Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Encore tu i tu miał potężne składy, nie to co nasz Szef Hansi ;)
0
@Nazio_87 za czasów Bartomeu oferowaliśmy za niego ciężkie miliony. Na szczęście Everton był wtedy nieugięty :)
2
Te P$G to drugie zaraz po prześcieradłach takie...
0
@Piotr,1985 jeśli o Doue pytasz to może zszedł się w wywiadzie pomądrzyć;)
6
Tik Tok, Tik Tok...wracają do gry ;)
0
https://x.com/Wachafcb/status/1955723337172160529
Fajny ten nowy bramkarz PSG, taki nie za dobry ;)
0
Boje się, żeby jakiegoś wynalazku tu Deco nie wymyślił.
0
@tbas nie mieli przecież nic do gadania, taki był zapis czy tam umowa dżentelmeńska i sam chciał odejść.
0
Zarządzenie gwarancji osobistej zatwierdzone.
Przejdzie to i będzie można w końcu rejestrować zawodników?
0
@4Fabregas4 idealnie pasujący pewniak?
Martinez gra najlepiej jak ma przy sobie silną 9.
0
@Kondziubarca te ich przekonania...
0
Rekordowe przychody, oszczędności, a Tebas nadal leci w... i rozpiernicza całą ligę.
0
@Faro jak nie 3 dni to przyszły tydzień :D
1
@Astad jeśli do takiej ceny to mi osobiście podobają się Davida Beckhama, szczególnie Homme.
1
@Persempretito z kręgosłupem w plecaku chyba.
1
Niebywałe to wszystko...
1
To się nazywa rola kapitana i lidera drużyny Panie Robercie.
0
@Filipem no właśnie pisze, że dziewczyny mogły być przyczyną konfliktu.
0
Do czego to kobiety potrafią doprowadzić młodych mężczyzn ;)
Mam nadzieję, że konflikt już zażegnany i do żadnych rękoczynów nie dojdzie :)
3
Nico żałuje :D
0
@Lanosss Icardi to wiem akurat.
0
Balotelli był w akademii piłkarskiej FC Barcelony?!
0
Mamy jeszcze jakieś szanse ściągnąć w tym okienku Isaka do nas?;)
1
@Safrani Daj Boże.
5
Rudiger to jest na cały sezon zawieszony za ten cyrk? Przypomnijcie proszę ;)
0
@regatta52 bo Puyol pewnie.
0
Lewy do Arabii, Fermin do Anglii i do nas Isak. Idziecie na te deal? :)
17
Szybki test prawdziwego Ronaldo ;)
9
La Rambla?! Pokażcie ile Was jest i nie śpi! :)
3
Co Kuber poskładał!