2

Gavi i Olmo mieli wejść za Casado i Raphinhe.

1

Szczerze to nie chce mi się odpalać drugiej połowy, a to chyba dobry prognostyk ;)

2

Gramy takie gówno, ze w głowie się nie mieści. Mam gdzieś sędziego, a to co robi Yamal i niewidoczny kompletnie Raphinha. Dwóch zawodników, którzy powinni ciągnąć naszą grę ofensywną, dziś po prostu myślą, że wszystko im się należy za nazwisko i poprzedni sezon. Jestem pełen nadziei jednak, że w drugiej połowie ich zmasakrujemy.

0

Ferran to chyba nie uwierzył, że taką piłke dostał.

0

Co za masakra, mało tego, że Yamal daje piłke na kontre i prawie przy każdej akcji czyszczony to jeszcze Ferran takie badziewie odwalił!

0

Brawo Lamine Yamal...

1

@Lukikiki niech Pan Bóg prowadzi, a Matka Boża strzeże Was i wasze dziecie:)

0

@Kubsoleon w przyszłym sezonie może być już naprawde nieźle finansowo ;)

0

https://x.com/BarcaUniversal/status/1958448196968915269

Rozwijaj się w naszych barwach i daj nam wiele radości na PO, abyśmy przynajmniej choć trochę mniej tęsknili za najlepszą wersją Alvesa:)

1

@Laminedependencia też tak myślę. TAA jest cieniutki w destrukcji i śmiem twierdzić, że w Realu dziur po nim łatać nikt nie będzie przez co nie odnajdzie się w systemie.

0

@Lanosss
https://www.filmweb.pl/serial/Blisko%2C+coraz+bli%C5%BCej-1982-12339

A propo, kawał serialu! Zdecydowanie polecam :)

1



Jak to? A takie wrzutki były w sieci z treningów jak to pięknie centruje i w ogóle...

0

@PatrychoO dlatego, że na plecach u góry jest granatowy kolor.

0

@Who_you_mam ponoć śmieszne wymogi La Liga odnośnie koloru. Na LM ma być jak piszesz, tylko nie czarno, a granatowo chyba.

15



Świetny to prawda. Zastanawia mnie jeszcze jakby się prezentował z granatowymi spodenkami :)

1

@escarabajo po prostu zluzować majty i tyle. Nie ma się co spinać;)

1

@12Frost12 sorry, ale jednak wole bazować na Flicku, który nie wahał się nawet przez moment z odstawianiem Casado po powrocie de Jonga.

0

@escarabajo Ciebie nie obchodzi, innych tak. Tobie przeszkadza pisanie tutaj o wątkach, które są w artykułach, innym nie. Wszystkim nie dogodzisz.

3

@Criss18Barca wiedział to doskonale i wykorzystał do swojej gry. Odchodzić tak naprawdę nigdy nie chciał z Bilbao.

1

@Faro środek pola Realu po odejściu Kroosa i Modrica to wrak. Więc pewnie się z Tobą zgodzę, że miałby z miejsca podstawowy skład ;)

0

@escarabajo błyszczeć? Na artykuły to raczej mało kto nawet zagląda. Stąd powód.

1

@norbi77 absolutnie, akurat z tym wypożyczeniem to się nie zgodzę. Hansi musi mieć pełną kontrolę nad chłopakiem na codzień i to tutaj musi być krok po kroku wprowadzany. Nikt za nas tego lepiej nie zrobi. To ogromna Perła ten chłopak!

2

To prawda jak co niektórzy mówią/piszą, że Flick wiedział na co się pisze przychodząc do Barcy. Moim jednak zdaniem, odczytując to chociażby z ciągłych zapewnień Laporty, Hansi liczył, a pewnie i miał obiecane na dużo więcej od następnego, czyli tego sezonu, który już się rozpoczął.

0

@Pnog37 a gdzie tam Fermin. Bez Pedriego nie ma kontroli, ktokolwiek by nie był w środku pola.

0

Przyglądając się w poprzednim sezonie grze Casado, wyobrażałem sobie i nie mogłem się doczekać powrotu Gaviego. Po to aby obejrzeć te dwójkę grającą razem w środku pola w najwyższej formie, obrzydzających do granic możliwości chęć gry przeciwnikowi w piłkę.

1

@July_6_BcN wtedy jak wesele trwa włącznie z weekendem.

1

@Safrani a może to ten ufok na kocu :D

1

@Mateo99 jeszcze u mechanika można spróbować ;)

0

@maroon a pasażerowie UFO to nie ufoludki?

0

@FcPortoFan1999 wódkę w sensie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?