Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@elrubio małą pensją?
0
Kto bronił? ;)
0
Nic tylko w przyszłym okienku zwinąć sprzed nosa prześcieradłom Konate, któremu został rok kontraktu.
2
@Ziemny straszne...
0
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0yCsoK44JBVrFSAhk3idCRzUwCkLvGvgJWMUTMR1uuMPbsFL2Lfr5feLK9ZHgT72Jl&id=100066953393417&post_id=100066953393417_pfbid0yCsoK44JBVrFSAhk3idCRzUwCkLvGvgJWMUTMR1uuMPbsFL2Lfr5feLK9ZHgT72Jl
Iker Casillas? :)
0
Pamiętajcie! Najważniejsze to strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika :)
Johan mawiał, że woli wygrać 5-4 niż 1-0 :)
2
W sumie to szkoda, że nie wcześniej. Może poszlibyśmy po tego Dumfriesa...
0
@Stinger_ może wtedy Inigo już się skończył ;)
1
@mateusz33 dokładnie, masakra. Ryk jak baby :)
0
@directedbyfcb właśnie o tym mówię, że jest taka osoba czy osoby. A jak już to wykonują to druga sprawa.
2
Ale tu płacz i lament się zrobił. Już dajcie spokój. Przed tamtym sezonem też wszystkie tytuły prześcieradłom były przypisywane.
1
@budel17 ktoś jednak niemałe pieniądze w klubie też za to bierze;)
1
Było to już widać z końcem poprzedniego sezonu, że jest jednak niestety coraz słabiej z Inigo.
2
A Ci co mają, nie odchodzą...
27
Spokojnie, wszystko pod kontrolą.
0
@Herato nie wiem co ludzie w nim widzieli i widzą. I jeszcze spora część osób widziałaby go u nas...
0
Odkrywczy, nie ma co.
0
@Faro ja nie mówię o golu akurat, a o tym jak z lekkością pogrywał w trójkątach właśnie. Kto by jednak nie awansował do pierwszej drużyny i zrobił krok do przodu, będę zadowolony.
0
@Lucyffffer1922 przyznam szczerze, że nie był to od początku mój kandydat, ale teraz w Prezydencie Nawrockim akurat widzę nadzieję na to, że nie będzie właśnie prezydentem na kogokolwiek polecenie.
Takie ustawki w zestawieniu z tymi wszystkimi politycznymi wałkami których świadkami jesteśmy, blado wypadają w rankingu przestępczości;)
4
@Lucyffffer1922 dlaczego bandyta? Co się stało?
0
@Faro przed tymi chłopakami jednak Dro się w kolejce wysunął. Tym bardziej nie byłoby aż tak żal się rozstać. Dla mnie jeśli ma być duża sprzedaż, to Fermin jest idealny do tej transakcji na ten moment. A Flick? Kto wie...nie będzie gadał, że chce się chłopaka pozbyć przecież. To też część gry, jeśli o zarobienie dużych pieniędzy chodzi. Co jak co, ale Hansi łeb na karku do interesów zapewne też ma, jak to na Niemca przystało ;)
2
Son w MLS. To jeden z zawodników, których chciałbym zobaczyć grającego w naszych barwach. Niestety, Sona się już nie doczekam prawdopodobnie:)
Myślę, że to byłby świetny transfer swego czasu na każdej płaszczyźnie, nie tylko piłkarskiej.
1
@Faro United szuka usilnie ofensywnego środkowego pomocnika i ponoć ostro naciska na transfer Fermina bez znaczenia ile miałby kosztować ;)
0
Temat transferu Inakiego do Como. Może w niedziele wszystko dograją :)
0
Hansi zaraz po mnie w pracy :)
0
To z jakimi tam słabiakami gramy w następnej rundzie LM? ;)
0
Ciekawe kogo Fermin ma na myśli...
0
@Bykunn co wy mi tu z jakimiś wywodami co robiony czy co można robić. Ja o wierze prawdziwej mówię, opartej na Słowie Bożym z Pisma Świętego Nowego Testamentu. Radzę otworzyć i się zapoznać, bo raczej nie jest znane skoro wypisuje się takie rzeczy.
7
Panie Prezydencie, niech Pan Bóg prowadzi!
2
https://x.com/grabarczyktomek/status/1952776466313179364
Spoczywajcie w pokoju [*]