0

@daniel32778 cały kontekst.


0

@NeroTFP1 pytanie na pierwszy rzut oka faktycznie idiotyczne. Jednak chłop zapewne chciał być śmieszny i może faktycznie rozładować atmosfere zmęczonej też pytaniami zawodniczki. Ona reaguje jednak w ten sposób jakby nie wiadomo o co zapytał...
Na moje to brak dystansu do siebie czy tam swojego wyglądu.

1



Nie no, straszne...
Nie można się było po prostu z tego zaśmiać?

0

@tbas a news na X widzę powielił ten, który swego czasu mówił o filtrowaniu medialnych bzdur ;)

0



O ja pierniczę! Pożyczka z obowiązkiem wykupienia, no piękny deal. Do nas mógłby przyjść :)

0

https://x.com/iberico_pl/status/1961331900963795358

Obecność Inigo Martineza???
Kto to pisze? :)

5



Również jestem zdania, że Cubarsi powinien wrócić jak najszybciej na swoją naturalną pozycję PŚO. Młody chłopak jest jechany za pomyłki, mając...uwaga!!! - 18 lat i gra bliżej strony, która mu zwyczajnie nie leży. Zapewne w przyszłości i to ogarnie, ale na to ma jeszcze sporo czasu.

0

@esem91 jest dużo więcej alternatyw, a nie tylko Dro. Akurat ta pozycja najmniej ucierpi na sprzedaży jednego z zawodników. Tym bardziej jeśli w gre zaczyna wchodzić około 100 mln.

3

@Derean jakiej formy w poście by nie było to i tak narzekanie.

2

@GeneralXavi najgłupsze jest to, że ludzie nadal na to dają się nabierać.

1



Po tym foto wnioskuje, że to chyba jednak Casado odchodzi;)

1

@macio_944 przyznam szczerze, że ja nawet skrótu meczu Interu Miami nigdy nie obejrzałem. Co dopiero o pobudce w środku nocy na mecz.

1

@kamar24 to musi być straszne.

7



Kolejna oszczędność wykazana ;)

3

@Zoker jest też Gavi. Również uważam, że jeśli już mamy sprzedać to właśnie Fermin jest najrozsądniejszą opcją i ta pozycja najmniej ucierpi. Poza tym, musimy się nauczyć również "produkować" zawodników, promować pod sprzedaż i zarabiać na nich.

0



Czyli miejsce dla Fermina zrobione.

3

@supraomnes1 przykro mi stary.

0

Amoriemu to kto tam jeszcze w United nie pasuje? ;)

5



Ci pismacy są niemożliwi ;)

0

@Kinginiesta Kounde szedł do Chelsea, a gdzie doszedł?

1

@tbas jak zdrowy to tak :)

0

Ja widzę to tak:
1) odchodzi Fermin
2) przychodzi Hincapie (wypożyczenie z obowiązkiem wykupu)
3) przesuwamy Martina na LŚO
4) Torrents wskakuje na stałe do pierwszego zespołu jako zmiennik Balde
5) Christensen za kare, że nie chciał odejść nie powącha murawy (chyba, że zdecyduje się jeszcze jednak odejść;)
Reasumując wyglądać to będzie tak:
Kounde/Garcia - Cubarsi/Araujo, Hincapie/Martin - Balde/Torrents

0

@Culer9002 jak Fermin pójdzie to sprzątnięty im chłopa sprzed nosa.

0



70-80 baniek i możemy dogrywać temat.

0

Dobry ten Piero Hincapie?

8



Ale tamtego dnia większość La Rambli skazywała swoich pupili na pożarcie przed tym meczem :)

0

@APTAPT żeby się połamał i poszedł na chorobowe?

2



Ciekawy ten grajek, bardzo waleczny. Nawet trochę mnie dziwi, że żaden mocniejszy klub się nie zainteresuje za taką cenę.

0

Powiedzcie mi w ogóle co się dzieje z Lookmanem? Tyle się mówiło o jego odejściu i w końcu zostaje w Atalancie?

3



Szejki dają reszte wypłaty do ręki? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?