0

@elrubio małą pensją?

0



Kto bronił? ;)

0

Nic tylko w przyszłym okienku zwinąć sprzed nosa prześcieradłom Konate, któremu został rok kontraktu.

2

@Ziemny straszne...

0

Pamiętajcie! Najważniejsze to strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika :)
Johan mawiał, że woli wygrać 5-4 niż 1-0 :)

2

W sumie to szkoda, że nie wcześniej. Może poszlibyśmy po tego Dumfriesa...

0

@Stinger_ może wtedy Inigo już się skończył ;)

1

@mateusz33 dokładnie, masakra. Ryk jak baby :)

0

@directedbyfcb właśnie o tym mówię, że jest taka osoba czy osoby. A jak już to wykonują to druga sprawa.

2

Ale tu płacz i lament się zrobił. Już dajcie spokój. Przed tamtym sezonem też wszystkie tytuły prześcieradłom były przypisywane.

1

@budel17 ktoś jednak niemałe pieniądze w klubie też za to bierze;)

1



Było to już widać z końcem poprzedniego sezonu, że jest jednak niestety coraz słabiej z Inigo.

2

A Ci co mają, nie odchodzą...

27



Spokojnie, wszystko pod kontrolą.

0

@Herato nie wiem co ludzie w nim widzieli i widzą. I jeszcze spora część osób widziałaby go u nas...

0



Odkrywczy, nie ma co.

0

@Faro ja nie mówię o golu akurat, a o tym jak z lekkością pogrywał w trójkątach właśnie. Kto by jednak nie awansował do pierwszej drużyny i zrobił krok do przodu, będę zadowolony.

0

@Lucyffffer1922 przyznam szczerze, że nie był to od początku mój kandydat, ale teraz w Prezydencie Nawrockim akurat widzę nadzieję na to, że nie będzie właśnie prezydentem na kogokolwiek polecenie.
Takie ustawki w zestawieniu z tymi wszystkimi politycznymi wałkami których świadkami jesteśmy, blado wypadają w rankingu przestępczości;)

4

@Lucyffffer1922 dlaczego bandyta? Co się stało?

0

@Faro przed tymi chłopakami jednak Dro się w kolejce wysunął. Tym bardziej nie byłoby aż tak żal się rozstać. Dla mnie jeśli ma być duża sprzedaż, to Fermin jest idealny do tej transakcji na ten moment. A Flick? Kto wie...nie będzie gadał, że chce się chłopaka pozbyć przecież. To też część gry, jeśli o zarobienie dużych pieniędzy chodzi. Co jak co, ale Hansi łeb na karku do interesów zapewne też ma, jak to na Niemca przystało ;)

2



Son w MLS. To jeden z zawodników, których chciałbym zobaczyć grającego w naszych barwach. Niestety, Sona się już nie doczekam prawdopodobnie:)
Myślę, że to byłby świetny transfer swego czasu na każdej płaszczyźnie, nie tylko piłkarskiej.

1

@Faro United szuka usilnie ofensywnego środkowego pomocnika i ponoć ostro naciska na transfer Fermina bez znaczenia ile miałby kosztować ;)

0



Temat transferu Inakiego do Como. Może w niedziele wszystko dograją :)

0



Hansi zaraz po mnie w pracy :)

0

To z jakimi tam słabiakami gramy w następnej rundzie LM? ;)

0



Ciekawe kogo Fermin ma na myśli...

0

@Bykunn co wy mi tu z jakimiś wywodami co robiony czy co można robić. Ja o wierze prawdziwej mówię, opartej na Słowie Bożym z Pisma Świętego Nowego Testamentu. Radzę otworzyć i się zapoznać, bo raczej nie jest znane skoro wypisuje się takie rzeczy.

7



Panie Prezydencie, niech Pan Bóg prowadzi!

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?