On się utożsamia z Barceloną:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?